Отзывы об учебных заведениях, отзывы об учебе, отзывы студентов
Гимназия "Приоритет", Киев

Дошкільна група гімназії "Пріоритет"

Максим (Украина) Отзыв написан 13 октября, 2018 год
Запрошуємо дітей від 2 до 6 років в Ми пропонуємо:
-повний день (з 8.00 до 19.00);
-розвиваючі заняття та підготовка до школи;
-вивчення англійської мови;
-обладнане просторе приміщення;
-якісне харчування по індивідуальному меню:
-індивідуальний підхід до кожної дитини;
-першочергове зарахування до 1 класу гімназії.
Запрошуємо дітей від 2 до 6 років в Гимназия Приоритет, Киев - Дошкільна група гімназії \Пріоритет\ Ми пропонуємо:
-повний день (з 8.00 до 19.00);
-розвиваючі заняття та підготовка до школи;
-вивчення англійської мови;
-обладнане просторе приміщення;
-якісне харчування по індивідуальному меню:
-індивідуальний підхід до кожної дитини;
-першочергове зарахування до 1 класу гімназії.

Кошмар і тихий жах

Ольга Отзыв написан 27 сентября, 2018 год
Хотілося б поділитися власною думкою про даний навчальний заклад,та застерегти батьків не вести своїх дітей сюди.
Суцільна анархія,повний безлад,умов немає, педагогічний колектив не сформований,викладають не досвічені студенти, харчування жахливе, директорка взагалі не на своєму місці,це жах....Засновникам має бути соромно за такі жахливі умови,освітні послуги не надаються на належному рівні,це не рівень приватного навчального закладу!
3 не согласны Показать 1 ответ

«Гімназії «Пріоритет» 15 років

Максим (Украина, Київ) Отзыв написан 17 июня, 2018 год
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «Гімназія «Пріоритет» засноване 17 червня 2003 року генерал-майором Збройних сил України, екс-начальником штабу Генеральної військової інспекції при Президентові України, Заслуженим винахідником і раціоналізатором України, екс-керівником служби Голови Державного комітету телебачення та радіомовлення України Вайло Валентином Івановичем.
Протягом 15 років гімназія «Пріоритет» надає якісну сучасну освіту мешканцям міста Києва та прилеглих районів Київської області. Провідною метою Гімназії є особистісно-зорієнтоване навчання та виховання гармонійної всебічно розвиненої та успішної особистості, з притаманними їй загальнолюдськими цінностями, почуттям власної гідності, патріота України,що здійснюється завдяки повній взаємоповазі та довірі між учителем та учнем, використанню діалогічного навчання, орієнтованого на особистість та індивідуальність учня за авторським проектом «Школа майбутнього» та «Школа життєвого успіху». Концепція психолого-педагогічного проекту «Школа життєвого успіху» була створена на базі гімназії «Пріоритет» в рамках Державної програми «Вчитель», затвердженої постановою Кабінету Міністрів України 28.03.2002 року № 379. Наказом Міністерства освіти і науки України № 14 від 12.01.2009 року впроваджено психолого-педагогічний проект «Школа життєвого успіху», який забезпечує неперервність освіти і розвиток особистості від 2 до 18 років та має наступну структуру:
• Школа радості та сили розуму ( 2-6 років);
• Школа життєвого успіху (1-7 класи);
• Діловий центр «Успіх» (8-12 класи).
Гімназія реалізує в повному обсязі Державний стандарт та завдяки власним авторським проектом, методикам навчання та інноваційним підходам в освіті вже протягом 15 років реалізує концептуальні засади реформування школи, які є актуальними на сьогоднішній день і викладені в Концепції Нової української школи, ухваленою рішенням колегії МОН 27.10.2016 року.
Нині укладено угоди щодо співпраці між гімназією та Національною академією Державної податкової служби України (Університет державної фіскальної служби України), Національним авіаційним університетом, Національним педагогічним університетом ім.М.П.Драгоманова, Коледжем «Бакаляр». Також, гімназія проводить широку міжнародну співпрацю, зокрема з 2018 року є Центром по підготовці та проведенню міжнародного екзамену TOEFL, є представником міжнародного центру ETS-Global.
В 2010 році ТОВ «Гімназія «Пріоритет» стало переможцем восьмого Київського міського конкурсу у номінації «Малий бізнес».
ТОВ «Гімназія «Пріоритет» нагороджене Почесним дипломом учасника Діловий імідж України «Визнання року-2010, 2012», Дипломом лауреата почесної нагороди «За визначні звершення». За результатами підсумків участі гімназії у Третій Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти-2012» організатори виставки нагородили гімназію дипломом «За активну роботу в модернізації освіти».
За результатами Національного бізнес-рейтингу гімназія отримала нагороду «Лідер року-2017».
Гімназія – це храм науки, віри, надії та щирої любові. Це не просто девіз, а беззаперечне кредо всіх учасників навчально-виховного процесу школи: учнів, батьків, вчителів.
Гімназіє! Тобі ми зичим щастя й процвітання!
5 согласны

IV Міжнародна олімпіада "Generation MSM-покоління, спрямоване в майбутнє".

