Future-work.com.ua отзывы клиентов

Future-work.com.ua отзывы клиентов
12 отзывов / 341 просмотр

Агенция хорошая

Artur Artur вторник, 22 сентября
Приїхали з другом у Львів, нас зустріли, дали консультацію з приводу перетину кордону, забронювали поїздку бусіком, все чітко, ясно, оперативно. Повністю супроводжували по телефону до моменту, коли словацька сторона зустріне, все добре, рекомендую.
Достоинства:
  1. Все четко без приувеличения
Недостатки:
  1. Пока не увидел

Рекомендую цю агенцію!!!

Надя Надя пятница, 18 сентября
Звернулась за допомогою в пошуках роботи в Словаччину!!Попався менеджер Таміла!!!дуже приємний вічливий працівник!!Надала повну інформацію оформила всі документи!По приїзду правда були деякі нюанси но вони зразу рішились!!Тому дякую їй і агенції future-work!!!

рекомендую

Іван Іван понедельник, 14 сентября
шукав роботу за кордоном, наткнувся на них на сайті eurabota.com трохи боялись їхати, але кордон пройшли без проблем, правда стояли добу, але то таке по приїзду через 2 дні вийшли на роботу, на автозавод, умови хороші, але те що весь день на ногах трохи тяжко

Роботу отримав!

Ігор Ігор понедельник, 14 сентября
Знайшов я їх на фейсбуці, думав шо то лохотрон...
Але ризикнув, і тепер маю хорошу роботу на автозаводі в Словаччині.

Все файно :)

Коля Коля понедельник, 14 сентября
Всім привіт! Фірмою дуже задоволений...
Особливо вражає, що збереглися агенції, які НЕ КИДАЮТЬ на гроші.
Тому рекомендую агенцію Фючер Ворк!!!

Нормальна агенсія

Ковальчук Назар Ковальчук Назар понедельник, 14 сентября
Поїхали від цієї агенсії на роботу в Словаччину, на завод СХЦ.
Робота нормальна не важка. Хороший гуртожиток.
Єдиний мінус потрібно робити по 12 годин по 10 не можна.

Ехал с другом в Словакию

Петя Петя воскресенье, 13 сентября
Все привет,ехал с другом на Чикаутхо.У нас Есть ВНЖ zivnost.боялись ,или переоформлят,но все оказалось нормально.И границу прошли быстро,и выдали нам на руки новые документы.Короче,нормас фирма

Рекомендую цю агенцію!!!

Галя Галя 3 августа, 2020 год
Приїхала в Словаччину від Таміли з цієї агенції. Допомогла з оформленням необхідних документів. Водій довіз до місця проживання та передав "в руки координатора". Оформлення пройшло швидко! Вся інформація надана менеджером відповідає дійсності. Правда в ході заселення виникли певні питання, але все швидко вирішили. Рекомендую!!!

Future-Work - надійна фірма!!! Рекомендую

Оксана Оксана 3 августа, 2020 год
В компанію звернулася за оголошенням в інтернеті. Потрапила на менеджера Тетяну, яка надала повну інформацію та допомогла з документами. Роботу отримала, офіційно оформили ВНЖ. Рекомендую!!!

Вiдгук фiрмi

Яна Олександрiвна Яна Олександрiвна 31 июля, 2020 год
Дай Боже здоров'ячко Тамiлi.
Ми поiхали в Чехiю по вiзi вiд водiя ,шо нам рекомендовали.
Умови були жахливi.грошей не було нi копiйки-хоть плач.Знайшли вакансiю в iнтернетi.Думаю-шо вже втрачати.
А ця фiрма Фьючер ,особисто Тамiла- помогла,
зрозумiли нас.
Влаштували на помiдори,знайшли i пiдказали автобус до Брно.
Мене з колiжанкою поселили,
Працюэмо.Ще й постiйно цiкавляться як ми!
Як буде зарплата-вiддячимо ,як... Читать отзыв
Дай Боже здоров'ячко Тамiлi.
Ми поiхали в Чехiю по вiзi вiд водiя ,шо нам рекомендовали.
А ця фiрма Фьючер ,особисто Тамiла- помогла,
зрозумiли нас.
Влаштували на помiдори,знайшли i пiдказали автобус до Брно.
Мене з колiжанкою поселили,
Працюэмо.Ще й постiйно цiкавляться як ми!
Як буде зарплата-вiддячимо ,як обiцяли.Не переживайте.
Дитино,Щира подяка!!!

Нормас кантора

Вітя Вітя 31 июля, 2020 год
Поїхав на Інзі,боявся чи переоформлять ВНЖ,
Трт дні сидів на житлі.Потім координатор забрав мене,переоформили в поліції,зараз працюю.Зп як обіцяли.Житло норм,але єдине вай фай на кухні тільки добре ловить.Про це могли би і попередити
Достоинства:
  1. Роботу надали,для друзів дали знижку
Недостатки:
  1. Чекали пів години вночі управляючого житла в бусіку,але то такє

Future-work com ua - шахрайство

Гость Гость 17 июня, 2020 год
Чув, що кидають, не думав що це мене торкнеться, але. Звернувся до данної агенції в пошуках кращої праці, коли знаходився в Словаччині. До звернення в агенцію Future-work, був офіційно влаштований на виробництво, мав робочу візу, в Словаччині. За декілька тижнів до закриття кордонів вони мені підібрали вакансію офіціанта, взяли з мене €150 за послуги (не надали жодної квітанції і не... Читать отзыв Чув, що кидають, не думав що це мене торкнеться, але. Звернувся до данної агенції в пошуках кращої праці, коли знаходився в Словаччині. До звернення в агенцію Future-work, був офіційно влаштований на виробництво, мав робочу візу, в Словаччині. За декілька тижнів до закриття кордонів вони мені підібрали вакансію офіціанта, взяли з мене €150 за послуги (не надали жодної квітанції і не підписали контракт), після чого я звільнився з виробництва. Пройшов співбесіду на вакансію. Далі вони мені сказали чекати початку оформлення. Зі слів агента, (Александр +380 (99) 418 37 27), треба було дочекатися можливості відвести мене на подачу документів в поліцію, на нове внж, і ми чекали, начебто можливості не стояти в черзі біля поліції. Пройло два тижні очікування, прийшов глобальний карантин і мене попросили дочекатися кінця карантину десь не в Словаччині, після чого мені обіцяли, що мене влаштують, в будь якому випадку, до праці і що все буде добре. Пройшло більше трьох місяців. Я пишу різним їх агентам, запитую чи є можливість мене влаштувати, або повернути сплачену їм комісію в €150, на що агент Марія (+421 951 304 562) мені відповіла, що я «заплатив за їх послуги, які вони виконали». Future-work com ua - шахрайство - Future-work com ua - шахрайство

Работа за границей
Comrade 4 Job
Comrade 4 Job

HireLabas Group
HireLabas Group

Компания "Евроспівдружність"
Компания "Евроспівдружність"

Кадровое агентство "One Work"
Кадровое агентство "One Work"

Gold Work
Gold Work