ФОП Бадовская Ирина Степановна отзывы клиентов

ФОП Бадовская Ирина Степановна отзывы клиентов
1 отзыв / 14 просмотров

Непорядний підприємець

Сергій Сергій (Ukraine, Kharkiv) среда, 28 апреля
Хамське відношення до клієнтів, таке враження що це "Цариця", а всі інші якийсь бруд... Вводить в оману клієнтів: на сайті розміщена недостовірна інформація щодо параметрів меблів (стільців). Купував 4-и стільця Гефест, на сайті зазначені габаритні розміри, зокрема ширина 45 см. По факту стільці виготовили шириною 49,4 см., що для мене не прийнятне (ця ширина не підходить під параметри мого столу).... Читать отзыв Хамське відношення до клієнтів, таке враження що це "Цариця", а всі інші якийсь бруд... Вводить в оману клієнтів: на сайті розміщена недостовірна інформація щодо параметрів меблів (стільців). Купував 4-и стільця Гефест, на сайті зазначені габаритні розміри, зокрема ширина 45 см. По факту стільці виготовили шириною 49,4 см., що для мене не прийнятне (ця ширина не підходить під параметри мого столу). Та незважаючи на цю грубу помилку продавця, замість вибачення, Бадовська Ірина тільки хамськи себе поводить. Це можливо побачити і з її відповідей на інші коментарі. Постійно все перекручує та не визнає домовленостей, а коли отримує докази, то просто несе несусвітню нісенітницю. Бадовска Ірина разом зі своїм чоловіком це непорядні та невиховані підприємці, які ні за що не відповідають та не укладають ніяких договорів. Моя порада - краще знайти інших продавців, тим паче, що таких багато. Коли робив замовлення то повірив у позитивні фальшиві відгуки, а насправді впевнився, що негативні відгуки 100% відображають реалію поведінки та роботи ФОП Бадовської І.С.
Достоинства:
  1. заказ виконали в строк (4 тиждня)
  2. стільці гарні
Недостатки:
  1. розмір стільців не відповідає характеристикам, що зазначені на сайті. Це неприспустимо і про це потрібно повідомляти клієнту при замовленні, а не звинувачувати клієнта у тому, що він повинен був перепитати чи відповідають дійсності розміри на їх на сайті!
  2. хамство
  3. безвідповідальність
  4. якість посередня
  5. ніякої гарантії та непорядність
  6. невизнає своїх помилок та перекладає все на клієнтів навідь при наданні доказів її неправоти
Рейтинг 1 из 5 на основании 1 отзыва

Мебель