Фабрика окон "ЭлеганТ" отзывы

elegant.in.ua
Фабрика окон "ЭлеганТ"
4.4 5
5 отзывов / 128 просмотров

Пластикові вікна

Гость Отзыв написан среда, 12 июня
Хороша компанія, замовляли вікна до будинку,хлопці при замірях багато дали рекомендацій,сумлінні все зробили вчасно і якісно. Хороша компанія, замовляли вікна до будинку,хлопці при замірях багато дали рекомендацій,сумлінні все зробили вчасно і якісно.

двері міжкімнатні

Гость Отзыв написан среда, 22 мая
Замовляли двері міжкімнатні,заміри виявились безкоштовні,що приємно вразило.В нас специфіка стін,и доставляли додатково лиштву.Але це робилось акуратно и не затягнули з монтажем.Тому дякуємо за оперативність і якість робіт Замовляли двері міжкімнатні,заміри виявились безкоштовні,що приємно вразило.В нас специфіка стін,и доставляли додатково лиштву.Але це робилось акуратно и не затягнули з монтажем.Тому дякуємо за оперативність і якість робіт

Засклення балкона

Богдан Отзыв написан 2 мая, 2019 год
Засклили балкон розсувними вікнами,заміри безкоштовні монтажники при замірах дали пораду як краще зробити,обслуговуванням задоволені! Засклили балкон розсувними вікнами,заміри безкоштовні монтажники при замірах дали пораду як краще зробити,обслуговуванням задоволені!

Розсувна система

Петро Отзыв написан 23 апреля, 2019 год
Замовляв розсуну систему на терасу,обслуговуванням задоволений,все зрозуміло пояснюють,якісна робота. Замовляв розсуну систему на терасу,обслуговуванням задоволений,все зрозуміло пояснюють,якісна робота.

Вікна та Двері

Ірина Отзыв написан 17 апреля, 2019 год
Завітавши у один із салонів "Елегант" не залишилась без уваги. За допомогою продавця-консультанта придбала для себе не тільки бажану річ ай заряд позитиву та просто хороший настрій. купила вхідні двері,задоволена! Завітавши у один із салонів "Елегант" не залишилась без уваги. За допомогою продавця-консультанта придбала для себе не тільки бажану річ ай заряд позитиву та просто хороший настрій. Фабрика вікон ЕлеганТ - Вікна та Двері купила вхідні двері,задоволена!Фабрика окон "ЭлеганТ"

Фабрика окон "ЭлеганТ"
Чтобы добавить описание, напишите нам на обратную связь

Пластиковые окна

ROTTA
ROTTA

Рейтинг: 4.4
619 отзывов
Пластиковые окна Глассо
Пластиковые окна Глассо

Рейтинг: 4.6
96 отзывов
Компания Wind-service
Компания Wind-service

Рейтинг: 4.3
149 отзывов
Компания Ваши окна
Компания Ваши окна

Рейтинг: 5
1 отзыв
Центр ЛТД
Центр ЛТД

Рейтинг: 3.4
5 отзывов
Винтаун
Винтаун

Рейтинг: 5
4 отзыва
Компания Пристиж-Групп
Компания Пристиж-Групп

Рейтинг: 3.5
15 отзывовВам необходимо войти или зарегистрироваться
fullscreen
close