Первый независимый сайт отзывов Украины
Ещё

Коли і хто наведе порядок в Форі Гадяча?

ФОРА - вопросы и ответы
58 ответов
просмотров:: 2272

Люба і Ко 5 декабря, 2013 год Неодноразово писали про не зовсім адекватну керуючу 161 магазину. Оксано не думай, що ніхто не знає про мертві душі в штаті, за рахунок яких ти частково гасиш нестачу, та частину забираєш собі, скільки раз від тебе в робочий час смердить алкоголем, про твої незрозумілі замовлення, про вираховування з нас коштів, про неправильний розподіл часі зарплати між любимчиками та нелюбимчиками, про твоє хизування дружніми відносинами з кураторами, про те, що днями сидиш на сайтах і боїшься щоб ніхто про тебе не написав правди, про зверхне ставлення до робочих. Все це відомо і ти на посаді не довічно.Ответы на вопрос


Гость 28 апреля, 2014 год Пока не поміняєте керівника буде тільки повний пиздець магазину. Де тільки таку дурку знайшли????
Інна 11 апреля, 2014 год Крім банальної дурі, хамства, ідіотізму в Окрикової немає ніякого позитиву
Майс 2 марта, 2014 год Більших чим там немає
fers1038 11 февраля, 2014 год В Форі порядні та розумні керівниками не працюватимуть.
Софа 10 февраля, 2014 год Таких ідіоток, як у Гадячі рідко зустрінеш.
автор 2 февраля, 2014 год Если так говорят заведующие магазинов, значит не все хорошо в системе. Подбор кадров никакой. Бедные рабочие и покупатели, с ними еще хуже намного ....
Порада 30 января, 2014 год Недаремно Оксано про тебе люди пишуть. Свої питання вирішуй сама і не винось на загал.
Ерунда 25 января, 2014 год Полный маразм, она с какого бока к этому.
Аксіома 25 января, 2014 год Ксюша - все що можеш? Повний ноль
Незалежні 25 января, 2014 год Хорорший підбір керівників, якщо вони мати пруть. Що тоді говорити про покупців, працівників. Ось воно істинне обличчя. Сам не вірив в писанину, тепер зрозуміло, що писали дійсно правду. Нормальна людина матюхатись на всю державу не буде. Оце Вам і плюси і мінуси. Не захищаю нікого, але ця фраза характеризує людину більше чим все інше. Тим паче жінку, жінку керівника.
Захисникам 25 января, 2014 год Якщо так пише, то тоді якими словами говорить з працівниками.
Слава 25 января, 2014 год У когось башню зірвало. Хто ще буде виновутий - Іванова, Петрова, Сидорова. Дуже культурно,як у Форі Нерви держіть при собі.
Борисовой 25 января, 2014 год Иди на хуй:)
161 24 января, 2014 год Гоніть в три шиї
Народ 18 января, 2014 год Респект и уважуха. Молодцы. Хватит бояться
Знайомі 15 января, 2014 год Справедлива регресна адекватність. Хай не думає, що вона і царь і бог.
МНС 13 января, 2014 год Це не пожарка, але тліє гарно.
Бувші друзі 13 января, 2014 год Про хорошого керівника рік гадості не пишуть.Впершу чергу керівнику потрібно себе поважати і не гадити за власної користі іншим. Сьогодні зрадиш ти, а завтра тебе.
Гость 13 января, 2014 год Перш за все завжди треба залишатися людиною.Хороший ! усп!шний той кер!вник,якого поважають.А люди !з-за заздрощ!в би не писали,бо людям всеодно чого ви добились.
Гость 13 января, 2014 год Заздрити точно н!чому.
Борис 13 января, 2014 год Дуже і дуже грамотний працівник. Не зрозуміло на якій мові пише. Все з цим керівництвом зрозуміло.
Безліч Ваших + 12 января, 2014 год Працівнику! Ти багато чого не знаєш і не розумієш. Потім зрозумієш, що помилявся і дуже.Вона Вам ніколи не скаже чого так, але дуже гарно розуміє, що таке " бумеранг", зрада. Все має повертатись назад. Не сердіться, прийде час і самі все зрозумієте. Не все Ви просто знаєте! Не все золото, що блистить та сяє! Придивіться і побачите та дізнаєтесь дуже багато цікавого . Сказати їй в обличчя це дуже просто, і це вже було, але мало зворотній результат. З нею поступають її методами і все, щоб сама зрозуміла і відчула на собі, що це таке . Хай щастить!
