gadget-trade.net интернет-магазин отзывы

2 отзыва / 233 просмотра

Обманщики!!

Гость Отзыв написан 14 сек назад
Цены на сайте занижены для завлечения покупателей! Любыми способами выманивают предоплату, после чего товар не отправляют!!! Цены на сайте занижены для завлечения покупателей! Любыми способами выманивают предоплату, после чего товар не отправляют!!!
Недостатки:
  1. мошенники

Обман

Катерина Отзыв написан пятница, 7 июня
Замовила телефон, спалтила 30%, після чого мені повідомили, що з оформленням помилка і потрібно доплатити ще 70%, хоча на сайті пише, що решту оплачувати після отримання. Я відмовилася сплачувати 70%, лише при отриманні, тоді мені повідомили, що певернуть гроші. Після чого мені почали надзвонювати і говорити, що нічого мені не повернуть, говорити, що я щось напутала і повинна відразу всю...  Читать отзыв Замовила телефон, спалтила 30%, після чого мені повідомили, що з оформленням помилка і потрібно доплатити ще 70%, хоча на сайті пише, що решту оплачувати після отримання. Я відмовилася сплачувати 70%, лише при отриманні, тоді мені повідомили, що певернуть гроші. Після чого мені почали надзвонювати і говорити, що нічого мені не повернуть, говорити, що я щось напутала і повинна відразу всю суму скинути. Коли я почала уточнюваді дані про компанію - скинули. Проте потім все одно надзвонювали і хотіли, щоб я заплатила всю суму, чого я не зробила. Анулювали моє замовлення без можливості повернути завдаток. Проте потім мені повідомили, що повернуть гроші, якщо я продиктую номер карточки. Але на цьому не закінчилося, для того, щоб мені повернули гроші потрібно повідомити дату, до якої дії картка і 3 цифри ззаді картки. Насолоджуйтеся покупками у надійних!
Достоинства:
Недостатки:
  1. обман

Техника

Сеть магазинов MOYO