Финалгон отзывы

Рейтинг: 5 из 5 (1 отзыв ), просмотров: 2213

Оля 24 ноября, 2013 год Раніше ніколи мене не турбували болі в спині та поясниці. Проте "сидяча робота" дається в знаки. Я знаю, що краще з цим не жартувати і сходити провіритися до лікаря, але інколи бувають (після тривалого сидіння за комп'ютером) нестерпні болі в поясниці. В ці хвилини мене завжди виручає мазь "Фіналгон". Мазь Фіналгон взагалі використовують при м'язових болях, болях в суглобах, при...  Читать отзыв Раніше ніколи мене не турбували болі в спині та поясниці. Проте "сидяча робота" дається в знаки. Я знаю, що краще з цим не жартувати і сходити провіритися до лікаря, але інколи бувають (після тривалого сидіння за комп'ютером) нестерпні болі в поясниці. В ці хвилини мене завжди виручає мазь "Фіналгон". Мазь Фіналгон взагалі використовують при м'язових болях, болях в суглобах, при запаленнях нерва, при спортивних травмах та при болях у спині. Мазь Фіналгон досить легка у використанні: потрібно трішки мазі нанести на спеціальний аплікатор, який йде у комплекті, та нанести на шкіру, в тому місці де відчуваєте біль. Зверхи прикласти теплою тканиною. Якщо відчуаєте, що мазі забагато і вона починає пекти, її необхідно зняти ватним диском змоченим у рослинній олії. Ні в якому разі не приймати теплу ванну чи душ, або ж витирати водою, бо пекти буде ще більше (провірено на собі). Після використання мазі потрібно гарно вимити руки з милом. Мазь одразу починає діяти, в області нанесення на шкіру відчувається інтенсивне тепло. За хвилин 20-30 біль вщухає. Мазь справді допомагає при болях у спині, аде краще все таки порадитися з лікарем. 0 согласны, 0 не согласны

Лекарства

Лавинал спрей против вшей