Еспресо TV (espreso.tv) отзывы

Еспресо TV (espreso.tv)
303 отзыва / 26151 просмотр

За спорт та футбол!

Отзыв написан 26 ноября, 2019 год
Раніше дивився тільки Спорт та Василя Зиму. Тепер ще й Футбольний Формат. Ще раз дякую за спортивні програми. Побільше би таких! Суспільству не потрібно стільки політики та тупих серіалів. Де подівся Роберто Моралес? Чому не показуєте біатлон? Раніше дивився тільки Спорт та Василя Зиму. Тепер ще й Футбольний Формат. Ще раз дякую за спортивні програми. Побільше би таких! Суспільству не потрібно стільки політики та тупих серіалів. Де подівся Роберто Моралес? Чому не показуєте біатлон?
Достоинства:
  1. В здоровому тілі - здоровий дух!!!
Недостатки:
  1. Не завше встигаю на початок Футбольного формату. Пізніше би. Ну і трохи куца програма

Спорт, політика

Отзыв написан 20 сентября, 2019 год
Дуже дякую, що у Вас є програма "Футбольний Формат". Не у всіх є канали Футбол 1,2. На інших ТВ каналах України спорт десь на 10-му місці. А ФУТБОЛ - це ж сама популярна гра !!! Правда є на 2+2 Профутбол, але 1 раз в тиждень і так пізно... Якби ви на Еспресо ще й матчі футбольні...  Читать отзыв Дуже дякую, що у Вас є програма "Футбольний Формат". Не у всіх є канали Футбол 1,2. На інших ТВ каналах України спорт десь на 10-му місці. А ФУТБОЛ - це ж сама популярна гра !!! Правда є на 2+2 Профутбол, але 1 раз в тиждень і так пізно... Якби ви на Еспресо ще й матчі футбольні показували - красота була б !!! Дякую також за інформаційні та політичні програми - після окупації Медведчуком цього сегменту Ви залишились одним із острівків інформації, в яку хочеться надіятись і вірить !!!

Програма про здоров'я

Отзыв написан 7 сентября, 2019 год
Сьогодні, 7.0 об 11.00 завершилася програма про здоров'я суглобів. Лікар - великий професіонал й щира, відкрита людина ( перепрошую, не запам'ятала імені, адже не с самого початку дивилася). Ведуча - молодець! Задавала такі питання. на які ми не могли знайти відповіді й, нарешті, завдяки вашій програмі почули.
Й хотілось би додати, що у кожного каналу є своя аудиторія й...  Читать отзыв
Й хотілось би додати, що у кожного каналу є своя аудиторія й не треба нікого ображати.

Рупор ПЄСа и "рєформатора" Сєні

Отзыв написан 14 августа, 2019 год
Хоча я телевізор мало дивлюся і знаю що більшість каналів обслуговують інтереси своїх власників, однак найгірших помийок ніж Еспресо, 5 канал та Прямий - бути не може!
Це пропагандистькі канали, в яких нема об'єктивності - лише обслуговують інтереси БПП/ПЄС та Нарфронту. Спочатку він з'явився як рупор подій на Майдані, а потім став лизати сраку мародеру, "кулявлобу" та рекламувати свого власника Княжицького(що був у Нарфронту, а зараз пробіг по мажоритарці від ПЄСа).
Лише тільки те й роблять, що будь-який крок нещодавно обраного президента(я був не скільки за Зе, скільки проти мародера з його Свинарчуками) критикують разом із запрошеними на ефір порохоботами.
Нічого-нічого, скоро Порох, Яценюк, Княжицький і решта понесуть кримінальну відповідальність за свої дії на протязі 5-річної каденції.
Достоинства:
  1. Про які взагалі плюси може бути мова?
Недостатки:
  1. Одна із трьох(разом із 5 та Прямим) помийок, що обслуговує мародера та кулювлоба.

