Про якість товарів. - Отзывы о EVA магазин

EVA магазин
Отзыв написан 1 августа, 2021 год 15 просмотров
Доброго дня! Проживаю в невеличкому поліському містечку(Олевськ, Житомирська обл.), магазин знаходиться далекувато від мене, але час від часу заходжу...На весні вкупила дві пари колгот, якість яких не витримує ні якої критики! Їх вдягти неможливо було-розлазились прямо в руках! Тиждень тому заніс знову мене нечистий в цей магазин-взяла фарбу для волосся, яку беру багато років. Називається колір "Темно-каштановий", в результаті голова чорна, аж синя.В упаковці була зовсім інша фарба, ще й низької якості. Постіль чорна, чорні рушники, коли миюсь-на голові густа чорна піна. Що це за оказія??? Категорично не рекомендую магазин!!!Буду оминати десятою дорогою!
1 согласен 2 не согласны

Ответ представителя EVA магазин 2 августа, 2021 год
Наталія Левченко, доброго дня! Нам дуже прикро, що ви отримали негативний досвід від покупки. В мережі магазинів EVA представлена оригінальна продукція від офіційних дистриб'юторів та ми гарантуємо високу якість представлених товарів. Для того, щоб ми могли з'ясувати деталі описаної вами ситуації та знайти рішення напишіть, будь ласка, в особистому повідомленні нашої ком`юніті у Фейсбук або Інстаграм номер картки лояльності з котрою була здійснена покупка та додайте фото результату фарбування. Також можна звернутися за номером Гарячої Лінії 0800303700. Очікуємо на зворотній зв'язок.
Я 1 августа, 2021 год
Потрібно знати, що товари у ЄВА представлені різних торгових марок, від різних виробників, та мають великий ціновий діапазон. Якщо обирати продукцію для довгострокового використання, більш дорожчу, бажано звертати увагу на такі чинники, як властивості матеріалу, де завдяки своїй високій еластичності колготки можуть називатися зносостійкими. Відповідну консультацію можна отримати у продавців. Щодо фарби для волосся –продукція в ЄВА оригінальна, і виробники надають інструкцію для правильного використання, тому треба уважно читати. До того ж, виробники можуть змінювати склад своєї продукції без попереднього повідомлення.

Постійні клієнти знають, що купувати продукцію у спеціалізованих магазинах ЕВА надійно, на відміну від кіосків у метро.

Косметика и парфюмерия: отзывы

LuxPL.com

Разное, Киев, ул. Проспект Краснозвездный, д. 4г
4.8
30262 просмотра
Мошенники!!! Заказал мебельные ножки (дорогие) оплатил 100% предоплату, подтвердили в вайбере, когда прошла неделя ни ответа ни привета, ниодин номер не отвечает, в вайбере написать больше не могу (поставили в черный список видимо), буду обращаться в полицию
LuxPL.com Ответ представителя LuxPL.com
пятница, 10 сентября
Добрый день! Уважаемый клиент, мы сейчас плотно работаем над рассылкой новых данных нашим клиентам. Настоятельно просим удалить негативный отзыв! В качестве выяснений,...
EVA магазин
Линия магазинов EVA – национальная сеть магазинов формата drogerie. Ассортимент EVA – косметика, парфюмерия, средства личной гигиены, бытовая химия, товары по уходу за детьми, бижутерия и аксессуары.
Компания работает на рынке ритейла с 2002 года. Сейчас EVA входит в тройку лидеров национального рынка сетей такого формата. EVA – победитель Национальной... подробнее

Косметика и парфюмерия
Maskara.com.ua