Гель пищевой «СТОК-спасателей» от изжоги и вздутия отзывы

1 отзыв / 28 просмотров

Засіб діє швидко, зручно вживати будь-де завдяки зручній формі

Вікторія Вікторія понедельник, 5 апреля
Доброго дня! Хочу поділитися враженнями від вживання засобу - Стік-рятівник від печії та вздуття.
Маю деякі проблеми з ШКТ і тому часто буває печія та інколи, коли з'їм щось не дуже корисне буває вздуття. Я користувалася раніше іншими засобами, та ось вирішила спробувати щось інше. Дуже здивувалася, коли знайша заміб нашого виробництва у формі гелю і з таким дієвим складом ( не гірше за фосфолюгель точно). Замовила на сайті, бо в аптеках поки що його немає, бо це новинка. Отримала швидко і при нагоді спробувала. Гель подіяв напрочуд швидко, буквально через хвилину після вживання печія стала менше і ще через дві-три хвилини повністю зникла. Це дуже гарний результат! Також використовую проти вздуття. Дія гелю м'яка та пролонгована, достатньо одного стіка щоб позбутися вздуття. Засобу ставлю тверду п'ятірку!
Достоинства:
  1. Швидко діє, зручно приймати, допомагає як від печії, так і від вздуття. В упаковці 20 стіків.
Рейтинг 5 из 5 на основании 1 отзыва

VIVA
VIVA

Энтерокинд
Энтерокинд

Olymed, Gastro Zentrum (Гастроцентр Олимед)
Olymed, Gastro Zentrum (Гастроцентр Олимед)

Де-Нол
Де-Нол