Гипертолит - капсулы от гипертонии отзывы

1 отзыв / 484 просмотра

Гіпертоліт врятував мене від інфаркту

Олена Василівна Олена Василівна 15 июня, 2020 год
Два місяці назад я почала себе погано почувати, після того, як піднімалась по сходинках в свою квартиру. Виникала сильна задишка і стукіт у скронях. Спочатку я не звертала не це увагу і вважала, що нічого страшного в цьому не має. Але згодом відчула, що швидко втомлююсь, часто почала боліти голова і загалом моє самопочуття погіршилось.
Мій син працює в... Читать отзыв
Мій син працює в лікарні і я звернулась до нього за порадою. Він сказав, що це гіпертонія і порекомендував пропити гіпертоліт. Пояснив, що зараз від гіпертонії дуже багато різних препаратів, які тільки знімають симптоми , тому використовувати потрібно тільки перевірені і натуральні. Я дуже вдячна долі, що мій син лікар, тому що сама не розумію нічого в цих препаратах. Гіпертоліт син замовив для мене в інтернеті. Я пропила повний курс і відчуваю себе зараз набагато краще.
Я вирішила написати цей відгук для людей, які запуталися у величезній кількості препаратів від підвищеного тиску і страждають не один рік. Гіпертоліт мені допоміг і я дуже вдячна своєму сину, що замовив його для мене. Склад препарату повністю натуральний, у ньому багато корисних екстрактів трав.
До використання гіпертоліту мій тиск був близько 140 на 90, зараз все в нормі. Рекомендую!
Достоинства:
  1. Допомагає позбутися гіпертонії
Недостатки:
  1. Важко знайти
Рейтинг 5 из 5 на основании 1 отзыва

Лекарства