Парфуми невідповідність кодів. - Отзывы о EVA магазин

EVA магазин
Отзыв написан воскресенье, 26 сентября 9 просмотров
Придбав Antonio Banderas Blue Seduction Туалетна вода чоловіча, 100 мл. тестер Бетч коди флакона і коробки не співпадали. Дата виготовлення за флаконом - 05.2021, а за кодом коробки - 08.2014.
Відгук на сайті інтернет магазину не опублікували.
Висновки робіть самі.

3 не согласны

Я понедельник, 27 сентября
Немає фотокопій та обґрунтувань. До речі, в мережі ЄВА продають тільки оригінальну продукцію. Не варто купувати товар у точках, які продають, так звані «палені» парфуми (на розкладках біля метро, тощо) Однак це не стосується великих мереж.
Ответ представителя EVA магазин понедельник, 27 сентября
Доброго ранку! Напишіть нам в особисті повідомлення у ком'юніті Facebook або Instagram та надайте фото отриманого товару. Ми перевіримо інформацію та надамо вам зворотний зв'язок.

Косметика и парфюмерия: отзывы

Косметика и парфюмерия
2.4
Інтернет - магазин просто супер! Зробила замовлення, через пару годин прийшло повідомлення, що замовлення в дорозі! cool Ви просто ракета! drinks
Watsons Ответ представителя Watsons
5 часов 21 мин назад
Привіт! Ми щиро вдячні за ваш відгук! Ми працюємо для вашого комфорту♥
EVA магазин
Линия магазинов EVA – национальная сеть магазинов формата drogerie. Ассортимент EVA – косметика, парфюмерия, средства личной гигиены, бытовая химия, товары по уходу за детьми, бижутерия и аксессуары.
Компания работает на рынке ритейла с 2002 года. Сейчас EVA входит в тройку лидеров национального рынка сетей такого формата. EVA – победитель Национальной... подробнее

Косметика и парфюмерия
BROCARD