Невдалий відгут - Отзывы об Эндокринолог Карнаух В.В.

Отзыв написан среда, 13 октября 0 просмотров
Була сегодні у лікаря. Після вказаного вище відгуку, налаштована дуже скептично!!!!
Але відношення після прийому кардинально змінилася! Як до лікаря, нема ні яких притензій. фахівець, на мій погляд дуже високого рівня!!! З одного погляду на аналіз крові мого п’ятнадцятирічного сина, оголосила увесь список його раціону !!! Як і чим скорегувати і що треба робити.
А що стосовно анчеусів- так це вирвано з контексту!!!!! Вона рекомендувала в день їсти 100г м’яса,100г риби, 100г молочних продуктів. І у переліку риби справді казала про сушену вялену рибу до пива, як варіант якщо інша не доступна!!!! А ще доступно роз’яснила чому йодована, а не морська сіль повинна бути в раціоні!!!
Єдине що було не по собі, вона все каже прямо «в лоб». І це може не подобатись. Але я вважаю це скоріш перевагою ніж недоліком! Кожному своє! Дуже рекомендую, я задоволена!

Детские врачи: отзывы

Отзывы родителей о детских врачах разных клиник Украины. Каталог отзывов: Детские педиатры, Невропатологи, Хирурги, Ортопеды и другие

Клиника Беби ЛОР

Клиники, Одесса, ул. Черняховского, 24 А
Рекомендую Очень довольна, сервис на уровне

Детские врачи
Медицинский центр, роддом ADONIS