Первый независимый сайт отзывов Украины
Ещё

Для початківців - Отзыв о FitCurves


Оценка автора: 3 из 5, просмотров: 1745

Рейтинг: 2.4, всего отзывов 525

https://www.otzyvua.net/fitcurves От Юлія, опубликован 26 февраля, 2016 годЮлія 26 февраля, 2016 год Ми з двома подругами купили покупони на 10 занять у Фіт Кьорвс. Вирішили ходити на Чорновола, попробувати. Що нам кинулося в першу чергу в очі - це те, що тренерам дуже-предуже самим необхідні заняття в спортклубі + дієта серйозна, так як виглядають вони м'яко кажучи "не у формі". Я все ж таки вважаю, що тренер з фітнесу має бути прикладом, а не викликати шоковий стан!!! Порівняно з іншими спортклубами, дуже слабі тренування. Нагадує секту. Якщо тобі мало і слабо, і ти хочеш пройти більшу кількість цих тренажерів, то тебе виганяють з них. Я маю з чим порівняти, пройшла дуже багато спорт клубів. І скажу, що цей клуб для пенсіонерів або людей, які ніколи не займалися спортом. Крепатури не було жодного разу. І ще одне, що мені не сподобалось - це те, що за пластикову картку абонемент потрібно заплатити орієнтовно 450 грн (точно не пам'ятаю). Це "бред" платити за пластик, крім того, що ти купуєш абсолютно не дешевий пів- або річний абонемент в спортклуб!!!!
Одне, що забула додати: була у Фіт Кьорвс на Чорновола одна тренер, яка нам сподобалась, і виглядала як ТРЕНЕР - це дівчинка Аня (в окулярах ходить)!!!
0 согласны, 0 не согласныКомментарии к отзыву
FitCurves

FitCurves (Фиткервз) - фитнес-клуб, в котором тренажеры, упражнения и программа снижения веса разработаны для женщин. Благодаря  коротким тренировкам можно подтянуть мышцы и похудеть в приятной атмосфере просторного зала. Программа похудения от...
,Вам необходимо войти или зарегистрироваться