Фабрика дитячих меблів DIMI отзывы клиентов

Фабрика дитячих меблів DIMI отзывы клиентов
Фабрика дитячих меблів DIMI

Щастя для маленької принцеси

Гость Отзыв написан 13 мая, 2019 год
Хочу висловити свою думку та враження про виробника. Замовляли дитячу близько півроку тому, і до сьогоднішнього дня я в приємному шоці. Меблі як нові, всі деталі продумані, зразу зрозуміло, що працювали професіонали. Чесно кажучи довго вагались чи варто робити таку покупку через ціну, але зараз я чітко розумію за що ми заплатили : за якість (кожен елемент на гарантії), за...  Читать отзыв Хочу висловити свою думку та враження про виробника. Замовляли дитячу близько півроку тому, і до сьогоднішнього дня я в приємному шоці. Меблі як нові, всі деталі продумані, зразу зрозуміло, що працювали професіонали. Чесно кажучи довго вагались чи варто робити таку покупку через ціну, але зараз я чітко розумію за що ми заплатили : за якість (кожен елемент на гарантії), за дивовижний дизайн, за безпеку, за тишу в нашому домі:) йдеться про плавне та безшумне закривання шухляд та дверей, і найголовніше за затишок та щастя нашої красуні. Всім нашим знайомим рекомендуємо ваші дитячі. Є один нюанс - вас трішки важко знайти, якби донька не потягла за руку в магазин, де їй сподобались намальовані дівчатка на фасадах, ми б і не знайшли вас.

Щастя для маленької принцеси

Гость Отзыв написан 13 мая, 2019 год
Окрему подяку хочемо висловити персоналу, все на найвищому рівні. Дякую вам за позитивні враження.

В захваті від Українського виробника

Таня Отзыв написан 6 мая, 2019 год
З великим задоволенням залишаю відгук про ваші меблі і команду в цілому !!!! Ми замовляли дві різні серії, обидві просто повний захват! Спочатку планувала робити дитячі за індивідуальними замовленнями, так як нічого на ринку давно вже не подобається з готових корпусних меблів, але коли випадково натрапила на цього виробника я була в приємному шоці! Все що я шукала, а це...  Читать отзыв З великим задоволенням залишаю відгук про ваші меблі і команду в цілому !!!! Ми замовляли дві різні серії, обидві просто повний захват! Спочатку планувала робити дитячі за індивідуальними замовленнями, так як нічого на ринку давно вже не подобається з готових корпусних меблів, але коли випадково натрапила на цього виробника я була в приємному шоці! Все що я шукала, а це дизайн, якість та індивідуальний підхід, я повністю знайшла саме в Dimi.
Фурнітура відмінна, ніякого запаху після складання, якість до деталів, можна сказати європейське !!! Будемо далі доробляти кімнати за допомогою ваших меблів.І окремо хочу відзначити роботу менеджерів і цілої команди, такої уваги і зворотнього зв’язку я давно не зустрічала, спасибі вам за все!!!! Будь ласка, нікуди не дівайтеся з нашого ринку, вам немає рівних !!!! Фабрика дитячих меблів DIMI - В захваті від Українського виробника Фабрика дитячих меблів DIMI - В захваті від Українського виробника Фабрика дитячих меблів DIMI - В захваті від Українського виробника Фабрика дитячих меблів DIMI - В захваті від Українського виробника Фабрика дитячих меблів DIMI - В захваті від Українського виробника Фабрика дитячих меблів DIMI - В захваті від Українського виробника Фабрика дитячих меблів DIMI - В захваті від Українського виробника

Найкращі меблі

Лівія Отзыв написан 5 апреля, 2019 год
Замовляла в компанії DIMI дитячі меблі із серії Florence.
Дизайн та якість виробів на вищому рівні. Повний захват від роботи менеджерів та термінів поставки.
Не очікувала, що в Україні є виробники з європейскими підходами до роботи, стильними та практичними моделями, де можна вибрати меблі в дитячу на будь який смак. Дякую за вчасну доставку, якість і приємність в спілкуванні.
Замовляла в компанії DIMI дитячі меблі із серії Florence.

Достоинства:
  1. Терміни
  2. Дизайн
  3. Якість
  4. Обслуговування
Недостатки:
  1. Поки що немає

Вчасне виготовлення замовлення

Людмила Отзыв написан 4 апреля, 2019 год
Хотілося висловити подяку меблевій фабриці «Дімі», за вчасне виговлення нашого замовлення , яке ми отримали рівно через 4 тижні , як було вказано в договорі . Приємно вражені якістю дитячої , якісь фурнітури ( Blum) - чудова, все , як обіцяли , петлі та направляючі з доводчиками! Меблі збирав мій чоловік - сам, був приємно вражений , так як ,...  Читать отзыв Хотілося висловити подяку меблевій фабриці «Дімі», за вчасне виговлення нашого замовлення , яке ми отримали рівно через 4 тижні , як було вказано в договорі . Приємно вражені якістю дитячої , якісь фурнітури ( Blum) - чудова, все , як обіцяли , петлі та направляючі з доводчиками! Меблі збирав мій чоловік - сам, був приємно вражений , так як , інструкція до кожного ящичка, все в комплекті, гвинти, конфірманти , заглушки, мініфікси - все є! Все зібрали , не було жодних проблем! Дякуємо! Бажаємо Вам процвітання та ввічливих клієнтів, з радістю порекомендуємо Вас нашим друзям, адже на сьогоднішній день мало в кого ціна відповідає якості! У Вас саме так! Успіхів!
Фабрика дитячих меблів DIMI - Вчасне виготовлення замовлення Фабрика дитячих меблів DIMI - Вчасне виготовлення замовлення Фабрика дитячих меблів DIMI - Вчасне виготовлення замовлення Фабрика дитячих меблів DIMI - Вчасне виготовлення замовлення Фабрика дитячих меблів DIMI - Вчасне виготовлення замовлення Фабрика дитячих меблів DIMI - Вчасне виготовлення замовлення