Пропаганда

Отзыв написан 3 июля, 2019 год
Голосования на телеканале подкручены, и сама политика канала идёт на поддержку порохоботов и самого порошенка. Ужасный канал Голосования на телеканале подкручены, и сама политика канала идёт на поддержку порохоботов и самого порошенка. Ужасный канал

адекватный тв канал

Отзыв написан 26 июня, 2019 год
Есть что посмотреть , интересные передачи. Рекомендую. Хочу отметить что канал реально на стороне Украины . Есть что посмотреть , интересные передачи. Рекомендую. Хочу отметить что канал реально на стороне Украины .
Достоинства:
  1. Есть.
Недостатки:
  1. Есть но очень мало.

Канал Пороха

Отзыв написан 12 мая, 2019 год
Повністю порохоботів канал. Ведуча повністю критикує новообраного Президента, який ще не вступив в обов`язки , його мову, текст і т.д. Абосолютно ніякого незалежної і об’єктивної думки. Вперше бачу таке непрофесійну поведінку. Сама ведуча, Ярмолаєва, не вміє ні говорити, ні вести себе ... Повністю порохоботів канал. Ведуча повністю критикує новообраного Президента, який ще не вступив в обов`язки , його мову, текст і т.д. Абосолютно ніякого незалежної і об’єктивної думки. Вперше бачу таке непрофесійну поведінку. Сама ведуча, Ярмолаєва, не вміє ні говорити, ні вести себе ...

А кто пишет с моего аккаунта?

Отзыв написан 6 апреля, 2019 год
Получила сообщение, что кто-то написал отзыв с моего аккаунта. Нашла сайт отзывов (до этого о существовании не догадывалась, жаль). Прочитала отзыв. Решила посмотреть передачу на этом канале.Гурская и Портников, политическая аналитика недели. Да, слабенько как-то. Но это я и сама могла написать, уважаемый / уважаемая . Просьба больше не пользоваться моим аккаунтом, я сменила пароль Получила сообщение, что кто-то написал отзыв с моего аккаунта. Нашла сайт отзывов (до этого о существовании не догадывалась, жаль). Прочитала отзыв. Решила посмотреть передачу на этом канале.Гурская и Портников, политическая аналитика недели. Да, слабенько как-то. Но это я и сама могла написать, уважаемый / уважаемая . Просьба больше не пользоваться моим аккаунтом, я сменила пароль

Можливо є гірші канали. Але гірше ще не бачив

Отзыв написан 6 апреля, 2019 год
Дуже непрофесійно та заангажовано. Можливо є гірші канали. Але гірше ще не бачив. Все - лише по проплаченому сценарію. Якщо хтось із учасників передачі висловлює іншу думку - ведуча Гурцька (чи Гурська?) затикає людині рота і дуже злиться. Смішно, ХХІ сторіччя! Дуже непрофесійно та заангажовано. Можливо є гірші канали. Але гірше ще не бачив. Все - лише по проплаченому сценарію. Якщо хтось із учасників передачі висловлює іншу думку - ведуча Гурцька (чи Гурська?) затикає людині рота і дуже злиться. Смішно, ХХІ сторіччя!

Увольняйтесь, вы не умеете работать!

Отзыв написан 5 апреля, 2019 год
Крапивенко с перепоя? А у Гурской критические дни?Ужас!Увольняйтесь, вы не умеете работать!Ваш канал - просто пособие, какими не должны быть передачи. Крапивенко с перепоя? А у Гурской критические дни?Ужас!Увольняйтесь, вы не умеете работать!Ваш канал - просто пособие, какими не должны быть передачи.

