Первый независимый сайт отзывов Украины
Ещё

Хамство і брехня - ось ваш девіз №2 - Отзыв о Фокстрот


Оценка автора: 1 из 5, просмотров: 1311

Рейтинг: 1.4, всего отзывов 2934

https://www.otzyvua.net/fokstrot Львов, просп. Красной Калины, 62
От Гость, опубликован 26 мая, 2016 годГость 26 мая, 2016 год Оскільки в магазині продавців більше ніж покупців і всі вони дуже сильно " зайняті" розгляданням своїх товарів і одне одного , я звернувся з проханням до ОДНОГО ДУЖЕ ПРОФЕСІЙНОГО ПРОДАВЦЯ-КОНСУЛЬТАНТА пральних машинок з проханням проконультувати мене на рахунок купівлі пральної машинки. На що отримав консультацію дещо знервованого ПРОДАВЦЯ-КОНСУЛЬТАНТА, який протягом 5 хвилин приділеного мені часу 5 раз бігав по магазину з виглядом страшно ділового. В магазині в той час я був єдиним покупцем, не розумію на що він так сильно відволікався. Консультація проходила в режимі дуже розумного ПРОДАВЦЯ-КОНСУЛЬТАНТА і покупця з відсталими розумовими здібностями. На мою думку, може я помиляюсь, але це його робота: консультувати покупців і відповідати на їх питання. Я три рази приходив з грошима вже нарешті купити ту пральну машинку, але це мені не вдалося зробити, оскільки цей самий ПРОДАВЕЦЬ-КОНСУЛЬТАНТ пояснив мені що машинка може зламатись протягом 14 днів і це будуть мої проблеми ( а це часто стається в даному магазині). Отже, техніка продається часто поломаною і тому треба купити гарантію , яка коштує 700 грн, а він мені її продасть за 100грн. І якщо мені щось не подобається то нехай я йду в інший магазин.
Дуже "Вдячний" вашому магазину за те що мені нахамили, відправили в інший магазин. Більше я дійсно не прийду і всім раджу туди не йти і не купляти їхньої ( поломаної )техніки. І звернення до керівництва магазину: НАВЧІТЬ СВОЇХ ПРОДАВЦІВ-КОНСУЛЬТАНТІВ ВВІЧЛИВОСТІ, ТЕРПИМОСТІ, ПРОФЕСІОНАЛІЗМУ. ОСКІЛЬКИ ЛЮДИ ПРИХОДЯТЬ ДО ВАС ЗА ТЕХНІКОГЮ, А НЕ ЗА ХАМСТВОМ, ЗІПСУТИМИ НЕРВАМИ І ПРИНИЖЕННЯМ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0 согласны, 0 не согласныКомментарии к отзыву


Ответ представителя Фокстрот (Украина) 28 мая, 2016 год Добрий день!
Дякуємо за відгук.

Ми приносимо Вам свої вибачення, по ситуації, що склалася, оскільки це дійсно неприємна ситуація для Вас, як для клієнта нашої компанії.
Висловлюємо свою щиру вдячність за надану нам інформацію про якість роботи представників магазину, оскільки кожне звернення і зауваження допомагає нам покращувати якість обслуговування наших клієнтів.
Ми обов'язково звернемо увагу на даний інцидент, оскільки робота співробітників мережі «Фокстрот. Техніка для дому »націлена, насамперед, на задоволення потреб клієнтів, щоб кожна покупка була максимально комфортною.

Робота співробітників мережі «Фокстрот. Техніка для дому »націлена, насамперед, на задоволення потреб клієнтів, щоб кожна покупка була максимально комфортною.
Сподіваємося на розуміння з Вашого боку. І ми завжди раді Вас бачити в мережі наших магазинів.


З повагою, Олена
Служба управління взаємовідносинами з покупцями
0800 500 153


Адреса и контакты

Львов, просп. Красной Калины, 62
Телефон: 0800 500 153

Супермаркеты электроники

Интернет-магазин Solvo

Рейтинг: 5
1 отзыв
Интернет-магазин Svarka24

Рейтинг: 5
2 отзыва
MegaTool

Рейтинг: 5
1 отзыв
Banggood.com

Рейтинг: 5
1 отзыв
Интернет-магазин Trudovik

Рейтинг: 4.8
150 отзывов
GearBest.com

Рейтинг: 4.5
4 отзыва
Торговый дом CTB

Рейтинг: 4
1 отзыв
Магазин Brain

Рейтинг: 3.9
53 отзыва
Интернет-магазин - f.ua

Рейтинг: 3.5
16 отзывовВам необходимо войти или зарегистрироваться