Первый независимый сайт отзывов Украины
Ещё

ФОКСТРОТ - ганьба - Отзыв о Фокстрот


Оценка автора: 1 из 5, просмотров: 875

Рейтинг: 1.2, всего отзывов 2974

https://www.otzyvua.net/fokstrot От Олег, опубликован 16 декабря, 2016 годОлег 16 декабря, 2016 год Прийшло повідомлення що використайте свої х грн до 19.12.2016 на покупку по договору Екстра Сервіс. Ні додаткових даних, ні на сайті інформації, що де і як.

Кол центр Фокстрота це ГАНЬБА повна, лайф мтс - вибиває, 0 800 вибиває, київстар - очікування 30 хвилин номер в черзі 6 і коли доходить моя черга - вибиває. Чому не зробити як в інших людських магазинах де тебе ставлять в чергу і ти очікуєш???

Не знаю хто у вас маркетолог, але це подвійна ГАНЬБА. Ні, він прекрсно справився з задачою зацікавити клієнтів - але щоб пізніше відігнати їх. Меседж побудовано так що перша думка що у тебе є бонуси якими ти можеш купити товар а не з 1000 грн ціни мати можливість використати лише 40 бонусів і 960 грн доплатити. Це відверте ставлення до людей як до бидла.

ГАНЬБА кол центру! ГАНЬБА маркетологам! ГАНЬБА фокстроту! Не рекомендую фокстрот таким яким він зараз є ні друзям ні ворогам!
Достоинства:
  1. локації, вибір
Недостатки:
  1. все інше
0 согласны, 0 не согласныКомментарии к отзыву


Ответ представителя Фокстрот (Украина, Київ) 16 декабря, 2016 год Доброго дня!
Ви раніше купували у нас договір Екстра Сервіс і не скористалися ним на покупки. Фокстрот як виняток йде Вам назустріч і дозволяє скористатися перевагами, і отоварити свій договір в вигляді акційних бонусів.
Акційні бонуси можуть бути використані для отримання знижки при здійсненні покупки акційних товарів в магазині мережі ТМ «Фокстрот техніка для дому» або в інтернет магазині www.foxtrot.com.ua. Максимальний розмір знижки, яку можна отримати за рахунок акційних бонусів, встановлюється окремо для кожного акційного товару, 1 бонус = 1 гривні знижки.
Більш детальну інформацію про проведення актуальних акцій, про товари які беруть у них участь Ви завжди можете уточнити перейшовши за посиланням http://www.foxtrot.com.ua/ru/actions/441
Для оформлення покупки достатньо мати з собою карту Фокс Клуб або на касі озвучити номер телефону, що закріплений за картою.

З повагою, Олена
Служба управління взаємовідносинами з покупцями
0800 500 153


Адреса и контакты

Супермаркеты электроники

Интернет-магазин Solvo

Рейтинг: 5
1 отзыв
Интернет-магазин Svarka24

Рейтинг: 5
2 отзыва
MegaTool

Рейтинг: 5
1 отзыв
Banggood.com

Рейтинг: 5
1 отзыв
Интернет-магазин Trudovik

Рейтинг: 4.8
150 отзывов
GearBest.com

Рейтинг: 4.5
4 отзыва
Торговый дом CTB

Рейтинг: 4
1 отзыв
Магазин Brain

Рейтинг: 3.9
53 отзыва
Интернет-магазин - f.ua

Рейтинг: 3.5
16 отзывовВам необходимо войти или зарегистрироваться