ФУуууууууууууууууууууу

Отзыв написан 5 апреля, 2019 год
Да, Гурская психует. Ведь все идет не по ее сценарию. Тупит Крапивенко, она злится, перебивает Гармаша. Какое-то позорище Да, Гурская психует. Ведь все идет не по ее сценарию. Тупит Крапивенко, она злится, перебивает Гармаша. Какое-то позорище

Жахливо, непрофесійно, смішно

Отзыв написан 5 апреля, 2019 год
Смішно виглядають журналіст Дмитро Кропивенко та непрофесійно- ведуча Марія Гурська, особливо в порівнянні з Сергієм Гармашом, "наскокуючи" на прихильників Зеленського Смішно виглядають журналіст Дмитро Кропивенко та непрофесійно- ведуча Марія Гурська, особливо в порівнянні з Сергієм Гармашом, "наскокуючи" на прихильників Зеленського

брехуни, брехуни !

Отзыв написан 28 марта, 2019 год
раніше дивилась цей канал поки не побачила рейтінги по вибрам! Брешуть, немає довіри більше! Ще й не публікують негативні відгуки! раніше дивилась цей канал поки не побачила рейтінги по вибрам! Брешуть, немає довіри більше! Ще й не публікують негативні відгуки!

Лайно

Отзыв написан 9 февраля, 2019 год
Як таке лайно як "Еспресо TV" може взагалі йти по тв ящику? Як таке лайно як "Еспресо TV" може взагалі йти по тв ящику?

гость

Отзыв написан 20 января, 2019 год
разве вы не видете что ермолаева там имеет особые привелегии разве вы не видете что ермолаева там имеет особые привелегии

га**о-Маринад

Отзыв написан 20 января, 2019 год
А в субботу ядовитый Маринад. Алексей Голобуцкий, Вам не стыдно приходить к Скабеевой укр.образца? О Лене Швеце промолчу, итак понятно, что продажная шкура-зрадофил. Бойкот Еспресо! И навсегда! А в субботу ядовитый Маринад. Алексей Голобуцкий, Вам не стыдно приходить к Скабеевой укр.образца? О Лене Швеце промолчу, итак понятно, что продажная шкура-зрадофил. Бойкот Еспресо! И навсегда!
Достоинства:
  1. нет ни одного
Недостатки:
  1. одни минусы, начиная с придурошной Ярмолаевой и дальше по списку

ФФФуууууу! Гидота!!!!

Отзыв написан 19 января, 2019 год
Уявіть собі, ввечері у п"ятницю, 18 січня, знову зі своїми Скандалами тижня з"явилася ця гидка КриваШия-ярмолаєва. Все, канал не думає виправлятися, якщо ще тримає цю бидлюку. Зразу зтошнило, як її побачила - канал вже для мене не існує, навіть заради Портнікова дивитись його не буду, Чорновол теж вже ходити туди не буде, ввидаляю кнопку з пульта. Нерви і здоров"я дорожчі....  Читать отзыв Уявіть собі, ввечері у п"ятницю, 18 січня, знову зі своїми Скандалами тижня з"явилася ця гидка КриваШия-ярмолаєва. Все, канал не думає виправлятися, якщо ще тримає цю бидлюку. Зразу зтошнило, як її побачила - канал вже для мене не існує, навіть заради Портнікова дивитись його не буду, Чорновол теж вже ходити туди не буде, ввидаляю кнопку з пульта. Нерви і здоров"я дорожчі. Продажні журналюги!

Геть с канала

Отзыв написан 18 января, 2019 год
Но в новогодней программе эту хвойду еще показывают! Ее полностью нужно вычистить с Еспресо, чтобы и следа не осталось. Очень разочарован. Но в новогодней программе эту хвойду еще показывают! Ее полностью нужно вычистить с Еспресо, чтобы и следа не осталось. Очень разочарован.

