Фабрика дитячих меблів DIMI отзывы клиентов

Фабрика дитячих меблів DIMI отзывы клиентов
Фабрика дитячих меблів DIMI

Найкращі меблі

Лівія Отзыв написан пятница, 5 апреля
Замовляла в компанії DIMI дитячі меблі із серії Florence.
Дизайн та якість виробів на вищому рівні. Повний захват від роботи менеджерів та термінів поставки.
Не очікувала, що в Україні є виробники з європейскими підходами до роботи, стильними та практичними моделями, де можна вибрати меблі в дитячу на будь який смак. Дякую за вчасну доставку, якість і приємність в спілкуванні.
Замовляла в компанії DIMI дитячі меблі із серії Florence.

Достоинства:
  1. Терміни
  2. Дизайн
  3. Якість
  4. Обслуговування
Недостатки:
  1. Поки що немає

Вчасне виготовлення замовлення

Людмила Отзыв написан четверг, 4 апреля
Хотілося висловити подяку меблевій фабриці «Дімі», за вчасне виговлення нашого замовлення , яке ми отримали рівно через 4 тижні , як було вказано в договорі . Приємно вражені якістю дитячої , якісь фурнітури ( Blum) - чудова, все , як обіцяли , петлі та направляючі з доводчиками! Меблі збирав мій чоловік - сам, був приємно вражений , так як ,...  Читать отзыв Хотілося висловити подяку меблевій фабриці «Дімі», за вчасне виговлення нашого замовлення , яке ми отримали рівно через 4 тижні , як було вказано в договорі . Приємно вражені якістю дитячої , якісь фурнітури ( Blum) - чудова, все , як обіцяли , петлі та направляючі з доводчиками! Меблі збирав мій чоловік - сам, був приємно вражений , так як , інструкція до кожного ящичка, все в комплекті, гвинти, конфірманти , заглушки, мініфікси - все є! Все зібрали , не було жодних проблем! Дякуємо! Бажаємо Вам процвітання та ввічливих клієнтів, з радістю порекомендуємо Вас нашим друзям, адже на сьогоднішній день мало в кого ціна відповідає якості! У Вас саме так! Успіхів!
Фабрика дитячих меблів DIMI - Вчасне виготовлення замовлення Фабрика дитячих меблів DIMI - Вчасне виготовлення замовлення Фабрика дитячих меблів DIMI - Вчасне виготовлення замовлення Фабрика дитячих меблів DIMI - Вчасне виготовлення замовлення Фабрика дитячих меблів DIMI - Вчасне виготовлення замовлення Фабрика дитячих меблів DIMI - Вчасне виготовлення замовлення

Надійний партнер

Юрій Отзыв написан 21 февраля, 2019 год
Співпрацюємо з компанією Dimi близько півроку. Шукали різних виробників, тому що нам важливо бути впевненим в якості продукції яку ми продаємо.
На нашу думку це дуже конкурентно спроможна фабрика, в якої висока якість продукції та унікальний дизайн.
Менеджери Dimi завжди оперативно реагують на будь які - запити, завжди підкажуть, допоможуть. Задоволенні співпрацею з вами. Дуже любимо ваші меблі)
м. Тячів...  Читать отзыв
м. Тячів салон Mebel House.

Спасибо большое за профессиональную работу!

Гость Отзыв написан 2 февраля, 2019 год
Мебель отличного качества, идеально вписалась в интерьер комнаты. Особое внимание заслуживает качество и оперативность работы сборщиков. Все на очень достойном уровне. Видно, что ребята знают свое дело. Самое главное, что ребенку все очень понравилось. Мебель отличного качества, идеально вписалась в интерьер комнаты. Особое внимание заслуживает качество и оперативность работы сборщиков. Все на очень достойном уровне. Видно, что ребята знают свое дело. Самое главное, что ребенку все очень понравилось. Фабрика дитячих меблів DIMI - Спасибо большое за профессиональную работу! Фабрика дитячих меблів DIMI - Спасибо большое за профессиональную работу! Фабрика дитячих меблів DIMI - Спасибо большое за профессиональную работу! Фабрика дитячих меблів DIMI - Спасибо большое за профессиональную работу!
Раді, що ви залишились задоволені.
Дякуємо, що обрали нас

