EMC elegant отзывы

Отзывы владельцев, клиентов и автолюбителей
2 отзыва / 373 просмотра

Аферисты. Не связывайтесь!!!

Гость Гость 26 февраля, 2021 год
Посмотрите на этот ужас и не связывайтесь с этой компанией. Аферисты. Деньги не возвращают.
Достоинства:
Недостатки:
  1. 100%

Відношення до клієнта

Євген Євген 19 августа, 2020 год
Замовив автомобільні чохли на сидіння авто. Перше що не сподобалось, різниця в ціні, на сайті 2414грн., а насправді 2500 грн., ну нехай.
Замовлення сказали, що виконають до 10 днів, так і є, це добре.
При отриманні замовлення все було начебто добре, але при монтажі виявилось, що не вистачає скоб для кріплення нижньої частини чохла.
Про це повідомив менеджера, на... Читать отзыв
Замовлення сказали, що виконають до 10 днів, так і є, це добре.
Про це повідомив менеджера, на що він відповів, що в будь якому авто-магазині їх можна придбати за ціною - 20 грн.
Тобто я маю ще докупити скобки за власні ж кошти. То згідно з позицією менеджера, якщо б чохли були надірвані, то я б мусив їх зашивати нитками які мав би сам ж придбати.
Тому я не рекомендую даний інтернет-магазин, тому що є багато варіантів виходу з даної ситуації майже без витрат і набагато професійніше.
Жаль, перше враження було набагато приємніше.
Достоинства:
  1. Хороша якість самого виробу.
Недостатки:
  1. Відношення до покупця.

Автоаксессуары
Фабрика авточехлов