Еспресо, дякуємо, але ще багато роботи над собою

Отзыв написан 18 января, 2019 год
З вівторка, 15 січня вже не видно на каналі пройдисвітки-журнашлюхи Ярмолаєвої, на каналі наче посвітлішало трохи. Невже керівництво Еспресо прислухалося до думок і дописів глядачів, якщо так, то дякуємо. Якби ж ще прибрали брехунів і маніпуляторів Руденка з Чечериндою, і канал знов можна було б дивитися. А так вишукуєш тільки Портнікова, Борковського, Зиму і Апельмона з Наталкою Діденко. Будь ласка,...  Читать отзыв З вівторка, 15 січня вже не видно на каналі пройдисвітки-журнашлюхи Ярмолаєвої, на каналі наче посвітлішало трохи. Невже керівництво Еспресо прислухалося до думок і дописів глядачів, якщо так, то дякуємо. Якби ж ще прибрали брехунів і маніпуляторів Руденка з Чечериндою, і канал знов можна було б дивитися. А так вишукуєш тільки Портнікова, Борковського, Зиму і Апельмона з Наталкою Діденко. Будь ласка, давайте в ефір більше позитиву і правди, не перебивайте ваших гостей, дайте дослухати їхню думку; не цькуйте ваших дозвонювачів, дайте людям висловити свою думку до кінця і не нав"язуйте своїх (як це повсякчас робить той же нахаба Руденко). І все буде добре. Хай щастить.
Достоинства:
  1. Правдиві та об"єктивні журналісти (Портніков, Борковський, Зима, Валевська) та обожнювана Наталка Діденко з котиком Апельмоном і її правдивими синоптичними прогнозами)
Недостатки:
  1. Постійні маніпуляціі, перекручування подій і фактів, перебивання гостей і дозвонювачів, та багато дещо.

гость

Отзыв написан 17 января, 2019 год
Перестала смотреть канал . И чувствую что ничего не потеряла. Перестала смотреть канал . И чувствую что ничего не потеряла.

Вражеский канал!

Отзыв написан 16 января, 2019 год
Отвратительный оплаченный из РФ канал. Отвратительный оплаченный из РФ канал.

Proffesor

Отзыв написан 16 января, 2019 год
Тільки заради Віталія Портнікова і Василя Зими і дивлюсь цей канал. Тільки заради Віталія Портнікова і Василя Зими і дивлюсь цей канал.

Дуже шкода

Отзыв написан 16 января, 2019 год
Що для вас гроші не пахнуть,нешановні((Так майстерно перевзуватися в повітрі ще повчитись треба((Брехуни, маніпулятори,цинічні медіахвойди. Що для вас гроші не пахнуть,нешановні((Так майстерно перевзуватися в повітрі ще повчитись треба((Брехуни, маніпулятори,цинічні медіахвойди.

Фуфло-Муфло

Отзыв написан 15 января, 2019 год
Самий, тупий, бездарний та брехливий канал. Самий, тупий, бездарний та брехливий канал.

Канал Лайно

Отзыв написан 14 января, 2019 год
Ганьба))Впали нижче плінтуса)) Ганьба))Впали нижче плінтуса))
Достоинства:
  1. Відсутні
Недостатки:
  1. Нема об"єктивності
2 согласны

сумно

Отзыв написан 14 января, 2019 год
ще один ТБанал ,фсьо..... ще один ТБанал ,фсьо.....

Ганьба

Отзыв написан 14 января, 2019 год
Ганебний канал, якій розповсюджує фейкоау інформацію. Ганебний канал, якій розповсюджує фейкоау інформацію.

Гидота

Отзыв написан 14 января, 2019 год
Було гидко. Весь час не покидала думка, що невже так можна в першу чергу себе не поважати, я вже не кажу про гостя. Дивуюсь витримці Чорновола. Було гидко. Весь час не покидала думка, що невже так можна в першу чергу себе не поважати, я вже не кажу про гостя. Дивуюсь витримці Чорновола.

Еспресо TV (espreso.tv)

Еспресо TV (espreso.tv) является одним из наиболее популярных онлайн каналов в Украине. Еспресо TV (espreso.tv) в прямом эфире передает все события, которые происходят в стране и мире. Здесь также можно узнать...

Телеканалы

5-й канал