Фабрика качественных окон Скалько

Опубликовано 8 августа, 2020 год
5.0
1 отзыв / 218 просмотров
Фабрика качественных окон Скалько

Прекрасна якісна продукція та монтаж

Василий Яцевилов Василий Яцевилов 8 августа, 2020 год
Шукав засклення будинку. Цікавило співідношення ціни та якості. Зупинився на відомому бренді Rehau. Розглядав і Steko, Salamander і український OpenTeck. Скажу чесно, нюансів та зауважень - багато. Найкраща все таки якість в Rehau, звернувся до офіційного представництва (Чабани, якщо хтось не знає, а там мені рекомендували декілька виробників , вибирав, щоб мене все влаштовувало: відгуки реальних людей, ціна, терміни,... Читать отзыв Шукав засклення будинку. Цікавило співідношення ціни та якості. Зупинився на відомому бренді Rehau. Розглядав і Steko, Salamander і український OpenTeck. Скажу чесно, нюансів та зауважень - багато. Найкраща все таки якість в Rehau, звернувся до офіційного представництва (Чабани, якщо хтось не знає, а там мені рекомендували декілька виробників , вибирав, щоб мене все влаштовувало: відгуки реальних людей, ціна, терміни, (не мало важним, щоб виробницво робило і вхідну группу, комплекс), та й якісний монтаж теж цікавив, тому що 50 процентів успіху вікна - його монтаж .
+ організація роботи
+якість виробів
+якісний монтаж по ДСТУ з стрічками
+великий вибір підвіконня на будь - який смак
- не було змоги відвідати виробництво ( хоча і вікна і двері зробили дуже класно)
-монтажна бригада мала приїхати раніше - демонтувати всі старі вікна, а приїхали хвилин за десять до доставки вікон. ( тому монтували до пізнього вечора).
в цілому роботою задоволений
Пластиковые окна