Все супер

Оксана Отзыв написан 1 февраля, 2019 год
Все супер, всім задоволені! Замовлення виконанно в терміни зазначені при оформленні замовлення. Хороша якість та обслуговування. Все супер, всім задоволені! Замовлення виконанно в терміни зазначені при оформленні замовлення. Хороша якість та обслуговування. Фабрика дитячих меблів DIMI - Все супер Фабрика дитячих меблів DIMI - Все супер Фабрика дитячих меблів DIMI - Все супер
Нам приємно що ви залишились задоволені.
Дякуємо, що обрали нас.

Хорошая мебель

Анна Отзыв написан 31 января, 2019 год
Здравствуйте. Заказывала у Вас детскую. Необычный дизайн и очень порадовало качество мебели. Единственный минус в Origami нельзя заказать шкаф для одежды меньшего размера. А так все супер. Здравствуйте. Заказывала у Вас детскую. Необычный дизайн и очень порадовало качество мебели. Единственный минус в Origami нельзя заказать шкаф для одежды меньшего размера. А так все супер.
Дякуємо за ваш відгук та фото. Нам важлива ваша думка. В подальшому, якщо буде декілька запитів на цей розмір шафи, то ми введем новий стандарт в модульний ряд.
Дякуємо, що ви обрали нас.

Отличное качество

Юлия Отзыв написан 31 января, 2019 год
Очень довольные мебелью, которую заказали в этой компании.
Всё приехало в сроки, качество на уровне, дизайн бесподобен
Очень довольные мебелью, которую заказали в этой компании.
Всё приехало в сроки, качество на уровне, дизайн бесподобен
Достоинства:
  1. Цена
  2. Качество
  3. Дизайн
  4. Гарантия
Недостатки:
  1. пока что не обнаружили
Дякуємо що ви з нами. Нам приємно що ви залишились задоволені.

Заказом остались довольны

Оля Отзыв написан 30 января, 2019 год
Для дочки решили сделать подарок ко дню рождения и заказали мебель в ее комнату. Спасибо фабрике "DIMI" за оперативное выполнение нашего заказа, ребенок остался в полном восторге! Заказывали комплект для спальни из серии "Троянад" в нежно-сиреневом цвете, готовая мебель ни чем не отличалась от каталожных фото, все стыки, фурнитура и механизмы в рабочем состоянии и отличного качества. Отдельное спасибо за...  Читать отзыв Для дочки решили сделать подарок ко дню рождения и заказали мебель в ее комнату. Спасибо фабрике "DIMI" за оперативное выполнение нашего заказа, ребенок остался в полном восторге! Заказывали комплект для спальни из серии "Троянад" в нежно-сиреневом цвете, готовая мебель ни чем не отличалась от каталожных фото, все стыки, фурнитура и механизмы в рабочем состоянии и отличного качества. Отдельное спасибо за помощь в создании проекта дизайнерам компании)
Пані Оля, дякую за відгук.
В компанії діє програма додаткової гарнтії (2+6) Стандартна гарантія 2 роки і додаткова гарантія 6 років, надається при наступних умовах : клієнт який отримав наші меблі, надає живі фото меблів для можливого подальшого використання компанією в рекламних цілях.
Фото відправляється нам на електронну адресу, а ми вам в свою чергу висилаєм сертифікат на додаткову гарантію.

Фабрика дитячих меблів DIMI

Фабрика дитячих меблів «DIMI» ― це чудовий та надійний вибір для кімнати малюків та підлітків. Ми пропонуємо нові ідеї, унікальний дизайн та відмінну якість дитячих меблів. Перш за все ми...
Адрес: Ивано-Франковск, ул. С. Бандеры, д. 7
Телефон: +380673424396