Надійний партнер

Юрій Отзыв написан 21 февраля, 2019 год
Співпрацюємо з компанією Dimi близько півроку. Шукали різних виробників, тому що нам важливо бути впевненим в якості продукції яку ми продаємо.
На нашу думку це дуже конкурентно спроможна фабрика, в якої висока якість продукції та унікальний дизайн.
Менеджери Dimi завжди оперативно реагують на будь які - запити, завжди підкажуть, допоможуть. Задоволенні співпрацею з вами. Дуже любимо ваші меблі)
м. Тячів...  Читать отзыв
м. Тячів салон Mebel House.

Спасибо большое за профессиональную работу!

Гость Отзыв написан 2 февраля, 2019 год
Мебель отличного качества, идеально вписалась в интерьер комнаты. Особое внимание заслуживает качество и оперативность работы сборщиков. Все на очень достойном уровне. Видно, что ребята знают свое дело. Самое главное, что ребенку все очень понравилось. Мебель отличного качества, идеально вписалась в интерьер комнаты. Особое внимание заслуживает качество и оперативность работы сборщиков. Все на очень достойном уровне. Видно, что ребята знают свое дело. Самое главное, что ребенку все очень понравилось. Фабрика дитячих меблів DIMI - Спасибо большое за профессиональную работу! Фабрика дитячих меблів DIMI - Спасибо большое за профессиональную работу! Фабрика дитячих меблів DIMI - Спасибо большое за профессиональную работу! Фабрика дитячих меблів DIMI - Спасибо большое за профессиональную работу!
Раді, що ви залишились задоволені.
Дякуємо, що обрали нас

Все супер

Оксана Отзыв написан 1 февраля, 2019 год
Все супер, всім задоволені! Замовлення виконанно в терміни зазначені при оформленні замовлення. Хороша якість та обслуговування. Все супер, всім задоволені! Замовлення виконанно в терміни зазначені при оформленні замовлення. Хороша якість та обслуговування. Фабрика дитячих меблів DIMI - Все супер Фабрика дитячих меблів DIMI - Все супер Фабрика дитячих меблів DIMI - Все супер
Нам приємно що ви залишились задоволені.
Дякуємо, що обрали нас.

Хорошая мебель

Анна Отзыв написан 31 января, 2019 год
Здравствуйте. Заказывала у Вас детскую. Необычный дизайн и очень порадовало качество мебели. Единственный минус в Origami нельзя заказать шкаф для одежды меньшего размера. А так все супер. Здравствуйте. Заказывала у Вас детскую. Необычный дизайн и очень порадовало качество мебели. Единственный минус в Origami нельзя заказать шкаф для одежды меньшего размера. А так все супер.
Дякуємо за ваш відгук та фото. Нам важлива ваша думка. В подальшому, якщо буде декілька запитів на цей розмір шафи, то ми введем новий стандарт в модульний ряд.
Дякуємо, що ви обрали нас.

Отличное качество

Юлия Отзыв написан 31 января, 2019 год
Очень довольные мебелью, которую заказали в этой компании.
Всё приехало в сроки, качество на уровне, дизайн бесподобен
Очень довольные мебелью, которую заказали в этой компании.
Всё приехало в сроки, качество на уровне, дизайн бесподобен
Достоинства:
  1. Цена
  2. Качество
  3. Дизайн
  4. Гарантия
Недостатки:
  1. пока что не обнаружили
Дякуємо що ви з нами. Нам приємно що ви залишились задоволені.

Заказом остались довольны

Оля Отзыв написан 30 января, 2019 год
Для дочки решили сделать подарок ко дню рождения и заказали мебель в ее комнату. Спасибо фабрике "DIMI" за оперативное выполнение нашего заказа, ребенок остался в полном восторге! Заказывали комплект для спальни из серии "Троянад" в нежно-сиреневом цвете, готовая мебель ни чем не отличалась от каталожных фото, все стыки, фурнитура и механизмы в рабочем состоянии и отличного качества. Отдельное спасибо за...  Читать отзыв Для дочки решили сделать подарок ко дню рождения и заказали мебель в ее комнату. Спасибо фабрике "DIMI" за оперативное выполнение нашего заказа, ребенок остался в полном восторге! Заказывали комплект для спальни из серии "Троянад" в нежно-сиреневом цвете, готовая мебель ни чем не отличалась от каталожных фото, все стыки, фурнитура и механизмы в рабочем состоянии и отличного качества. Отдельное спасибо за помощь в создании проекта дизайнерам компании)
Пані Оля, дякую за відгук.
В компанії діє програма додаткової гарнтії (2+6) Стандартна гарантія 2 роки і додаткова гарантія 6 років, надається при наступних умовах : клієнт який отримав наші меблі, надає живі фото меблів для можливого подальшого використання компанією в рекламних цілях.
Фото відправляється нам на електронну адресу, а ми вам в свою чергу висилаєм сертифікат на додаткову гарантію.

Фабрика дитячих меблів DIMI

Фабрика дитячих меблів «DIMI» ― це чудовий та надійний вибір для кімнати малюків та підлітків. Ми пропонуємо нові ідеї, унікальний дизайн та відмінну якість дитячих меблів. Перш за все ми...
Адрес: Ивано-Франковск, ул. С. Бандеры, д. 7
Телефон: +380673424396