Первый независимый сайт отзывов Украины
Ещё

фуршет на Русанівській Набережній: брехливі ціни і таргани - Отзыв о Фуршет


Оценка автора: 1 из 5, просмотров: 818

Рейтинг: 1.3, всего отзывов 402

https://www.otzyvua.net/furshet Киев, Русановская Набережная, 4
От Сергей23981https://www.otzyvua.net/user/23981, опубликован 11 мая, 2016 годСергей 11 мая, 2016 год Це не супермаркет. Це один суцільний прояв неповаги до русанівців, які мешкають поряд і інколи не можуть зайти до іншого магазину. Я вже давно мовчу про гнилі овочі і фрукти, що там продаються. Це як же потрібно неповажати людей, щоб думати, що це є нормальним - продавати їм гниль .

Але як можна нормально реагувати на тарганів, що зустрічаються скрізь. Особливо часто я бачу їх у віддідлі молочки. А одного разу касир прямо на наших очах розчавила розділювачем товарів таргана, який біг по стрічці .

Ще одна проблема - невірно вказана вартість товарів на цінниках. Вже не знаю чи це просто недогляд чи жлобський спосіб заробити більше, але факт залишається фактом: вже двічі я помічав, що на касі пробивають товар по значно вищій ціні, ніж вказано. Після зауваження дивляться на тебе як на неплатоспроможного дурня і продавати по ціні, яку вказали, відмовляються. Але ж справа не в грошах, а в принципах. Адже є різниця, коли на ціннику батончика 4 грн, а на касі пробивають за 8
1 согласны, 0 не согласныКомментарии к отзыву


Информационный проект Потребитель (Украина, Харків) 11 мая, 2016 год Фиксируйте все нарушения на видео и выкладывайте в сеть.


Фуршет

Розничная сеть "Фуршет" входит в число самых крупных в Украине. Сначала состояла из нескольких небольших магазинов "Ля Фуршет". Позднее руководство компании приняло решение об укрупнении. В 1998 году в Киеве...

Адреса и контакты

Киев, Русановская Набережная, 4
Телефон: +380 (44) 461-94-65

Продовольственные супермаркеты

Онлайн-супермаркет MDNgroup

Рейтинг: 5
1 отзыв
Гулливер, ТРЦ

Рейтинг: 5
1 отзыв
Анатоль Маркет

Рейтинг: 5
1 отзыв
Минимаркет Довженко

Рейтинг: 5
1 отзыв
Лелека

Рейтинг: 5
1 отзыв
Крамничка "ПоплавОК"

Рейтинг: 4.2
13 отзывов
Магазин Посад

Рейтинг: 4
3 отзыва
Эко-лавка

Рейтинг: 4
8 отзывовВам необходимо войти или зарегистрироваться