Компания EL Pol

1 отзыв / 44 просмотра
Компания EL Pol

Не рекомендую

Олександр Олександр 18 января, 2021 год
Працював у компанії El Pol у місті Лодзь. Починаючи з приїзду, було обіцяно що зустрінуть на автовокзалі, але той хто мав зустріти, напився і не приїхав. Якось добрався, хостел непоганій, брудний, але людей не багато. Контингент, Пенсія і малолітки. спеціалістів дуже мало, один електрик на 10 осіб. 80 % п'ють, бригадир наче щось розуміє але забиває на все і на... Читать отзыв Працював у компанії El Pol у місті Лодзь. Починаючи з приїзду, було обіцяно що зустрінуть на автовокзалі, але той хто мав зустріти, напився і не приїхав. Якось добрався, хостел непоганій, брудний, але людей не багато. Контингент, Пенсія і малолітки. спеціалістів дуже мало, один електрик на 10 осіб. 80 % п'ють, бригадир наче щось розуміє але забиває на все і на роботу також.Також там працюють більшість друзів бригадира. Тому будьте готові що вам доведеться працювати за двох. тому що на перший день роботи я зайшов до складу та побачив я друг бригадира спить там. П'ють на роботі, курять і не тільки цигарки, також на роботі. Не рекомендую їхати на фірму Ель Поль. Обіцяли по 15 зл перший місяць а з другого 16зл.заплатили тільки по 15. Документи не зробили. останню зарплатню доводиться вибивати и просити бригадира щоб він перекинув, тому що все іде через чорну бухгалтерію. Не рекомендую.
Работа за границей
Union Job