Первый независимый сайт отзывов Украины
Ещё

Шахрайство в Ельдорадо - Отзыв об Эльдорадо


Оценка автора: 1 из 5, просмотров: 1140

Рейтинг: 3.3, всего отзывов 2457

https://www.otzyvua.net/eldorado От Аnn, опубликован 8 января, 2016 годАnn 8 января, 2016 год Нав'язують послуги, які покупцю не потрібні. У процесі вибору смартфону консультант дуже вічливо пояснив, що при покупці я отримаю подарунок карту пам'яті + у них проходила акція: 3 місяці користування інтернетом від київстар безкоштовно. При оформленні почалось: -візьміть за 499 грн налаштування смартфону, - Ні, мені не цікаво!!! - І тут консультант:"Как Вы покупаете смартфон без настроек?! Тогда возьмете у нас ГАРАНТИЮ ЗА 300 грн! Если Вы будете его сами настраивать у Вас тогда не будет ГАРАНТИИ ОТ ПРОИЗВОДИТЕЛЯ! У НАС есть пакет программ без которых смартфон вообще работает не как смартфон. ". Дуже шкодую, що не пішла звідти після такої консультації. Але все таки я відмовилась від їх послуг і оформила покупку смартфону, захисної плівки і її поклейку (70 грн! хотіла сама поклеїти, але у них була універсальна, тобто треба було вирізати). Ввічлива дівчина вирізала її не рівно, потім почала її коригувати, але все таки дефект незначний є. Я запитала, а де ж обіцяна карта пам'яті та безкоштовний інтернет? Дівчина пішла шукати продавця. Виявилось, що консультант забув!!! включити акційний інтернет і тепер необхідно переоформлювати покупку. Разом пішли до консультанта, питаю про карту пам'яті і виявляється, що це подарунок, але за умови покупки послуг. І тут вони вдвох вже починають, що це необхідно, у разі якихось неполадок вони їх виправляють, ви отримуєте гарантію 2 роки від магазину, а без послуг гарантії не буде і т.д. Переоформили, оплатила я ту послугу і пішла з телефоном до тієї самої доброзичливої дівчини. Питає чи є у мене сім карта від київстар, відповідаю що ні, говорить їдіть поки купіть, а я все зроблю. Повернулась десь хвилин через 20-30. Вона віддає мені терефон, показує: "оце музика, оце фільми", потім дістає два листочки А4 скріплені степлером, говорить підпишіть це формальність, все готово. Я (з дуру не прочитавши що підписую, повіривший вічливій дівчині) підписую нижній листок, забираю все і іду. Коли я вдома прочитала, що я підписала....так званий "Акт виконаних послуг". Виявляється, що я заплатила 499 грн за те, що мені встановили дату, час, додатки типу контакт, інстаграм і навчили користуватись. Я просто в шоці мало того, що консультант про це взагалі нічого не говорив, так ще багато з переліку виконаних робіт не виконано. Всановили мені з плеймаркету програми які є безкоштовними (виявляється вони є їхніми).
Наступного ж дня назад разом з Законом про права споживачів пішла вимагати повернути кошти, говорять пишіть заяву на ім'я директора. Написала, що прошу повернути кошти так як послуга виконана не в повному обсязі та не відповідає тій інформації, яка була надана консультантом в усній формі. Через 10!!!! лише днів отримала відповідь: послуга виконана в повному обзязі згідно акту виконаних робіт.
Дочекалась директора, пояснюю ситуацію, ідем разом до дівчат, які виконували роботу. І тут саме цікаве: дівчина починає говорити неправду, що я їй сказала що мене все влаштову, що мене навчили користуватись смартфоном (у акті зазначено "обучение покупателя", що просто смішно), що у мене запитували які додатки мені встановлювати і т.д. Мене директор просто не хотів слухати. І відповідь директора: Ви письмову відповідь отримали далі в установленому порядку.
Шахрайство! Дивіться уважно, що підписуєте, а краще взагалі туди не ходити. Порядних і чесних людей там нема. (Магазин в Оушен плаза, Київ).
1 согласны, 0 не согласныКомментарии к отзыву
Эльдорадо

Сеть супермаркетов бытовой электроники «Эльдорадо» - это не только качественная бытовая техника и электроника по самым демократичным ценам, «Эльдорадо» - это комфорт, качество, практичность, уверенность и перспектива для всех наших...
,

Адреса и контакты

Супермаркеты электроники

Интернет-магазин Solvo

Рейтинг: 5
1 отзыв
Интернет-магазин Svarka24

Рейтинг: 5
2 отзыва
MegaTool

Рейтинг: 5
1 отзыв
Banggood.com

Рейтинг: 5
1 отзыв
Интернет-магазин Trudovik

Рейтинг: 4.8
150 отзывов
GearBest.com

Рейтинг: 4.5
4 отзыва
Торговый дом CTB

Рейтинг: 4
1 отзыв
Магазин Brain

Рейтинг: 3.9
53 отзыва
Интернет-магазин - f.ua

Рейтинг: 3.5
16 отзывовВам необходимо войти или зарегистрироваться