Є не якісні запчастини - Отзывы о EXIST.UA

EXIST.UA
Отзыв написан пятница, 8 октября 1 просмотр
Замовив стойку SACHS 553669 заявлена ціна відповідає товар доставлено вчасно .Коли встановили стойку записали кілометраж стойка пройшла 1863 км і почалися пробої на невеличких нерівностях фахівець сказав що не якісна стойка .А тепер хто поверне затрачені кошти .Звертаюся до усіх автомобілістів краще нехай на сто поставлять працівники свої запчастини і дадуть гарантію тоді буде кому відповідати за якість товару, коли купуємо запчастини через сайти ми нічим не захищені і нема кому відповідати .СКУПИЙ ДВІЧІ ПЛАТИТЬ!!!!!!!
Достоинства:
  1. консультація, підбір запчастин,
  2. ціна відповідає заявлені ,вічливі консультанти
Недостатки:
  1. кульгає якість товару

Ответ представителя Exist пятница, 8 октября
Шановний OLEKSANDR, підкажіть, будь ласка, номер замовлення, в якому ви отримали дану стійку. На жаль, за вказаними вами при публікації відгука даними, ми не можемо знайти ані такого замовлення, ані такого клієнта.

Щодо гарантій, то ми надаємо гарантії на товар, що клієнти придбали у нашому інтерент-магазині. Термін дії гарантії: 6 місяців із дати придбання чи встановлення деталі, або 20 000 км (що настане раніше). Детальніше можна ознайомитися тут: https://exist.ua/uk/pages/warranty/

Крім того, ми компенсуємо клієнтам, у разі настання гарантійного випадку, не тільки вартість деталі, а й всі додаткові документально підтверджені витрати, пов'язані із усуненням виявленого дефекту.

Тому, якщо мова йде про купівлю автозапчастин на нашому сайті, замевняємо, наші клієнти захищені навіть більше, ніж це гарантує законодавство.

Автомагазины: отзывы

Отзывы об автомагазинах Украины. В каталоге отзывов собраны автомагазины, которые предлагают своим клиентам широкий выбор автозапчастей и автоаксессуаров. Здесь Вы можете оценить качество оказываемых услуг автомагазинов

Автозапчасти
2.4
8661 просмотр
Не качественный товар (дефектный) часть 2 Ранее я давал оценку относительно гарантии по тормозным дискам на перед и как я в результате лишился дисков и трёх тысяч гривень !!!! Учитывая, что на данный пост я получил комментарий от dok.ua, что мол обратититесь к нам , мы поможем найти решение . Обратился ! Решение...
DOK.ua Ответ представителя DOK.ua
среда, 20 октября
Уважаемый клиент, мы сожалеем, что Вам пришлось потратить свое время и получить негативный опыт. По выяснению ситуации, действительно с Вашей стороны...

Автомагазины, Харьков, пр. Гагарина, 119
Отличный сервис Отличный сервис, доставили в срок,все понравилось. Резина пришла такая же как и была заявлена на сайте при этом 2021 года, рекомендую!!
Нам приємно, що Ви залишилися задоволені зверненням в наш магазин! Вдячні за рекомендації. З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості GUMMA.UA
EXIST.UA
Интернет-магазин автозапчастей EXIST.UA является лидером интернет-продаж на рынке автозапчастей Украины. Компания EXIST.UA - предоставляет клиентам широкий спектр автомобильных запасных частей и аксессуаров, а развитие интернет-технологий дало возможность максимально упростить и ускорить процессы поиска, подбора и приобретения. В основе проекта EXIST.UA заложены самые современные информационные технологии, уникальные программные разработки, аналитическая и статистическая информация по... подробнее

Автомагазины
Avtoshrot007 интернет-магазин