Гость (Украина, Київ) Отзыв написан 2 июня, 2018 год
Добігла кінця IV Міжнародна олімпіада "Generation MSM-покоління, спрямоване в майбутнє", яка проводилася спільно з провідними навчальними закладами Чехії, Великобританії та США. 600 учнів з 20 провідних закладів освіти столиці пройшли сесію міжнародного екзамену TOEFL. Керівництво, педагоги та учні гімназії "Пріоритет" взяли на себе сміливість і не побоялися отримати незалежну міжнародну оцінку знань з англійської мови і показали достойні результати. Гімназія...  Читать отзыв Добігла кінця IV Міжнародна олімпіада "Generation MSM-покоління, спрямоване в майбутнє", яка проводилася спільно з провідними навчальними закладами Чехії, Великобританії та США. 600 учнів з 20 провідних закладів освіти столиці пройшли сесію міжнародного екзамену TOEFL. Керівництво, педагоги та учні гімназії "Пріоритет" взяли на себе сміливість і не побоялися отримати незалежну міжнародну оцінку знань з англійської мови і показали достойні результати. Гімназія отримала статус "TOEFL-school", що дає можливість готувати учнів до екзамену та проводити екзамен TOEFI на базі гімназії. Вітаємо учнів та їх вчителів з гарними результатами! Бажаємо нових досягнень та перемог!
7 согласны 1 не согласен

Гімназія "Пріоритет" отримала нагороду «Лідер року-2017»

Гость (Украина, Київ) Отзыв написан 13 мая, 2018 год
Шановні батьки!
Шановні батьки!
Хочу зазначити, що протягом 15 років Гімназія «Пріоритет» надає якісну сучасну освіту мешканцям міста Києва та прилеглих районів Київської області. Провідною метою Гімназії є особистісно-зорієнтоване навчання та виховання гармонійної всебічно розвиненої та успішної особистості, з притаманними їй загальнолюдськими цінностями, почуттям власної гідності, патріота України, що здійснюється завдяки повній взаємоповазі та довірі між учителем та учнем, використанню діалогічного навчання, орієнтованого на особистість та індивідуальність учня за авторським проектом «Школа майбутнього» та «Школа життєвого успіху». Концепція психолого-педагогічного проекту «Школа життєвого успіху» була створена на базі гімназії «Пріоритет» в рамках Державної програми «Вчитель», затвердженої постановою Кабінету Міністрів України 28.03.2002 року № 379. Наказом Міністерства освіти і науки України № 14 від 12.01.2009 року впроваджено психолого-педагогічний проект «Школа життєвого успіху», який забезпечує неперервність освіти і розвиток особистості від 2 до 18 років та має наступну структуру:
• Школа радості та сили розуму ( 2-6 років);
• Школа життєвого успіху (1-7 класи);
• Діловий центр «Успіх» (8-12 класи).

Додам!

Альона (Украина, Київ) Отзыв написан 28 марта, 2018 год
Попередній коментатор вказав про конфліктні ситуації із засновницею! Ця інформація є неактуальною. Тому що наразі гімназія знаходиться під прямим керівництвом Дениса Валентиновича, який опікується навчальним закладом, займається його розвитком, разом з директором підбирає інноваційні напрями та методи навчання. Поступово створюється сприятливий мікроклімат та тепла родинна отмосфера серед педагогів-учнів-батьків. Попередній коментатор вказав про конфліктні ситуації із засновницею! Ця інформація є неактуальною. Тому що наразі гімназія знаходиться під прямим керівництвом Дениса Валентиновича, який опікується навчальним закладом, займається його розвитком, разом з директором підбирає інноваційні напрями та методи навчання. Поступово створюється сприятливий мікроклімат та тепла родинна отмосфера серед педагогів-учнів-батьків.

