Отзывы о Фирма ГЛОРИС

Аліна Отзыв написан 5 октября, 2013 год 839 просмотров
Нещодавно ходила по магазинам в пошуках верхнього зимнього одягу. Кортілося чогось простого, але в той самий час, щоб підходило до будь-якого стилю, і щоб тепло було, комфортно і якісно. Була в декількох магазинах і майже у всіх мені пропонували чудові дуті пальта на зиму, пальта справді теплі, якісно пошиті, є дуже цікаві моделі, на всі смаки і вікову категорію а також будь-який розмір. Коли я запитала що це за марка і де його шиють, дуже здивувалася, адже відповідь у всіх була одна, компанія Глоріс, одяг шиють в нас на Україні в Харкові. Я вже і раніше чула, що у Харкові шиють взуття і одяг, аде я не думала, що вона справді якісне, не поступається іншим відомим маркам і брендам і до того ж ціна на нього значно дешевша. Після чиленних примірок, я все-таки вибрада для себе верхній одяг від українського виробника Глоріс, мені дуже комфортно, тепло, вже навіть разок прала пальто в машинці пральній: все залишилося на своїх місцях, пух не збився, підкладка не розлізлася, куртка такого ж самого яскравого кольору. Я дуже вражена тим, що в Україні ще можуть виробляти якісні речі, сподіваюся, що моя обнова прослужить мені не один сезон.

Пошив одежды: отзывы

Отзывы о компаниях по пошиву одежды. Обсуждение качества услуг и готовой продукции компаний которые занимаются пошивом одежды

Пошив одежды
TACTIC.com.ua i Gorkaexpert.com.ua P.s. Пусть все видят с заголовок