Еспресо TV (espreso.tv) отзывы

Отзывы зрителей
Еспресо TV (espreso.tv)
1.0 5
290 отзывов / 23067 просмотров

Лайно

Гость Отзыв написан 9 февраля, 2019 год
Як таке лайно як "Еспресо TV" може взагалі йти по тв ящику? Як таке лайно як "Еспресо TV" може взагалі йти по тв ящику?

гость

Гость Отзыв написан 20 января, 2019 год
разве вы не видете что ермолаева там имеет особые привелегии разве вы не видете что ермолаева там имеет особые привелегии

га**о-Маринад

Гость Отзыв написан 20 января, 2019 год
А в субботу ядовитый Маринад. Алексей Голобуцкий, Вам не стыдно приходить к Скабеевой укр.образца? О Лене Швеце промолчу, итак понятно, что продажная шкура-зрадофил. Бойкот Еспресо! И навсегда! А в субботу ядовитый Маринад. Алексей Голобуцкий, Вам не стыдно приходить к Скабеевой укр.образца? О Лене Швеце промолчу, итак понятно, что продажная шкура-зрадофил. Бойкот Еспресо! И навсегда!
Достоинства:
 1. нет ни одного
Недостатки:
 1. одни минусы, начиная с придурошной Ярмолаевой и дальше по списку

ФФФуууууу! Гидота!!!!

Гость Отзыв написан 19 января, 2019 год
Уявіть собі, ввечері у п"ятницю, 18 січня, знову зі своїми Скандалами тижня з"явилася ця гидка КриваШия-ярмолаєва. Все, канал не думає виправлятися, якщо ще тримає цю бидлюку. Зразу зтошнило, як її побачила - канал вже для мене не існує, навіть заради Портнікова дивитись його не буду, Чорновол теж вже ходити туди не буде, ввидаляю кнопку з пульта. Нерви і здоров"я дорожчі....  Читать отзыв Уявіть собі, ввечері у п"ятницю, 18 січня, знову зі своїми Скандалами тижня з"явилася ця гидка КриваШия-ярмолаєва. Все, канал не думає виправлятися, якщо ще тримає цю бидлюку. Зразу зтошнило, як її побачила - канал вже для мене не існує, навіть заради Портнікова дивитись його не буду, Чорновол теж вже ходити туди не буде, ввидаляю кнопку з пульта. Нерви і здоров"я дорожчі. Продажні журналюги!

Геть с канала

Гость Отзыв написан 18 января, 2019 год
Но в новогодней программе эту хвойду еще показывают! Ее полностью нужно вычистить с Еспресо, чтобы и следа не осталось. Очень разочарован. Но в новогодней программе эту хвойду еще показывают! Ее полностью нужно вычистить с Еспресо, чтобы и следа не осталось. Очень разочарован.

Еспресо, дякуємо, але ще багато роботи над собою

Українка Отзыв написан 18 января, 2019 год
З вівторка, 15 січня вже не видно на каналі пройдисвітки-журнашлюхи Ярмолаєвої, на каналі наче посвітлішало трохи. Невже керівництво Еспресо прислухалося до думок і дописів глядачів, якщо так, то дякуємо. Якби ж ще прибрали брехунів і маніпуляторів Руденка з Чечериндою, і канал знов можна було б дивитися. А так вишукуєш тільки Портнікова, Борковського, Зиму і Апельмона з Наталкою Діденко. Будь ласка,...  Читать отзыв З вівторка, 15 січня вже не видно на каналі пройдисвітки-журнашлюхи Ярмолаєвої, на каналі наче посвітлішало трохи. Невже керівництво Еспресо прислухалося до думок і дописів глядачів, якщо так, то дякуємо. Якби ж ще прибрали брехунів і маніпуляторів Руденка з Чечериндою, і канал знов можна було б дивитися. А так вишукуєш тільки Портнікова, Борковського, Зиму і Апельмона з Наталкою Діденко. Будь ласка, давайте в ефір більше позитиву і правди, не перебивайте ваших гостей, дайте дослухати їхню думку; не цькуйте ваших дозвонювачів, дайте людям висловити свою думку до кінця і не нав"язуйте своїх (як це повсякчас робить той же нахаба Руденко). І все буде добре. Хай щастить.
Достоинства:
 1. Правдиві та об"єктивні журналісти (Портніков, Борковський, Зима, Валевська) та обожнювана Наталка Діденко з котиком Апельмоном і її правдивими синоптичними прогнозами)
Недостатки:
 1. Постійні маніпуляціі, перекручування подій і фактів, перебивання гостей і дозвонювачів, та багато дещо.
1 согласен

гость

Гость Отзыв написан 17 января, 2019 год
Перестала смотреть канал . И чувствую что ничего не потеряла. Перестала смотреть канал . И чувствую что ничего не потеряла.