Моє бачення гімназії

Альона (Украина, Київ) Отзыв написан 28 марта, 2018 год
Доброго дня! Наразі працюю в гімназії "Пріоритет" і можу судити про діяльність навчального закладу зсередини!Говорити можна багато, але зазначу основі аспекти, на які особисто звернула увагу.
Загальна атмосфера в педагогічному колективі нейтральна. Взаємовідносини з педагогами та керівництвом в межах корпоративної етики! Мені імпонує, що якщо виникають якісь питання особистого характеру, то керівництво йде назустріч і адекватно реагує на прохання. Прочитала попередній відгук і замислилась: "А чи про нашу гімназію це пишуть?" Хочу зазначити, що з листопада місяця в гімназаї змінилось керівництво. Наразі на посаді молодий амбіційний директор. Хочеться сподіватися, що Інзі Валентинівні вдасться підняти рівень гімназії на вищий рівень! Зрозуміло, що не все ідеально, але не можливо за один місяць оживити те, що роками стояло на місці.. І в першу чергу в цьому мають бути зацікавлені і педагоги! Так, педагогічний склад часто змінюється.. Але як на мене, основна причина в тому, що не всі готові працювати на результат. Важкі діти є в усіх школах, нюанси співпраці теж є скрізь, але якщо ти віддаєш роботі максимум, то і отримаєш максимум!

P.S.: на рахунок вікон - вони вже півроку як замінені на металопластикові. В процесі модернізація навчального закладу. Маю надію, що ми будемо тільки розвиватися, а ніяк не регресувати.

ОТЛИЧНО

Наталья (Украина, Київ) Отзыв написан 16 марта, 2017 год
Мои дети учатся первый год , Все мы очень довольны , В школе уютно домашняя атмосфера , Детям нравятся абсолютно все учителя , Знания дают хорошие . Дети ладят друг с другом . Работает очень хороший психолог. Мои дети учатся первый год , Все мы очень довольны , В школе уютно домашняя атмосфера , Детям нравятся абсолютно все учителя , Знания дают хорошие . Дети ладят друг с другом . Работает очень хороший психолог.

Юлія

Гость Отзыв написан 9 декабря, 2016 год

Читала много отзывов о гимназии и с многими не согласна. Мой ребенок учится в "Приоритете" уже 6 лет и я могу судить о многом.
- хороший климат в коллективе
- дети всегда под присмотром
- уровень знаний дают высокий (олимпиады, конкурсы)
- есть даже группа дет. сада
Кроме того, нынешнее руководство мне импонирует.

- хороший климат в коллективе
- дети всегда под присмотром
- уровень знаний дают высокий (олимпиады, конкурсы)
- есть даже группа дет. сада
Кроме того, нынешнее руководство мне импонирует.
4 согласны

батьки

Гость (Украина, Київ) Отзыв написан 7 декабря, 2016 год
Навчаємось 3-й рік, все влаштовує. Англійська мова на дуже високому рівні. Ірина Генадієвна просто вчитель від покликання. Моя дитина уже в 3-му класі спілкується мовою на розмовному рівні, то ми, як батьки , вважаємо це дуже хорошим результатом, як на 3-й клас=))) Навчаємось 3-й рік, все влаштовує. Англійська мова на дуже високому рівні. Ірина Генадієвна просто вчитель від покликання. Моя дитина уже в 3-му класі спілкується мовою на розмовному рівні, то ми, як батьки , вважаємо це дуже хорошим результатом, як на 3-й клас=)))

Катерина

Гость (Украина, Київ) Отзыв написан 12 ноября, 2016 год
Добрий день усім!
Прочитавши всі відгуки можу сказати наступне:
я мама,яка віддала на навчання в цей навчальний заклад свою дитину, і знаєте, дорогі батьки, я ні разу не шкодую. Звісно, мене налякали так відгуки, але все ж, я вирішила піти в розвідку)
Добрий день усім!
Прочитавши всі відгуки можу сказати наступне:
ми прийшли, нас радо зустріли та відвели до директора. Директор нам все розповіла , ми познайомились з вчителями та кл. керівником для нашої дитини. Дуже хороша і досвідчена людина. Нам все підійшло , і от уже 3-й місяць ми там навчаємось і ніяких абсолютно зауважень у нас нема. За кожний місяць нам подається звіт роботи з дитиною, тому я знаю , який рівень і поведінки, і знання дитини!
Не знаю, як будуть іти справи надалі, але поки нас все влаштовує.
Тому, вчителям витримки та натхнення , а нам успіху в навчанні=)!!!!

мама Марія

Гость (Украина, Київ) Отзыв написан 15 сентября, 2016 год
я, мама першокласника, які лиш вступили в гімназію. Нічого погано не можу сказати. Дитина хоче йти до школи, а забрати звідти не можливо. Тому, що дитина не хоче йти.
харчування нас також влаштовує. є 3 позиції першого,2,3. Думаю, цього достатньо для здорового харчування. Вдячні ми першому вчителю за працю!!!

