Шахраі !!!! - Отзывы об Экстра Сервис Фокстрот

Экстра Сервис Фокстрот
Отзыв написан воскресенье, 3 октября 12 просмотров
Щодо страховки повне шахрайство. Консультант стверджував, що можна скористуватися в будь-який час після двох років. Прийшли через 2 роки магазин зачинений на завжди . ( проспект Визволителів 17 )
Звернулися в інший магазин Фокстрот , за місяць кінцевого завершиння договору - нам сказали будуть повернені кошти після двох років . Пришли через 2 роки і 2 місяця . Знову були послаті так як страховка згоріла . Тобто скористатися Екстра Сервіс можна тільки день в день ???? Ви реально шахраї …..

Комментарии к отзыву

Ответ представителя Фокстрот суббота, 23 октября
Вітаємо! Нам дуже шкода, що сталась така ситуація. Договір страхування за умовах можливо отоварити протягом місяця після закінчення терміну дії договору, якщо за час жодного разу Ви не зверталися за виконанням робіт (ремонт або профілактика). Сума договору страховки має покривати не більше 50% вартості вибраного товару. Вся інформація про умови отоварювання є в відкритому доступі на нашому сайті в будь-який час за посиланням в розділі «Правила участі в акції «Екстра Сервіс Плюс»: https://www.foxtrot.com.ua/uk/extraservice.html. Якщо залишилися питання з якими ми можемо допомогти, прохання направити Ваше звернення на адресу [email protected] і вказати Ваш контактний номер телефону для зворотного зв'язку.З повагою, Алла

Фахівець по роботі з відгуків клієнтів

Компанія "Фокстрот. Техніка для дому"

0800 300 353


Сервисные центры: отзывы

Отзывы клиентов о сервизных центрах. Обсуждение качества услуг в сервисных центрах. Каталог отзывов: Сервисные центры по ремонту ноутбуков, бытовой техники. Специализированные сервисные центры и другое

Экстра Сервис Фокстрот
МастерСервис – это целый комплекс дополнительных услуг сервисного обслуживания (диагностика, профилактические работы и ремонт) техники, которая была приобретена в сети Фокстрот, а также страхование от ее поломки в негарантийных случаях, таких как: падение техники, механические повреждения, залитие техники жидкостью, перепады напряжения.

Сервисные центры
Единый сервис Украина
Единый сервис Украина

Рейтинг: 4.7
186 отзывов
"Робим Гуд" Сервисный центр
"Робим Гуд" Сервисный центр

Рейтинг: 3
385 отзывов
Компания Eco-Service
Компания Eco-Service

Рейтинг: 4.2
106 отзывов
ІТ-Експерт Сервіс (41661123)
ІТ-Експерт Сервіс (41661123)

Рейтинг: 1.2
555 отзывов
МастерФон
МастерФон

Рейтинг: 4.8
576 отзывов
oki-doki.com.ua сервисный центр
oki-doki.com.ua сервисный центр

Рейтинг: 2.1
18 отзывов
Сервисный центр Экран
Сервисный центр Экран

Рейтинг: 4.2
5 отзывов
Сервисный центр «F1Center»
Сервисный центр «F1Center»

Рейтинг: 4.5
538 отзывов
green-way.com.ua
green-way.com.ua

Рейтинг: 5
12 отзывов
Сервисный центр «КРОК ТТЦ»
Сервисный центр «КРОК ТТЦ»

Рейтинг: 4.5
427 отзывов