Навіть ще б раз поїхала - Отзывы о Компания Go to Germany

Украина, Radio Отзыв написан 28 ноября, 2018 год 296 просмотров
Цього літа вперше їздила на роботу в Німеччину.
Працювала спочатку помічником офіціанта (це прямо дуууже важко без підготовки, весь час бігаєш), а вже потім офіціантом. Робота, звичайно, важка. Постійно на ногах, не сидиш і весь час є, що робити. І посуд мили, і допомагали на кухні, і у залі прибирання влаштовували. Та мені ок було, тому що знала на що йду.
Були вихідні, не багато, але вдалося відвідати Гамбург. Чудове місто, всім раджу хоч на 1 вихідний вибратись у місто. Умови проживання були нормальні, у мене не було якихось завищених очікувань. У колективі були всі дуже дружелюбні, зараз спілкуємося з дівчатами. Загалом, два місяці, як два тижні пролетіли.
Наступного року також планую поїхати. Тільки може вже на якусь другу вакансію.
Почитала відгуки, то мені здається я аж прямо таких факапів від компанії не бачила. Не скажу, що аж так прямо дуже переймалися моїм перебуванням, але часто писали питали як справи, чи все влаштовує.

Достоинства:
  1. вибирай вакансію яку хочеш, нема ситуацій коли ти «не підходиш» для роботи
  2. менеджери завжди на зв’язку (у мене не виникало великих проблем, не знаю як вирішують їх, але тут плюс ставлю)
  3. офіційне працевлаштування та всі документи
  4. всі мої задачі полягали просто у вчасній передачі документів для оформлення, дуже зручно
Недостатки:
  1. дорога. Тяжко
  2. вартість вакансій не маленька

Работа за границей: отзывы

Отзывы клиентов о работе компаний, которые предоставляют работу за границей, работу в Польше, сезонную работу в Европе, отзывы о работодателях и работе за границей в целом.

Recruit Agency

Работа за границей
54 просмотра
Sposibo agency Opasalis no vso horosho sechas robotoem v chehia pa vize!! sposibo agency za robota I zhiliyo bolshoe!!

Работа за границей

Евросила