Працівник 12 января, 2014 год Наскільки я знаю, в неї зараз навіть інтеренету немає, так, що т.з. "друзі", ви промазали. А в очі їй нічого не кажете, бо, як я вже казав - серете. Кому в магазині херово, той вже пішов, якщо херово вам, якого хріна ви там досі робите? Я майже рік читав цій брєд, просто надоїло! Ми всі дорослі люди, зберіть збори, вискажіться їй та і все; не треба виносити особисті проблемо на загальний розгляд. Так ви роблять лише "крысы".
Слава 12 января, 2014 год Корито з дірками та іржаве, дно скоро провалиться.
161 12 января, 2014 год Кому там заздрити, і в чому??
Юра 12 января, 2014 год Який там у неї успіх. В зрадників його не буває і не буде. Про успіхи дійсно пише людина без розуму
Працівнику 12 января, 2014 год Переляк не наш, а Ваш. Пишуть про неї правильно.
ната 12 января, 2014 год Забагато для неї честі так робити.
Друзі 12 января, 2014 год Ксюша. Ти мобілізувала ввесь свій потенціал на свій захист. Ніхто краще про себе не напише ніж ти сама. Не чуди без баяна.Вночі краще спати ніж себе оспівувати, яка хороша. Ти в очах всіх зрадниця та нікчемність. Відкрито в обличчя та очі говорять нормальним та порядним людям, на жаль до тебе це не стосується і не буде стосуватись ніколи. Як ти поступала і поступаєш так і до тебе буде. Плюси чи мінуси це твої питання.
161 12 января, 2014 год А з якого переляку пишеш від імені всього коллективу? Це занадто!
161 12 января, 2014 год Якщо то так, назвись хто ти, а ми поміркуємо і , з чоловічої точки зору, вирішемо.
166 12 января, 2014 год Стань ти "до корита", чи не ставлять?
Працівник 12 января, 2014 год Взагалі-то не "працівни", а "працівник", от такого розумний точно не напише!
Працівник 12 января, 2014 год Так у вас є величезний шанс навчити її поводитись "по людському", тобто так як ви того хочете! От прийдіть до неї і так і скажіть, ти така-то сяка-то, а ми хи хочемо того-то і того-то... Писати в коментарях, що вона цього не гідна, чи втратила обличчя - це все відмовки, так і кажіть - "ми обісралися"... От тоді вам може хтось і повіре. Все, що ви пишете - херня! Тицяєте пальчиком, як діти малі, що ото погана дівчинка. Прийшли до неї всі незадоволені разом, вияснили раз і назавжди всі питання і поставили крапку. А відлік продовжується, ще +2.
Юра 11 января, 2014 год Не працівни а повний ідіот. Розумний таке не напише
Зрадниці 11 января, 2014 год В обличчя говорять тому в кого воно є. Якщо обличчя вона втратила, то з тінню нічого говорити. Горох від стіни відскакує завжди.
Продавцю 11 января, 2014 год Більшої общипаної куриці чим Окрикова немає.
Друзі 11 января, 2014 год Як вона так і до неї, коли вона буде в обличчя говорити правду, а не брехати, принижувати, хамити, підставляти. Плюси будуть надалі. Як вона так і до неї.
Працівник 11 января, 2014 год О, ще +1! Запитаю, ще й в тебе, якщо ти такий розумний і обізнаний, то може ти назвешся? Чи прийдеш та вискажеш все, що написав тут їй в обличчя? Чи вже засох?
Друзі 11 января, 2014 год Ксюша, все закономірно, як ти так і до тебе. Не думай, що сама хитра та розумна.Все зло заподіяне тобою, повенеться тобі.
Сергій 11 января, 2014 год Купленому працівнику Окриковій. Оксано ти душе смішна, сама про себе пишеш, яка ти гарна. Більшої оббріхувачки ніж ти в магазині небуло і не буде. Ти постійно оббріхуєш, зраджуєш людей, показуєш благополуччя. Брешеш керівництву при ревізіях, маніпулуєш цифрами в програмі, постійно крадеш та укриваєш таким чином нестачі. Тобі не завидують в магазині, а сліпо колектив тебе ненавидить за все. Просто зараз лижеж задницю куратору і та тебе прикриває. Але це не вічно. Всі знають про твої коньячні пристрасті, про тісну на свою користь співпрацю з охороною і т.д. Відлік дійсно пішоів іі буде постійно йти не твою користь іудушка. Пристосуванка і зрадниця.
