Жахливий персонал (м.Одеса Балківська 139) - Отзывы о EVA магазин

EVA магазин
Отзыв написан 18 сентября, 2020 год 30 просмотров
Жахливий персонал! Сьогодні розрахувалася дрібними коштами, через що в свою адресу почула багато негативу... касир дуже довго не хотіла приймати кошти, постійно вказуючи на те щоб я розраховувалася карткою, якої в мене на той час з собою не було, та навіть якби була, не розумію чого касир ставить ультиматум покупцеві, заганяючи в таке неприжмне становище. Можливо керівництво обговорить цю ситуацію зі своїм персоналом, адже мені в спину кричали щоб я була «человечнее», тому в мене аналогічне звернення !
1 не согласен

Ответ представителя EVA магазин понедельник, 21 сентября
Доброго дня!

Нам дуже шкода, що ви залишились незадоволені сервісом обслуговування в одному з наших магазинів. Ми постійно працюємо над покращенням процесів та аналізуємо помилки котрі були допущені в роботі. Ми додатково проведемо навчання для персоналу та зробимо все можливе щоб змінити вашу думку на краще.

Косметика и парфюмерия: отзывы

Косметика и парфюмерия
48742 просмотра
Акции супер Акции шикарны. Променяла еву, мейкап и простор на ватсонс. Это дорогого стоит:) Отличный интернет-магазин.
Watsons Ответ представителя Watsons
воскресенье, 18 октября
Привіт!Дякуємо за ваш відгук, ми раді працювати для вас♥
EVA магазин
Линия магазинов EVA – национальная сеть магазинов формата drogerie. Ассортимент EVA – косметика, парфюмерия, средства личной гигиены, бытовая химия, товары по уходу за детьми, бижутерия и аксессуары.
Компания работает на рынке ритейла с 2002 года. Сейчас EVA входит в тройку лидеров национального рынка сетей такого формата. EVA – победитель Национальной... подробнее

Косметика и парфюмерия
aromat.ua