Компания Go to Germany плюсы и минусы

У Компания Go to Germany достоинств больше чем недостатков: имеет 69 достоинств и 60 недостатков. Вывод сделан на основании 31 отзыва. Ниже приведены все плюсы и минусы Компания Go to Germany . Отзывы клиентов, сотрудников, отзывы о работодателях
90 отзывов / 41021 просмотр

4. - гарний заробіток
  5. - хороші умови житла
  6. - не важкі обов'язки
  7. Переваги:
  8. 1. Працюєш офіційно, цим самим ти застрахований від нещасних випадків, всі операції стосовно документів і грошей ведуться прозоро. Якщо є якісь непорозуміння то вирішувались за декілька хвилин. Тебе заносять у базу німецької біржі праці, і з першого робочого дня тобі нараховується стаж, який зіграє при наступному працевлаштуванні у Німеччині.
  9. 2. Переїзд у 2 сторони забезпечила компанія, що було дуже зручним.
  10. 3. Умови проживання просто супер. У кожній кімнаті душ, умивальник, туалет, на кухні індукційні плити на яких все буквально за секунди готувалось.
  11. 4. За проживання у готелі ми сплачували 7,50 євро у день. У місяць за житло ми сплачували приблизно 225 євро. На харчування ми у місяць тратили приблизно 100-120 євро. Приблизно 350 євро у місяць ми потратили на проживання і харчування. Це 4 дні роботи. За 50 євро у супермаркеті можна було так набрати що не міг донести. Поріняно із зарплатою це дешево.
  12. 5. Дуже сподобалась робота на заводі. За годину роботи ми отримували 9,19 євро. На обід давал
  13. - перевіряють вакансії
  14. - чітко консультують
  15. - допомогли з ануляцією днів
  16. Единственный плюс это консультант Андрей
  17. - можна обирати вакансії
  18. - бонус за те, що привів друга :)
  19. - можливість заробити гроші
  20. Молодці що ведете ютуб канал, дуже цікаво і інформативно.
  21. все що вміють , це себе рекламувати, але це все не відповідає дійсності
  22. хорошая реклама и на этом всё
  23. Не обманюють
  24. Добре заробили. Мали змогу у вихіні мандрувати в сусідні країни. На роботі ставлення- носились як з розбитим яйцем. Підтягнула мову. Вільно спілкується німецькою і англійською. Порекомендувала всім своїм подругам, яких цікавить це питання.
  25. • Добряче підтягнула рівень німецької, а також англійської мови, а так як на роботі були робітники з різних країн, навіть почала мінімальне вивчення Італійської.
  26. • Вперше самостійно відвідала Німеччину а саме Берлін і закордон взагалі.
  27. • Заробила багато грошей, на поставлені собі цілі.
  28. • Широкий вибір вакансій, з яких ти можеш поперебирати що тобі найбільше підходить.
  29. Організували скайп розмову з роботодавцем;
  30. Можливість обирати вакансії;
  31. В принципі адекватні менеджери(маю з чим порівняти);
  32. Обіцяють що організують доїзд за 100€;
  33. Дешеві мовні курси на яких познайомилася з іншими людьми які їдуть на цю вакансію.
  34. Хороша робота
  41. Нормальні умови
  42. Допомогли заробити гарну зарплатню
  43. Менеджер був на зв’язку, швидко відповідав, було враження що хвилюються
  44. вибирай вакансію яку хочеш, нема ситуацій коли ти «не підходиш» для роботи
  45. менеджери завжди на зв’язку (у мене не виникало великих проблем, не знаю як вирішують їх, але тут плюс ставлю)
  46. офіційне працевлаштування та всі документи
  47. всі мої задачі полягали просто у вчасній передачі документів для оформлення, дуже зручно
  48. З переваг можу відзначити маштаб компанії, відділ підтримки який реально допомагає у вирішенні питань. Заголом більш ніж задоволений буду підівчовувати мову і їхати знову
  49. Можливість працювати офіційно!
  50. 1.менеджери ввічливі та компетентні
  51. 2. Можливість гарно підзаробити за канікули
  52. 3.нові знайомства та культурний обмін
  53. Не кидають, гроші повернули.
  54. Хороший сервіс.
  55. -вежливые, коммуникабельные менеджеры, которые действительно хотят решить Ваш вопрос.
  56. -можно САМОМУ выбрать вакансию из предложенных вариантов.
  57. -подобрали замечательного работодателя.
  58. -норм цены на рынке услуг такого рода.
  59. -АДЕКВАТНЫЕ условия договора, нет никаких штрафов.
  60. -хорошая бонусная программа - "приведи друга - получи скидку".
  61. хороший сервіс та оплата праці
  62. Дзвонили, питались мене як робота і чи все влаштовує.
  63. Дуже швидко зробили документи
  64. Знайшли хорошу роботу
  65. Швидко зробили документи, виїхав без затримок.
  66. По приїзду купили стартовий пакет для зв'язку.
  67. Знайшли добросовісного роботодавця.
  68. Швидко підготували документи, довезли під двері до роботодавця, телефонували і питали чи все окей, гарна зарплата.
  69. Нету