Вражеский канал!

YMV Отзыв написан 16 января, 2019 год
Отвратительный оплаченный из РФ канал. Отвратительный оплаченный из РФ канал.

Proffesor

Гость Отзыв написан 16 января, 2019 год
Тільки заради Віталія Портнікова і Василя Зими і дивлюсь цей канал. Тільки заради Віталія Портнікова і Василя Зими і дивлюсь цей канал.

Дуже шкода

Юлія Отзыв написан 16 января, 2019 год
Що для вас гроші не пахнуть,нешановні((Так майстерно перевзуватися в повітрі ще повчитись треба((Брехуни, маніпулятори,цинічні медіахвойди. Що для вас гроші не пахнуть,нешановні((Так майстерно перевзуватися в повітрі ще повчитись треба((Брехуни, маніпулятори,цинічні медіахвойди.

Фуфло-Муфло

GTA Отзыв написан 15 января, 2019 год
Самий, тупий, бездарний та брехливий канал. Самий, тупий, бездарний та брехливий канал.

Канал Лайно

Гость Отзыв написан 14 января, 2019 год
Ганьба))Впали нижче плінтуса)) Ганьба))Впали нижче плінтуса))
Достоинства:
 1. Відсутні
Недостатки:
 1. Нема об"єктивності
2 согласны

сумно

Гость Отзыв написан 14 января, 2019 год
ще один ТБанал ,фсьо..... ще один ТБанал ,фсьо.....
1 согласен

Ганьба

Гость Отзыв написан 14 января, 2019 год
Ганебний канал, якій розповсюджує фейкоау інформацію. Ганебний канал, якій розповсюджує фейкоау інформацію.
1 согласен

Гидота

Гость Отзыв написан 14 января, 2019 год
Було гидко. Весь час не покидала думка, що невже так можна в першу чергу себе не поважати, я вже не кажу про гостя. Дивуюсь витримці Чорновола. Було гидко. Весь час не покидала думка, що невже так можна в першу чергу себе не поважати, я вже не кажу про гостя. Дивуюсь витримці Чорновола.
1 согласен

Сволота ярмолаєва знову зі своєю отрутою-маринадом на каналі!!!

Патріоти Отзыв написан 14 января, 2019 год
Еспресо, схаменіться! Досить травити своєю пройдисвіткою глядачів, які ще залишилися заради Портнікова і Зими! Коли вона щезне з екрану? Де ваша честь і совість? Знову її випускаєте після огидної передачі з поважним Тарасом Черноволом! Поміркуйте добре, або бойкот помийці! Еспресо, схаменіться! Досить травити своєю пройдисвіткою глядачів, які ще залишилися заради Портнікова і Зими! Коли вона щезне з екрану? Де ваша честь і совість? Знову її випускаєте після огидної передачі з поважним Тарасом Черноволом! Поміркуйте добре, або бойкот помийці!
Достоинства:
 1. Віталій Портніков, Юрій Фізер, Василь Зима, Анна Валевська (дуже приємна ведуча, по вихідним веде денні ефіри)
Недостатки:
 1. Решта журналюг (Руденко-сєпар, Чечеринда-жлоб, Барчук - запроданка), пішли геть!
1 согласен

Перемикаю канал

Гость Отзыв написан 14 января, 2019 год
Після ганебного інтерв'ю з Чорноволом (хоч і не є його прихильницею) просто почала перемикати канал Еспресо і навіть не дивлюся Зиму. Хіба ж не можна провести розмову з людиною, яку запрошуєте на свій канал, професійно? А поведінка ведучої - зразок базарної бабери, ганьба для журналістики. Хоча... про що це я. Журналістика? В Україні? Ні, не чула. Після ганебного інтерв'ю з Чорноволом (хоч і не є його прихильницею) просто почала перемикати канал Еспресо і навіть не дивлюся Зиму. Хіба ж не можна провести розмову з людиною, яку запрошуєте на свій канал, професійно? А поведінка ведучої - зразок базарної бабери, ганьба для журналістики. Хоча... про що це я. Журналістика? В Україні? Ні, не чула.
Достоинства:
 1. Василь Зима
Недостатки:
 1. Стали ватними.
2 согласны

Смерть журналистики

Гость Отзыв написан 14 января, 2019 год
Да я такого не прфессионализнма давно не видел. Ведущая просто пьіталость топить Черновола но так топорно, что потрапила себя и канал.Фу! Да я такого не прфессионализнма давно не видел. Ведущая просто пьіталость топить Черновола но так топорно, что потрапила себя и канал.Фу!
1 согласен

пробив очередное дно к другому дну спешат скорее

Бишикташ Отзыв написан 14 января, 2019 год
Неужели есть еще люди, что смотрят эту помойку? Неужели есть еще люди, что смотрят эту помойку?
Достоинства:
 1. нет от слова совсем
Недостатки:
 1. есть еще днища, которые можно пробить
1 согласен

и это уже не TV

Гость Отзыв написан 14 января, 2019 год
Не удалось запищать уважаемого Тараса.
Удивительная неосведомленность для "журналистов". Отрицать существование граждан, которые благодарны успешному президенту, эффективному в условиях войны.
Не удалось запищать уважаемого Тараса.

