English for you

English for you – справді дієві курси англійської у Черкасах

Таня Завгородняя (Франция, Very) Отзыв написан вторник, 4 декабря
Ви вільно володієте англійською мовою? Чи змогли б ви, потрапивши у місце, де українську не розуміють, запитати у перехожого як дістатись до центру міста, чи про те, де знайти найближчу аптеку?
А у мене з цим були великі проблеми.
Із труднощами, пов`язаними із низьким рівнем володіння англійською, я зіткнулась на першому курсі університету. Не скажу, що зовсім її не знала, але постійні тренінги, майстер-класи та поїздки на конференції, а це речі з якими зіштовхується кожен студент, вимагали від мене високого знання англійської мови. Я довго намагалась вивчити її сама: купувала дорогі підручники, слухала аудіокниги, заучувала нові слова – безрезультатно.
Одного вечора, я вирішила трохи розвіятись і пішла з подругою до найближчої кав`ярні. Вона розповідала про свою нещодавню подорож до Америки, і якось, слово за слово, розмова зайшла про вивчення англійської. Я розповіла їй про свої відчайдушні, але марні зусилля її вивчити. Вона, не довго думаючи, простягнула мені візитівку школи англійської, де сама її вивчала, і порадила спробувати. Цією школою виявилась «English for you».
Наступного ж дня я зателефонувала, за вказаним на візитівці номером, і домовилась про перше заняття.
У затишному офісі, де і проходять всі заняття, мене привітно зустрів мій викладач та засновник цієї школи Максим Мягков. Розпочалось моє вивчення мови.
"EfY" - школа, де дорослі та діти зможуть вдосконалити свою англійську: збільшити словниковий запас, підготуватись до складання найрізноманітніших іспитів, навчитись розуміти її на слух. Особливістю "EfY" є індивідуальні заняття і особливі програми, що створюються спеціально для кожного учня і співвідносяться із родом його діяльності: будь то бізнес-англійська для підприємців чи туристична англійська для людей, які подорожують.
Вже через місяць я побачила перші результати: викладачі "EfY" підібрали для мене програму, завдяки якій я досить швидко почала «підтягувати» свою англійську. В "EfY" я вже отримала прекрасну базу і значно збільшила словниковий запас. Мені подобається вчитись. Викладачі школи "EfY" покорили моє серце. Я ходжу на заняття із страшенним задоволенням. Пізнавати нове, розуміти слова улюблених пісень та читати класиків в оригінали – ось воно щастя. Мені дуже подобається те, що у цій школі мене не змушують зазубрювати новий матеріал, а вчать його розуміти.
Окрім лекційних занять, я ще й відвідую «English speaking club» від "EfY". Це тематичні зустрічі учнів школи, її викладачів, засновника Максима Мягкова та психолога Вікторії Котової, що також колись була учнем цієї школи. На них ми, англійською звісно, спілкуємось на різні, заздалегідь визначені теми, і так поповнюємо свій словниковий запас та вчимось розуміти англійську на слух.
"EfY" – чи не єдина школа англійської в Черкасах, яка готує своїх учнів до співбесіди для виїзду за кордон на роботу чи навчання. Багатьох лякає незрозуміла рутина пов`язана із оформленням документів у посольство та домовленостями із туристичними агентствами, але тільки не клієнтів "EfY" . Школа готує своїх клієнтів до виїзду і співбесіди, а також співпрацює із туристичним агентством, яке, своєю чергою, готує всі необхідні папери, піклується про квитки, умови проживання і страховку. А це дуже гарна перспектива для студентів, адже нічого краще, ніж спілкування із носіями мови, для вивчення англійської і не вигадаєш.
Після того, як я стала значно краще володіти англійською, моє студентське життя стало легшим та цікавішим. Тепер я можу читати статті іноземних науковців, переглядати фільми, які стануть мені у нагоді, під час навчального процесу, та дивувати своїми знаннями одногрупників і викладачів. Я зрозуміла, що без англійської мови сучасному студенту ну ніяк не можна. Вдячна «EfY» за знання. До речі, я вже планую свою першу подорож за кордон)

English for you - дієві курси англійської у Черкасах

Таня Завгородняя (Украина) Отзыв написан понедельник, 3 декабря