Фабрика окон "ЭлеганТ" отзывы

elegant.in.ua

Гость Гость 17 октября, 2019 год
Замовляли двері до будинку,хороша якісь і сучасний дизайн.Менеджер приділила нам багато уваги,роботою задоволені.

Двері міжкімнатні.

Гость Гость 28 августа, 2019 год
Широкий вибір міжкімнатних дверей,хорошої якості.Заміряли безкоштовно,якісний монтаж.Задоволені роботою!

Оксна Оксна 24 июля, 2019 год
Важко було вибрати двері,але менеджер,все зрозуміло пояснила і допомогла з вибором.Задоволені як якістю дверей так і оперативністю роботи!
Достоинства:
  1. Робота менеджерів сподобалася,підбирали як для себе,виділили багато часу для нас!
Недостатки:
  1. Трошки чекали на замовлення довше,але у нас індивідуальні розміри,тому і терміни більші.

Раздвижные окна

Гость Гость 3 июля, 2019 год
Здравствуйте.Заказывала раздвижные окна на лоджию.Очень комфортно,не забирает место как обычные окна.Мне понравилось,и сделали быстро.Спасибо вам!

Засклення альтанки

Гость Гость 3 июля, 2019 год
Хотіли засклити альтанку, порадили розсувну систему СВС. Недорого і функціонально. Дякую, дуже круто!

Гость Гость 25 июня, 2019 год
Підібрали якісні двері,у нас сонячна сторона з цим проблема,тому порадили хороші,не вигоряють і не тріскає плівка. Задоволені роботою!

Пластикові вікна

Гость Гость 12 июня, 2019 год
Хороша компанія, замовляли вікна до будинку,хлопці при замірях багато дали рекомендацій,сумлінні все зробили вчасно і якісно.

двері міжкімнатні

Гость Гость 22 мая, 2019 год
Замовляли двері міжкімнатні,заміри виявились безкоштовні,що приємно вразило.В нас специфіка стін,и доставляли додатково лиштву.Але це робилось акуратно и не затягнули з монтажем.Тому дякуємо за оперативність і якість робіт

Засклення балкона

Богдан Богдан 2 мая, 2019 год
Засклили балкон розсувними вікнами,заміри безкоштовні монтажники при замірах дали пораду як краще зробити,обслуговуванням задоволені!

Розсувна система

Петро Петро 23 апреля, 2019 год
Замовляв розсуну систему на терасу,обслуговуванням задоволений,все зрозуміло пояснюють,якісна робота.

Вікна та Двері

Ірина Ірина 17 апреля, 2019 год
Завітавши у один із салонів "Елегант" не залишилась без уваги. За допомогою продавця-консультанта придбала для себе не тільки бажану річ ай заряд позитиву та просто хороший настрій. купила вхідні двері,задоволена!

Пластиковые окна
Оконная компания EVI