Go to Germany - Отзывы о Компания Go to Germany

Украина, Львів Отзыв написан 1 августа, 2018 год 427 просмотров
Go to Germany здійснили мою мрію!
Я завжди хотіла пожити у Німеччині, познайомитися із культурою, звичаями та менталітетом не зі сторони туриста, а зі сторони "корінного жителя" країни. Коли до нашого університету прийшли представники компанії і сказали, що є можливість поїхати на роботу влітку, то я одразу подала заявку.
Вакансію вибирала довго, бо розуміла, що робота займатиме майже увесь день. Потім був збір документів, довелося трохи почекати запрошення від роботодавця і от вже я збираю валізу у довгоочікувану подорож.
Напевно, найгірше з усього - це стояти у черзі на кордоні. Більше ніяких мінусів за усі два місяці і не було.
З роботодавцем і житлом все чудово, зарплата теж влаштовує. Маю змогу відкладати гроші на навчання і при тому ні в чому собі не відмовляти тут. Ціни у супермаркетах космічні, якщо переводити у гривні, але для пересічного німця продукти дуже дешеві.

Ще раз хочу подякувати за таку можливість побачити світ. Обов'язково поїду за програмою, якщо матиму таку можливість.

Игорь (Украина) 3 сентября, 2018 год
Аж плакати хочеться, просто сквіртінг онлайн, а не відгук!)
А маю питання: за, якими документами ви в німців працювали?
Гість (EU) 1 октября, 2018 год
Не вірте,дочка їздила,то жах (за який ще треба добре приплатити).позитивні відгуки від працівників компанії,а негативні вони видаляють на фб сторінці і навіть тут
Гость (Украина) 20 сентября, 2018 год
Компания Go to Germany -
Ось скан копія ОФІЦІЙНОГО ЗАПРОШЕННЯ, на основі нього по бажанню можна відкрити робочу візу C02

Елена (Украина, Дніпро́) 2 августа, 2018 год
Дякуємо за Ваш відгук. Працюємо для Вас.

Работа за границей: отзывы

Отзывы клиентов о работе компаний, которые предоставляют работу за границей, работу в Польше, сезонную работу в Европе, отзывы о работодателях и работе за границей в целом.

Компания "Работа в Европе" (Work in Europe)

Работа за границей, Запорожье, ул. Жуковского, д.36
3.1
Невиконання умов договору Доброго дня!договір від 26.07.2019р 586 на імя Седлмаєр Роберт.прошу дати мені пояснення чому заява на повернення коштів за невиконані умови договору проігнорована.0976718019
З умовами договору були виконані всі вимоги, номер координатора також був вам наданий.

Работа за границей
URBAN RECRUITMENT