Компания Go to Germany недостатки

1. Дуже довго робили документи
  2. Пізно попередили про виїзд
  3. нельзя отказаться от трансфера от фирмы
  4. если случаются недоразумения с работодателем, очень долго длится решение вопроса со стороны фирмы
  5. - організація виїзду
  6. Недоліки:
  7. 1. Цей рік був неврожайним і робота на саді була важкою. Поляки казали, що минулого року у саді працювати було набагато легше. Урожай був кращий, і контроль тільки 4 чи 5 разів приїжджав, а цього року у нас кожен день був контроль. Рідко які дні не було. Норму я наривав, але роботодавець дуже цінив тих людей які рвали 1,5 а то і 2 норми. Тому мене перевели на завод. Роботу на саді дівчатам би не пропонував, оскільки є дуже важкою. А от на заводі можна сказати що робота повністю нормальна.
  8. 2. Поляки дуже незадоволені тим, що ми приїхали у Німеччину на роботу де багато років під ряд працювали вони. У Польщі теж є заводи і теж є сади на яких треба працювати. Якщо українці поїдуть у Німеччину, то у Польщі прийдеться працювати полякам. Тай ставлення половини поляків було не найкращим. Ці лінії відношення утворювали сегмент недовіри. Тобто якщо би щось сталося на заводі, а статися могло у будь-яку секунду, то роботодавець швидше повірив би полякам.
  9. - цього року з мінусами не стикався
  10. стоимость услуг и транспорта
  11. Огромный минус консультант Илона который ужасно справляется со своей работой!
  12. - затримка запрошень
  13. - вартість послуг
  14. З відгуків з цього сайту склалось враження,що є ще над чим працювати, і все таки старатись в разі відмови повертати усю сумму
  15. ненадійність
  16. багато говорять , але все далеко не відповідає дійсності
  17. Говорять тільки плюси ,про мінуси мовчать
  18. в будь -якому випадко будуть старатись з вас вибити гроші і потім якщо щось не так їх і зубами не так просто вирвати
  19. Одним словом не зв"язуйтесь з цими шахраями!
  20. -ненадежные работодатели и соответственно такие же вакансии
  21. -нету поддержки в экстренных ситуациях
  22. -некомпетентное руководство
  23. -запутанная коммуникация
  24. -безразличие работников
  25. -не несут ответственность за отправленных студентов
  26. Не має мінусів
  27. Майже нема. Трохи за дорого дорога, але плюси пепевершують все.
  28. • Через невчасно виготовлені запрошення відтягнули наш від’їзд на 3 тижні, через що ми заробили менше грошей.
  29. • Не видали німецької сім картки для спілкування або мінімальних гігабайтів.
  30. • Незручний і дорогий транспорт, через що назад добирались своїм ходом.
  31. • Часто нервувались, через те ,що консультант не міг дати точної інформації, і ми думали що він ухиляє відповіді, через що переживання збільшувались.
  32. Менеджер забув за мене, поки я сама не почала дзвонити;
  33. Мало вакансій без знання мови
  34. Як таких мінусів я не знайшла, я просто не мала ще досвіду подібних проблем, поїду цієї зими та порівняю з минулим разом.
  35. Не дозволяли працювати більше ніж 8 годин на день
  36. У тому закладі де я була не було чайових
  37. Дороговаті вакансії
  38. Дорогі вакансії
  39. Дорога дорога 130Є робіть щось з цим
  40. Спочатку менеджер був один, потім хтось інший, таке враження що вони не спілкувалися зовсім, приходилось по декілька разів одне й теж пояснювати
  41. Змінили вакансію, перероблювали документи, тому я втратив час літом
  42. Не попередили про одяг, тому прийшлось купувати більш теплі речі
  43. дорога. Тяжко
  44. вартість вакансій не маленька
  45. Затримали запрошення на 2тижні, умови про які розказували менеджери чуть відрізнялися. Виїзд затримався на 4год
  46. Дорога дорого робота без мови тільки на полі!
  47. Мінусів немає,бо Німеччина це круто і незабутньо!
  48. В остайній момент зірвалась робота
  49. -отъезд отложили на ДВЕ НЕДЕЛИ -> потерянное время работы. т.к. долго оформляли документы (ZAB Erlaubnis) ссылаясь на то, что это зависит не от них. Но, ребята, если бы вы раньше начали, то вовремя бы и закончили.
  50. -мое ZAB Erlaubnis (разрешение) было лишь на 2 месяца, хотя по условиям вакансии должно было быть на 3 месяца!
  51. -"Перевозчик". Go to Germany предложили доехать напрямую до места работы их автобусом (120 евро). Окей, без пересадок с багажом удобнее. НО: мы были в пути 24 часа, автобус был маленьким, неудобным. В общем, больше не буду пользоваться их транспортом.
  52. -в плане работы: ехала работать официанткой, но так же мыла посуду, полы, холодильники, склад еды в подвале. Так как работодатель не мог обеспечить стабильно 8 часов в день работы официанткой (потому что не было гостей), то просила любую оплачиваемую работу.
  53. консультанти деколи не можуть сказати деяку точну важливу інформацію
  54. Я не експерт але мені здається доволі дорогі вакансії.
  55. Не організували вчасний виїзд.
  56. Не вказали, що повинен буду виходити по суботах.
  57. Не вказали, що зп оподатковується, розраховував на більшу суму.
  58. Всю информацию приходиться узнавать самостоятельно, сотрудники компании не считают нужным держать контакт с клиентом
  59. Не знайшла
  60. Много обещают, в итоге ничего!

Компания Go to Germany

Компания Go to Germany

Работа за границей

Кадровое агентство "One Work"
Кадровое агентство "One Work"

OTTO Work Force Украина
OTTO Work Force Украина

People tomorrow кадровое агентство
People tomorrow кадровое агентство

TurGrand ФОП Горбаченко М.А.
TurGrand ФОП Горбаченко М.А.

Компания "КУР’ЄР ВІЗА"
Компания "КУР’ЄР ВІЗА"

Best Work International
Best Work International

France Working
France Working

Работа за границей новости

Europe Service
Кадрове агенство «Europe Service» гарантовано допоможе знайти роботу за кордоном в одній із солідних компаній. Ми можемо гарантувати абсолютно легальне працевлаштування в Польщі та стабільну...