Працівник 11 января, 2014 год А якщо ви такі класні та мозговиті, чому ви не називаєтесь? А тільки як оті собаки брешете по всім усюдам? А слабо вам прийти до Окрікової і висказати їй все у очі? Можете не відповідати, я й сам знаю, що слабо. Бо така наша Гадяцька фішка, оббрехати людину, облити брудом, пустити про неї сплентю, обісрати з ніх до голови і все це по за спиною, бо щоб сказати їй це в обличчя, потрібно мати сміливість і хочаб якісь факти. А ви - куриці, які від заздрощів, непомірних амбіцій, та нездійсненних мрій не знають де себе й подіти. Ті хто заздрять Окріковій, відлік продовжується, +2.
Працівник 11 января, 2014 год А ось і перша обізвалась, кому чужий успіх життя не дає! Відлік пішов...
Люба 9 января, 2014 год Різка і дуже різка, гірше чим при поносі
ВІД МАГАЗИНУ 8 января, 2014 год ПРАЦІВНИКУ! ПЕРШ НІЖ ПИСАТИ ДУМАЙ ЧИ В ТЕБЕ ЯЗИК З,ЄДНАНИЙ З МОЗОКОМ. ПОРЯДНА ЛЮДИНА НІКОЛИ НЕ НАПИШЕ ГАРНИХ СЛІВ ПРО ОКРИКОВУ, НІ ЯК ЛЮДИНУ, НІ ЯК КЕРІВНИКА
161 8 января, 2014 год Кому вона потрібна, щоб заздрити. Диму без вогню не буває. Цілковита нахалюга та хамка.Якщо ти такий правильний працівник то назвись та не бреши. Яка Оксана всім відомо і хорошого про неї сказати нічого. Про мертвіі душі, часи розподілу, відкати всі знають. Чисто замовний коментарій працівника.
Працівник 8 января, 2014 год Гадаю, люди, яки пишуть гадості про Окрікову, просто їй заздрять. А ті, яки пишуть про "мертві душі", в магазині або ніколи не працювали, або працювали давно і поняття не мають що тут, як і до чого. Я достатньо довго працюю в магазині, щоб з впевненюстю сказати, що пишете ви цілковиту брехню і про запах алкоголю і про розподіл годин і, тим більше, про "мертві душі", ми всі бачимо відомості, хтось там хоч раз бачив незнайоме прізвище? Скажу відверто, мені було цікаво, шукав, не знайшов жодного разу. Я не скажу, що в захваті від неї, або її стилю керівництва, бува різка іноді, дуже різка. Та просто так від заздрощів поливати людину брудом - це вже занадто!
161 30 декабря, 2013 год Тільки після зміни керуючої.
Сергій 30 декабря, 2013 год Воровкувата, брехлива - дуже і дуже погана людина. З такими справу краще ніяк не мати взагалі. Нормальна людина їй руку не подасть.
Ольга 21 декабря, 2013 год Алкоголічка і шалава
Люба 17 декабря, 2013 год Вилиже за...цю, зробить пару торбинок куратору, набреже на інших , розплачеться як тяжко живеться і все
Руслан 13 декабря, 2013 год Допоки Окрикова біля корита порядку не було і не буде
Люба 8 декабря, 2013 год Оксано! Хоч чортиків на сайтах малюй і доказуй яка ти гарна, але в реальності все навпаки
Інга 8 декабря, 2013 год В Лохвиці відкрився в центрі АТБ де і ціни менші і якість краща. Фора довго з таким керівництвом не протягне.
Коллеги 6 декабря, 2013 год Очень тонко подмечено, а главное правдиво и правильно
Профспілка 6 декабря, 2013 год "Мертві душі" це вже огого і на мою думку потрібно провести ретельну перевірку
Ия 6 декабря, 2013 год Окриковой.
Вы предавали и Вас предают, Вы лгали о других и о Вас лгут,Вы над кем-то смеялись, над Вами смеються, Вы топили других, Вас топят, Вы подставляли, Вас подставляют. Все возвращпеться в жизни бумерангом
Касир-продавець з зарплатою 1100 грн. 5 декабря, 2013 год Мертві душі і в Лохвиці. Перед вихідними Євеліна тягне додому сумки з акційними та іншими товарами. Пристойна учениця своєї наставниці Окрикової. Дуже влучно!
ФОРА

Первый магазин «Фора» формата «у дома» открылся в декабре 2002, в 2003 году к сети добавилось еще 3 магазина, а до конца 2003 года еще 30 магазинов из сети гастрономов...

Продовольственные супермаркеты

Онлайн-супермаркет MDNgroup

Рейтинг: 5
1 отзыв
Гулливер, ТРЦ

Рейтинг: 5
1 отзыв
Анатоль Маркет

Рейтинг: 5
1 отзыв
Минимаркет Довженко

Рейтинг: 5
1 отзыв
Лелека

Рейтинг: 5
1 отзыв
Крамничка "ПоплавОК"

Рейтинг: 4.2
13 отзывов
Магазин Посад

Рейтинг: 4
3 отзыва
Эко-лавка

Рейтинг: 4
8 отзывовВам необходимо войти или зарегистрироваться