Первый независимый сайт отзывов Украины
Ещё

Екстра-сервіс - Отзыв о Фокстрот


Оценка автора: 1 из 5, просмотров: 820

Рейтинг: 1.7, всего отзывов 2900

https://www.otzyvua.net/fokstrot От Гость, опубликован 1 августа, 2016 годГость 1 августа, 2016 год В грудні минулого року був куплений телефон LENOVO A2010. ну звісно, куплена послуга Екстра-сервіс. на днях телефон впав і екран став білий (при цьому сенсор працює). Ми звернулись в магазин де купляли даний товар, щоб здати їм на ремонт, але вони нас відправили і сказали самим звертатись в сервісний центр, домовлятись і відправляти на ремонт. Чому продававши телефон продавець навіть і слова не сказала про те, що за ремонт по гарантії ми повинні самі бігати, виясняти, відправляти, і як я зрозуміла по коментарях, ще й самим дзвонити постійно в ці сервісні центри і вимагати ремонту? Чому фокстрот знімає з себе відповідальність за ремонт телефону? На скільки я розумію, при здачі телефону в сервісний центр на ремонт, мені на час його ремонту повинні в користування надати інший телефон, але хто ж мені його надасть, якщо я телефон маю відправити поштою? При цьому куди я маю відправляти цей телефон (як я зрозуміла в м. Рівне сервісного центру немає, а мені з маленькою дитиною не зовсім зручно бігати по поштах і виясняти всі проблеми), хто має проплачувати за послуги Нової пошти? 0 согласны, 0 не согласныКомментарии к отзыву


Ответ представителя Фокстрот (Украина) 1 августа, 2016 год Добрий день!
Дякуємо за відгук.

Нам щиро шкода, що Вам довелося зіткнутися з незручностями при взаємодії з магазинами мережі "Фокстрот. Техніка для дому".
Для того, щоб ми могли розібратися в ситуації, прохання перенаправити Ваше звернення на електронну адресу компанії info@foxtrot.com.ua із зазначенням конкретної інформації по ситуації.

Заздалегідь вдячні за відповідь!

З повагою, Олена
Служба управління взаємовідносинами з покупцями
0800 500 153


Адреса и контакты

Супермаркеты электроники

Интернет-магазин Solvo

Рейтинг: 5
1 отзыв
Интернет-магазин Svarka24

Рейтинг: 5
2 отзыва
MegaTool

Рейтинг: 5
1 отзыв
Banggood.com

Рейтинг: 5
1 отзыв
Интернет-магазин Trudovik

Рейтинг: 4.8
150 отзывов
GearBest.com

Рейтинг: 4.5
4 отзыва
Торговый дом CTB

Рейтинг: 4
1 отзыв
MTA.UA

Рейтинг: 4
2 отзыва
Магазин Brain

Рейтинг: 4
52 отзываВам необходимо войти или зарегистрироваться