Первый независимый сайт отзывов Украины
Ещё
Etalon-K

Etalon-K адреса и контакты

Киев

Рейтинг: 4.7/5 (3 отзыва), просмотров: 1128


Написать отзыв

У своїй сфері може стати лідером

Вова (Франция, Paris) 12 января, 2017 год Раджу звернути увагу будівельним компаніям. Є широкий вибір керамічної плитки під будь-який об'єкт. Приємний персонал. Виробники - Іспанія, Італія. Мінусів як таких не має, єдине що коли на деякі позиції хотілося б щоб доставка була швидшою. А так чудові партнери. Раджу звернути увагу будівельним компаніям. Є широкий вибір керамічної плитки під будь-який об'єкт. Приємний персонал. Виробники - Іспанія, Італія. Мінусів як таких не має, єдине що коли на деякі позиції хотілося б щоб доставка була швидшою. А так чудові партнери.
Достоинства:
  1. широкий вибір, прозорі умові співпраці
Недостатки:
  1. на деякі колекції тривала доставка
0 согласны, 0 не согласны

Для бізнесу - гарний партнер

Юра (Украина, Київ) 14 декабря, 2016 год Маю позитивний досвід співпраці з компанією. Працюю в будівництві не перший рік і як партнера дистриб'ютора плитки з Італії рекомендую саме Etalon-K. Хороший сервіс та приємний колектив. По більше б таких компаній на українському ринку. Маю позитивний досвід співпраці з компанією. Працюю в будівництві не перший рік і як партнера дистриб'ютора плитки з Італії рекомендую саме Etalon-K. Хороший сервіс та приємний колектив. По більше б таких компаній на українському ринку.
Достоинства:
  1. широкий асортимент та відмінний сервіс
Недостатки:
  1. поки що не побачив
0 согласны, 0 не согласны
Никита (Украина) 8 декабря, 2016 год Працюю з цією компанією не перший рік. Замовляю керамічну плитку італійських та іспанських фабрик для свого магазину. Компанія завжди привозить найновіші колекції з виставок, тому є з чого вибрати. Рекомендую для розвитку вашого керамічного бізнесу. Працюю з цією компанією не перший рік. Замовляю керамічну плитку італійських та іспанських фабрик для свого магазину. Компанія завжди привозить найновіші колекції з виставок, тому є з чого вибрати. Рекомендую для розвитку вашого керамічного бізнесу. 0 согласны, 0 не согласныКиев

ул. Харьковское шоссе, 201/203, этаж 8
Телефон: +38 (044) 303-99-06

Строительство и ремонт

Zhaluzzi.com интернет-магазин

Рейтинг: 5
1 отзыв
Компания СпецТехКиев

Рейтинг: 5
1 отзыв
Компания «Евроворота»

Рейтинг: 5
2 отзыва
ТОВ "Давіта Буд"

Рейтинг: 5
2 отзыва
Meldom

Рейтинг: 5
7 отзывов
Prostir20

Рейтинг: 5
3 отзыва
Салон "Венеция"

Рейтинг: 5
1 отзыв
Морион - строительная фирма

Рейтинг: 5
7 отзывовВам необходимо войти или зарегистрироваться