Абсолютний захист - Отзыв об Эльдорадо

Эльдорадо
DMK Отзыв написан вторник, 8 января 14 просмотров
На VasheEldorado@eldorado.ua не відповідають де можна знайти інформацію про ліміт в 2 місяці коли гроші згорають, може ви тут відповісте? в вкладиші більше ста пунктів, можете назвати номер?
І в такому разі це треба доповнити, бо зараз схоже не обман - на сайті hitechnic -
"Повернення вартості програми в разі відсутності звернень", без ніяких додаткових умов.
І в буклеті АЗ на звороті "1. Повернення коштів у розмірі вартості програми «Абсолютний Захист». Ми повернемо кошти в розмірі вартості програми на накопичувальну картку "Ельдорадо" за умови відсутності звернень за період дії сертифіката."
А виявляється десь є ще якісь пункти, які супернечать цьому

Достоинства:
  1. хороша ідея
Недостатки:
  1. приховані пункти, не клієнтоорієнтований договір із більше стан пунктів.
  2. Відстіність нагадувань про терміни

Ответ представителя Эльдорадо вторник, 8 января
Доброго дня.
Інформацію щодо звернення в магазин можливо отримати звернувшись на гарячу лінію або в роздрібний магазин мережі Эльдорадо. Дякуємо Вам за зверення.
DMK вторник, 8 января
так я можу отримати кошти після закінчення 2х місяців?
так як не бачу ніде такої інформації і на гарчій лінії не можуть підказати де її знайти

Супермаркеты электроники: отзывы

Отзывы клиентов о супермаркетах электроники Украины. Обсуждение качества товаров и обслуживания. Каталог отзывов: Магазины COMFY, Эльдорадо, Фокстрот и другие

Супермаркеты электроники
3.5
Номер обращения 126506 Отсутствует Нож блендера!  Ответ в обещанное время(15.01.2019) компанией COMFY дан не был!!!!  Ниже имеется письмо С обещанием дать мне ответ до указаной даты.   Жду ответа до 21.01 после чего буду обращаться в общество по защите прав потребителя!!!!
Comfy Ответ представителя Comfy
38 мин 33 сек назад
Добрый день! Благодарим вас за обращение к нам! Информация была зафиксирована ответственными специалистами на нашей горячей линии. Ваш вопрос находится...

Эльдорадо

Интернет магазин FISHKI.ua
Интернет магазин FISHKI.ua

ЦифроТех
ЦифроТех

Brain - компьютеры и гаджеты!
Brain - компьютеры и гаджеты!

Интернет-магазин Aleco
Интернет-магазин Aleco