Умови купівлі товару в магазині відрізняються від умов інтернет-магазину - Отзывы о Фокстрот

Отзыв написан 15 июля, 2019 год 59 просмотров
 Отзыв о Фокстрот по адресу Ровно, Макарова 23 Якщо купувати плиту в магазині в роздріб сковорідка не передбачається. Купили плиту в магазині, а лист з проханням написати відгук надіслали з сайту. А як ми в магазині запитали чи буде ще в цю ціну входити сковорідка, як зазначено на сайті, продавці в магазині були не в курсі. Продавець зайшов на сайт почав перевіряти, там були зазначені номери телефонів гарячої лінії та інших операторів, не один номер не дійсний і не працює. В магазині знайшли номер гарячої лінії, подзвонили. Оператор відповід, що якщо купуєш на сайті тоді тільки виконуються умови, що зазначені на сайті, а якщо в роздріб, тоді ні. Запитали оператора, чому на сайті зазначені недійсні телефони, він сказав, що ми не на тому сайті дивимося, хоча цей сайт відкрив продавець магазину. Цікаво для чого створювати ще якісь сайти? У підсумку купили плиту в магазині, бо реально краще не мати сковорідки, але мати можливість оглянути товар з усіх боків і мати спокій.

Супермаркеты электроники Ровно: отзывы

Отзыв о Супермаркеты электроники Ровно. Отзывы клиентов о супермаркетах электроники Украины. Обсуждение качества товаров и обслуживания. Каталог отзывов: Магазины COMFY, Эльдорадо, Фокстрот и другие

Супермаркеты электроники, Запорожье, ул. Чарiвная, д. 74
3.2
Купили стиральную машинку в комфи,уже вторую неделю ждём мастера по установке, получается купили тум Купили стиральную машину в Запорожье, ждём мастера по установке уже вторую неделю, свою функцию не выполняет ,как- будто купили не машинку,а тумбочку,магазин КОМФИ не рекомендую,слабый сервис.
Comfy Ответ представителя Comfy
среда, 15 января
Добрый день! Александр, спасибо за ваше обращение. Напишите, пожалуйста, нам на электронную почту с указанием в теме письма отзыв №1100600....

Супермаркеты электроники

Сеть магазинов MOYO
Сеть магазинов MOYO

ЦифроТех
ЦифроТех

Brain - компьютеры и гаджеты!
Brain - компьютеры и гаджеты!

Интернет-магазин - f.ua
Интернет-магазин - f.ua