Нікому не раджу замовляти товари онлайн - Отзывы о EVA магазин

EVA магазин
Отзыв написан вторник, 12 октября 8 просмотров
Це просто жах. Замовила підгузки дитині з доставкою на магазин 07.10 на сайті пише доставка 2-3 робочих дня, це ще добре, що я не оплатила їх. Досі їх немає, довелося дитині інші купити. Навіщо так обманювати люде! Я на щось розраховувала і витратила свій час, якби знала замовила, б на іншому сайті.
1 не согласен

Ответ представителя EVA магазин среда, 13 октября
Доброго ранку, Маша Рева! Напишіть, будь ласка, нам в особисті повідомлення у ком'юніті Facebook або Instagram та вкажіть номер вашого замовлення. Ми перевіримо інформацію та надамо вам зворотний зв'язок.

Також за детальною інформацією ви можете звернутись на нашу Гарячу лінію 0800303700 до оператора інтернет-магазину.
Anna вторник, 12 октября
Надо бы знать, что заказы комплектуются в среднем 2-3 дня, не включая день заказа, а для некоторых заказов- срок до 5-ти рабочих дней, и это ориентировочные сроки. Подробности в Договоре присоединения на сайте ЕВА. О точном времени доставки сообщает перевозчик. Если клиенты знают правила, тогда не будут возмущаться.
Маша Рева вторник, 12 октября
Коли я оформлювала замовлення писало 2-3 робочих дня, я не рахую вихідні. Мені не потрібно розповідати, що десь там щось написано. Я думаю така інформація про 5 робочих днів чи місяць має висвітлюватись одразу, її потрібно як мінімум бачити, а не шукати. А інакше, це простий обман! Те що ви якимось чином явно маєте відношення до цього "чудового" магазину робить вас обізнаною в цих питаннях. А інші покупці попадають в такі неприємні ситуації.
Anna вторник, 12 октября
А я советую перед оформлением заказа интересоваться правилами покупки/доставки/возврата товара, а потом делать выводы и принимать решение.

Довольных клиентов гораздо больше, люди пользуются услугами ЕВА годами.
Маша Рева вторник, 12 октября
Я не проти саме магазинів, ними сама задоволена. Онлайн магазин і його організація роботи особисто мені не сподобалася.

Косметика и парфюмерия: отзывы

LuxPL.com

Разное, Киев, ул. Проспект Краснозвездный, д. 4г
4.8
Відсутній зворотній зв’язок з магазином !!!! Будьте готові що в один із моментів представники магазину просто змінять номер і вийдуть із вайбера не надавши відповіді на Ваші питання та замовлення. Так сталося зі мною коли намагався узнати про наявність, ціну і можливе замовлення механізму до раніше горе-придбаного настінного годинника. Після цих запитань магазин змінив номер і...
LuxPL.com Ответ представителя LuxPL.com
понедельник, 27 сентября
Уважаемый Гость, в очередной раз Вы оставляете отзыв, который не соответствует действительности. В негативе не указан ни номер заказа, ни...
EVA магазин
Линия магазинов EVA – национальная сеть магазинов формата drogerie. Ассортимент EVA – косметика, парфюмерия, средства личной гигиены, бытовая химия, товары по уходу за детьми, бижутерия и аксессуары.
Компания работает на рынке ритейла с 2002 года. Сейчас EVA входит в тройку лидеров национального рынка сетей такого формата. EVA – победитель Национальной... подробнее

Косметика и парфюмерия
BROCARD