Первый независимый сайт отзывов Украины
Ещё

Покупка - Отзыв об Эльдорадо


Оценка автора: 1 из 5, просмотров: 637

Рейтинг: 3.3, всего отзывов 2411

https://www.otzyvua.net/eldorado От Олександр, опубликован 19 октября, 2016 годОлександр 19 октября, 2016 год Доброго вечора!
16.10.2016 купив Бойлер Арістон на 80 л. Замовив послугу установка за 659 грн. При розмові кажу треба зняти старий і повісити новий. Питаю скільки це все буде коштувати? Відповідь 659 грн. Прийшли ставити бойлер, поставили не акуратно взагалі аж в очі ріже. Сказали доплатити ще 460 грн. Питаю за що? Відповідь: за демонтаж і крани. Питання: нащо обманювати людей про установку. Що ж тоді в неї входить??????? Відповідь установка)))). У висновку дали підписати папери. Підписав.
Думаю все добре. Почав прибирати і протирати бойлер від грязі. Дивлюсь вмятина на переді в низу в правому куті. Набрав спустя 5-10 хв.Відповідь: Ви підписали папери то що хочете. Ми все зробили претензій у вас не було. Ви самі собі зробили вмятину. Короче ЛЮДИ ПРОШУ ВАС НІЧОГО НЕ КУПУЙТЕ. БО ТО ШАРАШКІНА КАНТОРА. ГЛАВНЕ БАБЛО ЗДЕРТИ. А потім "МИ НЕ ПРИДІЛАХ".
Скільки купував технуку в Фокстроті і в Комфі. Проблем не було ніколи. А тут ЛОХОТРОН. Від багатьох вже чув, але клюнув. ВОТ І РЕЗУЛЬТАТ ПЕРЕКОНАВСЯ НА СОБІ! Обходьте десятою дорогою. Подаю заяву в білий будинок по захисту прав споживачів. Подивимось на результат...
0 согласны, 0 не согласныКомментарии к отзыву


Ответ представителя Эльдорадо (Украина, Київ) 21 октября, 2016 год Доброго дня, Олександр.
Ми вдячні Вам за представлену інформацію, для нас Ваша думка є дуже важливою. Ми хочемо розібратися у виникненій ситуації. Прохання на адресу електронної пошти VasheEldorado@eldorado.com.ua відправити нам наступні дані :
1. Дату покупки (по чеку);
2. Адрес магазину, до якого Ви зверталися;
3. Марку и № моделі купленого товару;
4. Ваш контактний телефон;
5. № заказа (бланка доставки);
6. ПІБ:
7. Адресу магазину в якому була заомвлена установка;
8. Дата установки товару.


Эльдорадо

Сеть супермаркетов бытовой электроники «Эльдорадо» - это не только качественная бытовая техника и электроника по самым демократичным ценам, «Эльдорадо» - это комфорт, качество, практичность, уверенность и перспектива для всех наших...
,

Адреса и контакты

Супермаркеты электроники

Интернет-магазин Solvo

Рейтинг: 5
1 отзыв
Интернет-магазин Svarka24

Рейтинг: 5
2 отзыва
MegaTool

Рейтинг: 5
1 отзыв
Banggood.com

Рейтинг: 5
1 отзыв
Интернет-магазин Trudovik

Рейтинг: 4.8
150 отзывов
GearBest.com

Рейтинг: 4.5
4 отзыва
Торговый дом CTB

Рейтинг: 4
1 отзыв
MTA.UA

Рейтинг: 4
2 отзыва
Магазин Brain

Рейтинг: 4
52 отзываВам необходимо войти или зарегистрироваться