Страховка це обман як і весь фокстрот - Отзывы о Фокстрот

Фокстрот
Отзыв написан 11 июня, 2021 год 4 просмотра
 Отзыв о Фокстрот по адресу Белая Церковь, вулиця Ярослава Мудрого, 40 Запропонували додаткову страховку на планшет в тому числі на розбитя екрану екран в нас розбився але планшет був робочий ми здали в ремонт по гарантії ремонтували три місяці потім сказали що в Даній моделі екран не ремонтується і що нам повернуть планшет і страховку коли повернули планшет .
частини екрану не було а планшет не робив - ужас .

Достоинства:
  1. Нема
Недостатки:
  1. Магазин не рекомендую їм головне продати за страховку звонили багато разів футболять одні до других

Ответ представителя Фокстрот 22 июня, 2021 год
Добрий день!

Приносимо щирі вибачення за завдані Вам незручності.

Для того щоб ми могли розібратися в даній ситуації, прохання направити це звернення на адресу [email protected] і вказати Ваші контакти.

З повагою, Яків

Фахівець по роботі з клієнтами

Компанія "Фокстрот. Техніка для дому"

0800 300 353

Супермаркеты электроники Белая Церковь: отзывы

Отзыв о Супермаркеты электроники Белая Церковь. Отзывы клиентов о супермаркетах электроники Украины. Обсуждение качества товаров и обслуживания. Каталог отзывов: Магазины COMFY, Эльдорадо, Фокстрот и другие

Супермаркеты электроники, Николаев, проспект Мира, 1/1
2.4
Плохой сервис Купили 2 кондиционера 18.07.2021 обещали установить в течении 10 дней.время прошло ни ответа ни привета.
ELDORADO Ответ представителя ELDORADO
суббота, 31 июля
Для нас дуже важливо зробити все можливе, щоб розібратися в даній ситуації і поліпшити якість обслуговування. Тому просимо Вас направити це...
Супермаркеты электроники
Сеть магазинов MOYO
Сеть магазинов MOYO

COMFY
COMFY

Интернет-магазин - f.ua
Интернет-магазин - f.ua

Brain - компьютеры и гаджеты!
Brain - компьютеры и гаджеты!

Suncable магазин
Suncable магазин