Абсолютний захист - Отзыв об Эльдорадо

Эльдорадо
DMK Отзыв написан 8 января, 2019 год 39 просмотров
На VasheEldorado@eldorado.ua не відповідають де можна знайти інформацію про ліміт в 2 місяці коли гроші згорають, може ви тут відповісте? в вкладиші більше ста пунктів, можете назвати номер?
І в такому разі це треба доповнити, бо зараз схоже не обман - на сайті hitechnic -
"Повернення вартості програми в разі відсутності звернень", без ніяких додаткових умов.
І в буклеті АЗ на звороті "1. Повернення коштів у розмірі вартості програми «Абсолютний Захист». Ми повернемо кошти в розмірі вартості програми на накопичувальну картку "Ельдорадо" за умови відсутності звернень за період дії сертифіката."
А виявляється десь є ще якісь пункти, які супернечать цьому

Достоинства:
  1. хороша ідея
Недостатки:
  1. приховані пункти, не клієнтоорієнтований договір із більше стан пунктів.
  2. Відстіність нагадувань про терміни

Ответ представителя Эльдорадо 8 января, 2019 год
Доброго дня.
Інформацію щодо звернення в магазин можливо отримати звернувшись на гарячу лінію або в роздрібний магазин мережі Эльдорадо. Дякуємо Вам за зверення.
DMK 8 января, 2019 год
так я можу отримати кошти після закінчення 2х місяців?
так як не бачу ніде такої інформації і на гарчій лінії не можуть підказати де її знайти

Супермаркеты электроники: отзывы

Отзывы клиентов о супермаркетах электроники Украины. Обсуждение качества товаров и обслуживания. Каталог отзывов: Магазины COMFY, Эльдорадо, Фокстрот и другие

Техника
3.3
отзывы продавцов сами себе хорошие отзывы пишут....через каждые 2-3 плохих ставят себе хороший отзыв...а в инет магазине мой отзыв так и не опубликовали
Сеть магазинов MOYO Ответ представителя Сеть магазинов MOYO
9 часов 37 мин назад
Добрый день! Спасибо, что написали. Наша компания не пишет отзывы и всегда ожидает честного мнения о наших покупателей. с уважением, команда MOYO!

Эльдорадо

Супермаркеты электроники

COMFY
COMFY

Фокстрот
Фокстрот

Сеть магазинов MOYO

Brain - компьютеры и гаджеты!
Brain - компьютеры и гаджеты!

Интернет-магазин - f.ua
Интернет-магазин - f.ua