Запчастини для мікрохвильової - Отзывы о fix-hub.com.ua

Отзыв написан вторник, 12 октября 3 просмотра
Доброго дня! Наша мікрохвильова прослужила нам 10 років, але зламалась, не було подсвєтки і перестала гріти. Думали, що вже викинемо. Порадили нам цей інтернет магазин. Тут багато запчастин для різної техніки. В сервісі нам сказали, що потрібно поміняти. І ми вирішили замовити запчастини тут. Консультант підібрав все що необхідно було для нашої моделі (самсунг) і оформив замовлення. Чекати трохи довго довелось, але не жалію. Тому що запчастини поміняли і мікрохвильова піч працює без проблем. Дякую за допомогу!

Ответ представителя fix-hub.com.ua среда, 13 октября
Добрий день. Дякуємо за гарний відгук. Ми раді, що Ви залишись усім задоволені. З радістю допоможемо знов.

З повагою відділ якості Анна!

Техника: отзывы

Интернет-магазин Iglaz.com.ua

Техника, Киев, ул. митр. Андрея Шептицкого, д. 14
4.6
AirPods pro Спасибо за наушники, брала со скидкой в честь дня рождения. Магазин крутой и много разных товаров от Apple!

Сеть магазинов MOYO

Техника
3.8
магазин неплохой В целом магазин неплохой, недавно к ним обращался все сделали отлично единственно хотелось бы увидеть побольше ассортимента
Сеть магазинов MOYO Ответ представителя Сеть магазинов MOYO
четверг, 21 октября
Добрий день! Щиро вдячні за те, що знайшли час залишити відгук про Ваш досвід співпраці з нами і високу оцінку роботи...

Техника
АЛЛО