Inter-Jobs (Львов) отзывы клиентов

Inter-Jobs (Львов) отзывы клиентов
1 отзыв / 75 просмотров

Inter-Jobs,не рекомендую.Остерігайтесь.

Андрій Андрій 1 июня, 2020 год
Гнила контора,поясню чому. Діло було так: в середині січня 2019р. я з братом натрапили на оголошення на ОЛХ працевлаштування в Нідерландах на теплиці,прямий роботодавець і ця фірма представляла "прямого голандського робото-ця",я спішно звязався з ними,розпитав про вакансію,що і як,працівник фірми запевнила мене,що вони є представником,працевлаштовують напряму без жодних листів відрядження від пол.фірми,в Польщі перебувати не потрібно жодного дня,везуть напряму і... Читать отзыв Гнила контора,поясню чому. Діло було так: в середині січня 2019р. я з братом натрапили на оголошення на ОЛХ працевлаштування в Нідерландах на теплиці,прямий роботодавець і ця фірма представляла "прямого голандського робото-ця",я спішно звязався з ними,розпитав про вакансію,що і як,працівник фірми запевнила мене,що вони є представником,працевлаштовують напряму без жодних листів відрядження від пол.фірми,в Польщі перебувати не потрібно жодного дня,везуть напряму і безпосередньо на місце праці в Голандію транзитом через Польщу і Німеччину,ми з братом не довго думаючи погодились,для підготовки док-ів потрібно було внести невелику суму грошей в розмірі 1500грн.кожний,що і невдовзі зробили,перед цим повідправляли фотокопії біометр.паспортів,свої фото,фото дипломів і атестатів про повну сер.освіту і почали чекати.Співробітник запевнив нас,що чекати доведеться 2 тижня +/-,пройшло 2 тижні,ми звязались,співробітник сказав,що все добре,відбулась заминка в підготовці документів і ще треба почекати декілька тижнів,чекали ще. І раптом відписує нам співробітниця і каже,що неможливо оформити документи і лишається варіант-через Польщу по листу відрядження але в Польщі потрібно віпрацювати 1-2місяця на заводі по виготовленні садових меблів і аж потім,можливо потрапимо в Голандію,звісно ми відмовились і затребували наші кошти в сумі 3000грн.назад (вся переписка,розмови від самого початку зафіксовані і збережені у вигляді диктофонних записів).,вони повідомили,що повернуть але треба зачекати 1-2 тижня,після цього часу ми нагадали про повернення нам відповіли,що ще треба зачекати,ми чекали,потім наступив карантин в середині березня 2020р.,нам повідомили,що в них аврал і кошти повернуть після карантину. Станом на 1червня 2020р. коштів так і не повернуто,незважаючи на повне послаблення карантину.

P.S.Прошу про розповсюдження у всіх групах про роботодавців,в групах вакансій,форумах і т.д. (докази - переписки,диктофонні записи в наявності).
Рейтинг 1 из 5 на основании 1 отзыва

Работа за границей