Ольга

Гость Отзыв написан 24 апреля, 2016 год
Якісна підготовка дітей,вдома я з дитиною не займаюсь абсолютно,так як все виконано уже в гімназії, це мене найбільше задовольняє,оскільки вдома дитина уже відпочиває:) Якісна підготовка дітей,вдома я з дитиною не займаюсь абсолютно,так як все виконано уже в гімназії, це мене найбільше задовольняє,оскільки вдома дитина уже відпочиває:)

Марія

Гость (Украина, Київ) Отзыв написан 22 апреля, 2016 год
Прийшли на діагностику на 1 клас. Нам дуже все сподобалось, настільки виважено проводилась, що ми й досі задоволенні. Знайшли підхід до моєї дитини і вона уже не хотіла іти додому. рекомендую батькам Прийшли на діагностику на 1 клас. Нам дуже все сподобалось, настільки виважено проводилась, що ми й досі задоволенні. Знайшли підхід до моєї дитини і вона уже не хотіла іти додому. рекомендую батькам

Ніна

Ніна (Украина, Київ) Отзыв написан 11 августа, 2015 год
Цілком згідна. Викладання іноземних мов на рівні. Дуже раджу! Цілком згідна. Викладання іноземних мов на рівні. Дуже раджу!

Хороший уровень английского

Гость (Украина, Київ) Отзыв написан 4 августа, 2015 год
У меня дочка ходит в "Приоритет" уже 4 года и мы довольны. В англоязычном летнем лагере проводили тестирование и знания оказались высокими. У меня дочка ходит в "Приоритет" уже 4 года и мы довольны. В англоязычном летнем лагере проводили тестирование и знания оказались высокими.
6 согласны

я довольна, очень довольна педсоставом!

Катерина (Украина, Київ) Отзыв написан 24 ноября, 2014 год
Дорогие мамы, хочу сказать что в гимназию мы ходим с удовольствием, а это я думаю самый хороший показатель что ребенку там комфортно, английским поставлен хорошо, с детьми занимаются с любовью и уважением, да и цена приемлемая, рекомендую:) Дорогие мамы, хочу сказать что в гимназию мы ходим с удовольствием, а это я думаю самый хороший показатель что ребенку там комфортно, английским поставлен хорошо, с детьми занимаются с любовью и уважением, да и цена приемлемая, рекомендую:)
Гость (Украина, Киев) Отзыв написан 2 ноября, 2014 год
Я очень довольна гимназией. Моя дочь пошла в обычную школу и больше двойки она не получала,видя такое отношение я ее перевела в гимназию Приоритет так как там и оплата человеческая и отзывы о учителях очень хорошие. Сейчас она получает хорошие оценки, она с удовольствием аж бежит в школу, и знания ее на несколько уровней поднялся. И когда она приходит домой...  Читать отзыв Я очень довольна гимназией. Моя дочь пошла в обычную школу и больше двойки она не получала,видя такое отношение я ее перевела в гимназию Приоритет так как там и оплата человеческая и отзывы о учителях очень хорошие. Сейчас она получает хорошие оценки, она с удовольствием аж бежит в школу, и знания ее на несколько уровней поднялся. И когда она приходит домой у нее одни слова- "ТАМ ТАКИЕ ДОБРЫЕ И ХОРОШИЕ УЧИТЕЛЯ"
Марина Отзыв написан 28 ноября, 2012 год
В этой гимназии уже семь лет учится моя племянница. И сестра, и сама девочка очень довольны. Поэтому когда в прошлом году нужно было определять сына в первый класс, не раздумывая отдали именно в Приоритет. Немаловажную роль конечно сыграла и стоимость обучения. Если брать все частные школы Киева, то она ниже среднего. В месяц платим 2500 гривен. Сейчас...  Читать отзыв В этой гимназии уже семь лет учится моя племянница. И сестра, и сама девочка очень довольны. Поэтому когда в прошлом году нужно было определять сына в первый класс, не раздумывая отдали именно в Приоритет. Немаловажную роль конечно сыграла и стоимость обучения. Если брать все частные школы Киева, то она ниже среднего. В месяц платим 2500 гривен. Сейчас сын уже во втором классе. Нас все полностью устраивает и претензий к гимназии нету.

Гимназия "Приоритет", Киев

Гимназия "Приоритет" - работает с  2003 года. Главный язык обучения – украинский. Смежные языки: французский, немецкий, русский, итальянский, польский, восточные языки. Прием с 1 класса. В классе 10-12 учеников. Всего в школе 100 учеников.

«Школа...

Школы