Первый независимый сайт отзывов Украины
Ещё

розвод - Отзыв о Фокстрот


Оценка автора: 2 из 5, просмотров: 862

Рейтинг: 1.2, всего отзывов 2974

https://www.otzyvua.net/fokstrot Калуш, ул. Б. Хмельницького, 50
От юрій, опубликован 16 декабря, 2016 годюрій 16 декабря, 2016 год купляв товар.. оформив послугу екстрасервіс...... приходить смс(багатьом людям приходило), що у мене 1800грн бонусів і треба їх використати до 19.12... прихожу в магазин і вони кажуть:
-потрібно чек купівлі
- якась жовта карточка
- і за ці бонучи не можна взяти товар... я кщо я купляю товар за 10000грн то мені з бонусів спишеться 1000грн. це маг. ФОКСтрот. в ІВанофранківську. вул. миколайчука.
Хоча офіційний представник пише у відповідях, що достатньо предявити карточку фокстрота і вибрати товар. я не ирозумію чи ці гроші мутять самі продавці-консультапнти, магазин, чи офіційний представник який залишай неправильний номер гарячої лінії на яку неможна ніколи дозвонитись. багато брав товарів у даному магазині тепере це був останній раз.. короче лохотрон. иостанній раз брав телефон і сказав продавцю що плачу готівкою і ніяких мені додаткових послуг окрім самого телефона не потрібно.... але коли настав час платити виявилось на 100 грн. більше за додаткові послули .. kuziv_002705$mail.ru
0 согласны, 0 не согласныКомментарии к отзыву


Ответ представителя Фокстрот (Украина, Київ) 16 декабря, 2016 год Доброго дня!
Ви раніше купували у нас договір Екстра Сервіс і не скористалися ним на покупки. Фокстрот як виняток йде Вам назустріч і дозволяє скористатися перевагами, і отоварити свій договір в вигляді акційних бонусів.
Акційні бонуси можуть бути використані для отримання знижки при здійсненні покупки акційних товарів в магазині мережі ТМ «Фокстрот техніка для дому» або в інтернет магазині www.foxtrot.com.ua. Максимальний розмір знижки, яку можна отримати за рахунок акційних бонусів, встановлюється окремо для кожного акційного товару, 1 бонус = 1 гривні знижки.
Більш детальну інформацію про проведення актуальних акцій, про товари які беруть у них участь Ви завжди можете уточнити перейшовши за посиланням http://www.foxtrot.com.ua/ru/actions/441
Для оформлення покупки достатньо мати з собою карту Фокс Клуб або на касі озвучити номер телефону, що закріплений за картою.

З повагою, Олена
Служба управління взаємовідносинами з покупцями
0800 500 153


Адреса и контакты

Калуш, ул. Б. Хмельницького, 50
Телефон: 03472 61992

Супермаркеты электроники

Интернет-магазин Solvo

Рейтинг: 5
1 отзыв
Интернет-магазин Svarka24

Рейтинг: 5
2 отзыва
MegaTool

Рейтинг: 5
1 отзыв
Banggood.com

Рейтинг: 5
1 отзыв
Интернет-магазин Trudovik

Рейтинг: 4.8
150 отзывов
GearBest.com

Рейтинг: 4.5
4 отзыва
Торговый дом CTB

Рейтинг: 4
1 отзыв
Магазин Brain

Рейтинг: 3.9
53 отзыва
Интернет-магазин - f.ua

Рейтинг: 3.5
16 отзывовВам необходимо войти или зарегистрироваться