Фабрика окон "ЭлеганТ" отзывы

elegant.in.ua

Гость Отзыв написан четверг, 17 октября
Замовляли двері до будинку,хороша якісь і сучасний дизайн.Менеджер приділила нам багато уваги,роботою задоволені. Замовляли двері до будинку,хороша якісь і сучасний дизайн.Менеджер приділила нам багато уваги,роботою задоволені.

Двері міжкімнатні.

Гость Отзыв написан 28 августа, 2019 год
Широкий вибір міжкімнатних дверей,хорошої якості.Заміряли безкоштовно,якісний монтаж.Задоволені роботою! Широкий вибір міжкімнатних дверей,хорошої якості.Заміряли безкоштовно,якісний монтаж.Задоволені роботою!

Оксна Отзыв написан 24 июля, 2019 год
Важко було вибрати двері,але менеджер,все зрозуміло пояснила і допомогла з вибором.Задоволені як якістю дверей так і оперативністю роботи! Важко було вибрати двері,але менеджер,все зрозуміло пояснила і допомогла з вибором.Задоволені як якістю дверей так і оперативністю роботи!
Достоинства:
  1. Робота менеджерів сподобалася,підбирали як для себе,виділили багато часу для нас!
Недостатки:
  1. Трошки чекали на замовлення довше,але у нас індивідуальні розміри,тому і терміни більші.

Раздвижные окна

Гость Отзыв написан 3 июля, 2019 год
Здравствуйте.Заказывала раздвижные окна на лоджию.Очень комфортно,не забирает место как обычные окна.Мне понравилось,и сделали быстро.Спасибо вам! Здравствуйте.Заказывала раздвижные окна на лоджию.Очень комфортно,не забирает место как обычные окна.Мне понравилось,и сделали быстро.Спасибо вам!

Засклення альтанки

Гость Отзыв написан 3 июля, 2019 год
Хотіли засклити альтанку, порадили розсувну систему СВС. Недорого і функціонально. Дякую, дуже круто! Хотіли засклити альтанку, порадили розсувну систему СВС. Недорого і функціонально. Дякую, дуже круто!

Гость Отзыв написан 25 июня, 2019 год
Підібрали якісні двері,у нас сонячна сторона з цим проблема,тому порадили хороші,не вигоряють і не тріскає плівка. Задоволені роботою! Підібрали якісні двері,у нас сонячна сторона з цим проблема,тому порадили хороші,не вигоряють і не тріскає плівка. Задоволені роботою!

Пластикові вікна

Гость Отзыв написан 12 июня, 2019 год
Хороша компанія, замовляли вікна до будинку,хлопці при замірях багато дали рекомендацій,сумлінні все зробили вчасно і якісно. Хороша компанія, замовляли вікна до будинку,хлопці при замірях багато дали рекомендацій,сумлінні все зробили вчасно і якісно.

двері міжкімнатні

Гость Отзыв написан 22 мая, 2019 год
Замовляли двері міжкімнатні,заміри виявились безкоштовні,що приємно вразило.В нас специфіка стін,и доставляли додатково лиштву.Але це робилось акуратно и не затягнули з монтажем.Тому дякуємо за оперативність і якість робіт Замовляли двері міжкімнатні,заміри виявились безкоштовні,що приємно вразило.В нас специфіка стін,и доставляли додатково лиштву.Але це робилось акуратно и не затягнули з монтажем.Тому дякуємо за оперативність і якість робіт

Засклення балкона

Богдан Отзыв написан 2 мая, 2019 год
Засклили балкон розсувними вікнами,заміри безкоштовні монтажники при замірах дали пораду як краще зробити,обслуговуванням задоволені! Засклили балкон розсувними вікнами,заміри безкоштовні монтажники при замірах дали пораду як краще зробити,обслуговуванням задоволені!

Розсувна система

Петро Отзыв написан 23 апреля, 2019 год
Замовляв розсуну систему на терасу,обслуговуванням задоволений,все зрозуміло пояснюють,якісна робота. Замовляв розсуну систему на терасу,обслуговуванням задоволений,все зрозуміло пояснюють,якісна робота.

Вікна та Двері

Ірина Отзыв написан 17 апреля, 2019 год
Завітавши у один із салонів "Елегант" не залишилась без уваги. За допомогою продавця-консультанта придбала для себе не тільки бажану річ ай заряд позитиву та просто хороший настрій. купила вхідні двері,задоволена! Завітавши у один із салонів "Елегант" не залишилась без уваги. За допомогою продавця-консультанта придбала для себе не тільки бажану річ ай заряд позитиву та просто хороший настрій. Фабрика вікон ЕлеганТ - Вікна та Двері купила вхідні двері,задоволена!

Пластиковые окна

Компания Wind-service