не лохотрон - Отзывы о Компания Go to Germany

Россия Отзыв написан 22 сентября, 2018 год 290 просмотров
Поділюсь і я своїми враженнями роботи в Німеччині . Поскільки їхала я пеший раз , то як інші я боялася попасти на лохотрон . Мені рекомендували компанію «GO TO GERMANY». Мені запропонували роботу пакувальник шоколаду . Скажу чесно, що спочатку було дуже тяжко Але коли втянулась , то і звикла Живемо у хостелі поряд із заводом . Надгодини дають , також можна брати продукцію безкоштовно . Дають гарячий обід, чай , каву також безкоштовно . скажу вам , що легкої роботи в Німеччині не має .Коли отримала першу зарплату то і забула за те як спочатку тяжко .. Дякую вам і бажаю вам побільше кліентів , Ви дуже приємні і кваліфіковані спеціалісти . Раджу вас своїм знайомим студентам.

Гість (EU) 1 октября, 2018 год
Оленка(Росія -ха-ха )-бравого тобі як менеджеру так званої компанії
Ответ представителя Компания Go to Germany 22 октября, 2018 год
Ми працюємо з СНГ, в тому числі і з Росією. Єдиний основний офіс знаходиться у Львові.
Гость (EU) 7 ноября, 2018 год
Це вже навіть не смішно. Просто невідомо яким тупим треба бути щоб у це повірити

Работа за границей: отзывы

Отзывы клиентов о работе компаний, которые предоставляют работу за границей, работу в Польше, сезонную работу в Европе, отзывы о работодателях и работе за границей в целом.

Работа за границей
44 просмотра
Sposibo agency Opasalis no vso horosho sechas robotoem v chehia pa vize!! sposibo agency za robota I zhiliyo bolshoe!!

Работа за границей

Easy West Work