ENO отзывы

ENO
2 отзыва / 1662 просмотра

Aber

Наталі Отзыв написан 12 февраля, 2019 год
Перш ніж робити покупку обраного ліжка, шукала інформацію про продавця -інтернет магазин Абер (Aber). На жаль не знайшла. Маю передати свої знання можливим послідовникам.
Термін виконання замовлення складав місяць. Передплату зробила на третину від вартості, купила в них і матрац до ліжка. Через місяць передзвонила, щоб дізнатися, коли чекати товар. Після тривалого пошуку мені відповили, що забули передати моє замовлення на фабрику. На моє питання, що ж робти відповіли, що повернуть кошти.
Після "теплої" розмови обрали інше ліжко, яке було готове на складі. Після доставки та складання виявилося, що ліжко довше і ширше за заявлений розмір. Між матрацом і рамою є зайвий простір, через який потрапляє пил у тумбу під ліжком. Коли я звернулася до продавця (магазин Арбер) з питанням щодо різниці в розмірах, то мене просили надіслати відео, знайти упаковку від ліжка, а потім направили до виробника. Фбрика Аурель, що була позначена на їх сайті дала інформацію, що ліжка Сіті вони не виробляють і що їх добрим іменем користується Арбер. Ось така історія. Десятого попереджу про "порядність" інтернет магазину Абер (Aber)!!!
Мария Отзыв написан 1 августа, 2013 год
Мы дома поставили смеситель ENO. Действительно, пользоваться таким смесителем очень удобно. Поворачивается рычаг легко, без всяких заеданий. Течет вода холодная, когда поворачивается рычаг прямо. Это очень удобно, если нужно помыть что-то быстро. Так не нагревается горячая вода без надобности. Смеситель ENO - это новое решение для кранов, которое удобное современное. К тому же, мне и нашим детям нравится, как...  Читать отзыв Мы дома поставили смеситель ENO. Действительно, пользоваться таким смесителем очень удобно. Поворачивается рычаг легко, без всяких заеданий. Течет вода холодная, когда поворачивается рычаг прямо. Это очень удобно, если нужно помыть что-то быстро. Так не нагревается горячая вода без надобности. Смеситель ENO - это новое решение для кранов, которое удобное современное. К тому же, мне и нашим детям нравится, как он блестит, как будто зеркало. Считаю, что всё новое лучше, чем старое, поэтому побольше бы таких инноваций в нашем мире.

ENO

ENO – это инновационный смеситель для кухонных кранов. Его особенностью является то, что он имеет один рычаг, что значительно уменьшает расход горячей воды. Если повернуть рычаг в положение 90...

Товары для дома

Конфидор Экстра