Удивительная неосведомленность для "журналистов". Отрицать существование граждан, которые благодарны успешному президенту, эффективному в условиях войны.
Достоинства:
 1. проявили себя, естественный отбор
Недостатки:
 1. минусов вам уже натыкали
1 согласен

дно

Кирик Отзыв написан 14 января, 2019 год
Канал - каналізаційний Канал - каналізаційний

Скобеева в маринаде.

Vladimir Отзыв написан 14 января, 2019 год
Интервью с Черноволом. От ведущей просто тошнило. Эспрессо больше не смотрю. Жаль, был когда то хороший канал. Порошенко не очень люблю, но отрицать достижения президента и нынешней власти глупо. Интервью с Черноволом. От ведущей просто тошнило. Эспрессо больше не смотрю. Жаль, был когда то хороший канал. Порошенко не очень люблю, но отрицать достижения президента и нынешней власти глупо.
Достоинства:
 1. нет
Недостатки:
 1. сбоище зрадофилов
1 согласен

Скотилися в лайно

Гость Отзыв написан 14 января, 2019 год
Починали гарно, закінчать як купа гною Починали гарно, закінчать як купа гною

Ганьба українській "Скабеєвій"!

Артем Зінченко Отзыв написан 14 января, 2019 год
Прикро, що такий перспективний у 2014-му канал перетворився на таке, що приходиться терпіти лише через присутність у етерах пана Портніковим та Василя Зими... Ну, а наявність у штаті персональної "Скабєєвої", взагалі, роняє канал "нижче плінтуса"((. Прикро, що такий перспективний у 2014-му канал перетворився на таке, що приходиться терпіти лише через присутність у етерах пана Портніковим та Василя Зими... Ну, а наявність у штаті персональної "Скабєєвої", взагалі, роняє канал "нижче плінтуса"((.
1 согласен

Приберіть з ефіру оту МДЯ.

Лілія Отзыв написан 14 января, 2019 год
Дуже люблю дивитися цей канал з великим ефіром Висиля Зими, передачу Віталія Портникова.Але коли чую писклявий голос Марини Данилюк-Ярмолаєвої - зразу хочеться переключити кнопку. Де ви її взяли? Це не журналіст, а хабалка, просто не вихована жінка. А остання її передача з Чорноволом, на жаль величезний негативний удар по рейтингу каналу. Куди дивиться дирекція каналу? Дуже люблю дивитися цей канал з великим ефіром Висиля Зими, передачу Віталія Портникова.Але коли чую писклявий голос Марини Данилюк-Ярмолаєвої - зразу хочеться переключити кнопку. Де ви її взяли? Це не журналіст, а хабалка, просто не вихована жінка. А остання її передача з Чорноволом, на жаль величезний негативний удар по рейтингу каналу. Куди дивиться дирекція каналу?
1 согласен

гость

Гость Отзыв написан 14 января, 2019 год
Тараса Черновола давно уважаю. Поэтому смотреть ваш Маринад никому не советую. Тараса Черновола давно уважаю. Поэтому смотреть ваш Маринад никому не советую.
1 согласенЕспресо TV (espreso.tv)

Еспресо TV (espreso.tv) является одним из наиболее популярных онлайн каналов в Украине. Еспресо TV (espreso.tv) в прямом эфире передает все события, которые происходят в стране и мире. Здесь также можно узнать...

Телеканалы

"1+1"
"1+1"

Рейтинг: 2.8
7124 отзыва
Новый Канал
Новый Канал

Рейтинг: 2
1273 отзыва
NewsOne
NewsOne

Рейтинг: 1.8
179 отзывов
Телеканал Прямой
Телеканал Прямой

Рейтинг: 3.5
67 отзывов
СТБ
СТБ

Рейтинг: 1.9
825 отзывов
Телеканал Украина
Телеканал Украина

Рейтинг: 1.9
176 отзывов
Телеканал К1
Телеканал К1

Рейтинг: 2.2
59 отзывов
ИНТЕР
ИНТЕР

Рейтинг: 1.5
1955 отзывов
НЛО TV
НЛО TV

Рейтинг: 2.2
109 отзывов
ICTV
ICTV

Рейтинг: 2.5
493 отзываВам необходимо войти или зарегистрироваться
fullscreen
close