Go to Germany - Отзывы о Компания Go to Germany

Viktoria Украина, Львів Отзыв написан 1 августа, 2018 год 329 просмотров
Go to Germany здійснили мою мрію!
Я завжди хотіла пожити у Німеччині, познайомитися із культурою, звичаями та менталітетом не зі сторони туриста, а зі сторони "корінного жителя" країни. Коли до нашого університету прийшли представники компанії і сказали, що є можливість поїхати на роботу влітку, то я одразу подала заявку.
Вакансію вибирала довго, бо розуміла, що робота займатиме майже увесь день. Потім був збір документів, довелося трохи почекати запрошення від роботодавця і от вже я збираю валізу у довгоочікувану подорож.
Напевно, найгірше з усього - це стояти у черзі на кордоні. Більше ніяких мінусів за усі два місяці і не було.
З роботодавцем і житлом все чудово, зарплата теж влаштовує. Маю змогу відкладати гроші на навчання і при тому ні в чому собі не відмовляти тут. Ціни у супермаркетах космічні, якщо переводити у гривні, але для пересічного німця продукти дуже дешеві.

Ще раз хочу подякувати за таку можливість побачити світ. Обов'язково поїду за програмою, якщо матиму таку можливість.

Игорь (Украина) 3 сентября, 2018 год
Аж плакати хочеться, просто сквіртінг онлайн, а не відгук!)
А маю питання: за, якими документами ви в німців працювали?
Гість (EU) 1 октября, 2018 год
Не вірте,дочка їздила,то жах (за який ще треба добре приплатити).позитивні відгуки від працівників компанії,а негативні вони видаляють на фб сторінці і навіть тут
Гость (Украина) 20 сентября, 2018 год
Компания Go to Germany -
Ось скан копія ОФІЦІЙНОГО ЗАПРОШЕННЯ, на основі нього по бажанню можна відкрити робочу візу C02

Елена (Украина, Дніпро́) 2 августа, 2018 год
Дякуємо за Ваш відгук. Працюємо для Вас.

Работа за границей: отзывы

Отзывы клиентов о работе компаний, которые предоставляют работу за границей, работу в Польше, сезонную работу в Европе, отзывы о работодателях и работе за границей в целом.

People tomorrow кадровое агентство

Работа за границей
3.5
20410 просмотров
Изучите вопрос,прежде ,чем ехать в Германию В Германии работать без визы VAN DER ELST плюс страховка А1 или рабочей визы-нельзя. Все остальное депортация.Подобные фирмы вешают лапшу,берут деньги,довозят до границы и делают пендель Вам под зад.
Генрих Самойлович!Вы правы-работать без визы в Германии нельзя!Но по польской рабочей визе и командировке от польской фирмы-можно!Естественно,и без страховки нельзя.И...

Работа за границей

Компания Good Work Запорожье