Бракована туш - Отзывы о EVA магазин

EVA магазин
Отзыв написан 26 октября, 2020 год 30 просмотров
Магазин Єва, скільки грошей я витратила уже у вас в магазині, за них 2 Жигуля можна було купити)
Але ось 4 місяця назад, якщо вже не більше, купила я туш, а вона суха, відразу подзвонила, розповіла що і як, заявочку оформила, фото і відео додала, ну все як просили.
Пообіцяли - 2 тижні на розгляд..
Це не пробник кісточки, якщо хтось так подумає,вона була запакована для продажу.
Пройшло більше 4х місяців, я 2 рази в місяць о заявці то нагадувала просто через цікавість. Так як за за цей час вже 2 туші купила, але вже не в цьому магазині.
У відповідь чула - вона закрита вже без рішення або ще розглядається.
Як говорять - НЕ РЕКОМЕНДУЮ!!!! EVA магазин - Бракована туш

Достоинства:
  1. Вибір продукції
Недостатки:
  1. Сервіс!!!

Ответ представителя EVA магазин 27 октября, 2020 год
Ірино, доброго дня!

Ваше питання було вирішене та відповідь була надана в особистому повідомленні. Щиро перепрошуємо за очікування на відповідь!

Косметика и парфюмерия: отзывы

EVA магазин
Линия магазинов EVA – национальная сеть магазинов формата drogerie. Ассортимент EVA – косметика, парфюмерия, средства личной гигиены, бытовая химия, товары по уходу за детьми, бижутерия и аксессуары.
Компания работает на рынке ритейла с 2002 года. Сейчас EVA входит в тройку лидеров национального рынка сетей такого формата. EVA – победитель Национальной... подробнее

Косметика и парфюмерия
aromat.ua