Гарна якість, рекомендую! - Отзывы об Европейский Стоматологический Центр

Европейский Стоматологический Центр
Отзыв написан 16 июля, 2019 год 268 просмотров
Провела в цьому центрі повну імплантацію зубів на двох щелепах! Ситуація була складна після атипічного парадантозу!Кістка щелепи була повністю атрофована! У Вінниці ніхто не брався. У Києві також багато хто говорив, що такого ще не бачили, і що імплантація тут не можлива. Оскільки я кандидат педагогічних наук вирішила піти шляхом аналізу медичних наукових конференцій, хотіла з'ясувати, хто займається такими проблемами як моя на науковому рівні. Таким чином я потрапила на прізвище Кліментьєва Вадима Георгійовича. Знайшла його клініку, приїхала на консультацію, і почула головне для себе, що моя ситуація не критична і він знає як мені допомогти. Мова йшла про спеціальні базальні імпланти, які мені підходили, на той час, а це 2010 рік, з такими імплантами ніхто не працював, причому сума була втричі!!! менша, ніж називали в інших клініках, причому без всяких гарантій! Потім, я почала запитувати в інших провідних імплантанологів про ці імпланти, всі були проти, мовляв вони не вивчені і стояти не будуть)) На сьогодні почуваю себе добре, гризу яблука і качани кукурудзи, зараз якраз сезон))) Дуже дякую Вадиму Георгійовичу за високий професіоналізм і за можливість жити повноцінним життям!!

Стоматология Киев: отзывы

Отзыв о Стоматология Киев. Отзывы пациентов о стоматологических клиниках Киева и Украины. Обсуждение качества выполняемых работ и обслуживания в стоматологических клиниках и кабинетах. Детские стоматологические клиники

Европейский Стоматологический Центр
Европейский Стоматологический Центр является эксклюзивным представителем Швейцарской компании Идедентал в Украине.
С развитием медицины значительно усилилась конкуренция в сфере здравоохранения, в частности, стоматологические клиники встречаются буквально на каждом шагу. Но вот качество оказываемых ими услуг остается под вопросом. У потенциальных клиентов понятие о том, какой должна быть идеальная стомалология существенно... подробнее

Адрес: Киев, ул. Княжий Затон, 4
Стоматология