Аптека оптовых цен отзывы клиентов

Харьков, въезд Белостоцкий, д. 3
Аптека оптовых цен отзывы клиентов

Развод на 100 грн

Гость Отзыв написан 7 июня, 2019 год
Вчора зі мною сталася неприємна ситуація. Вважаю, що про це мають знати якомога більше людей.
Я прийшла купувати ліки в аптеку «оптових цін», перед тим подивившись на сайті їх вартість. На сайті була ціна 264 грн з копійками. Я поклала 500 грн та назвала ліки, мені дали чек на суму 361 грн И решту. А на моє питання «з якого дива» мені відповіди, що та ціна тільки для сайта, а для звичайних смертних (особливо бабусь, я так розумію, які не вміють користуватись інтернетом) ціна ось така. А це 30% різниця. 30%(!!!). На прохання повернути мені гроші вони відмовили тим, що ліки не повертаються. А в кол центрі мене запевнили, що чітко чули, як продавець озвучив ціну, й до них по типу немає претензій. Звісно зо я перепитала, чому ж тоді вони не побачили на камері моє чітке здивування рештою і чеком й моє питання про «якого біса так дорого»? На зо я отримала відповідь «ну тож було вже після чеку, тому нічим не можемо допомогти.
Отакий собі розвод на 100 гривень на рівному місці. Аптека оптовых цен - Развод на 100 грн Аптека оптовых цен - Развод на 100 грн

Обман с ценами

Сєвєродонецьк Отзыв написан 17 мая, 2019 год
Цены не соответствуют выложенным в интернете. Цена с предзаказом (со скидкой, якобы) в реале выше, чем просто купить. Не ведитесь на "оптовые цены"! Цены не соответствуют выложенным в интернете. Цена с предзаказом (со скидкой, якобы) в реале выше, чем просто купить. Не ведитесь на "оптовые цены"!

Зухвальство фармацевтів

Наталія Отзыв написан 1 апреля, 2019 год
31.03.2019р. Придбала ліки в аптеці по вул. Пасічній 70 м. Львова. Звернулась до фармацевта Ольги за порадою, щодо попередньо придбаного медичного приладу. Не вислухавши суті питання з криком та образливою мовою (нецензурно " ви мене вже за ....., я ні чого не знаю, що ви всі від мене хочете" (на той час в Аптеці з покупців була я одна)), направила...  Читать отзыв 31.03.2019р. Придбала ліки в аптеці по вул. Пасічній 70 м. Львова. Звернулась до фармацевта Ольги за порадою, щодо попередньо придбаного медичного приладу. Не вислухавши суті питання з криком та образливою мовою (нецензурно " ви мене вже за ....., я ні чого не знаю, що ви всі від мене хочете" (на той час в Аптеці з покупців була я одна)), направила мене в сервісний центр. Насправді, як виявилось похибка у даному приладі допускається, та от на жаль п. Ольга про продукт, який відпускає в аптеці не знає , а от лайкою володіє добре. Сумним є те, що в зухвальстві її підтримала фармацевт Марта. Я не знала кого слухати, говорили паралельно, як на ринку. Я в перше стикнулась з ситуацією, що в закладі де завжди тихо, де повинні надавати кваліфіковану консультацію та пораду, так зухвало себе поводять.
Очевидно п.Ольга та п. Марта забули, що працюють в сфері обслуговування та надання допомоги. Окрім цього професія фармацевта потребує не тільки спеціальних знань і навичок, але й високих моральних якостей, чутливості, прагнення допомогти. Повірити важко, та це факт. Прошу звернути увагу керівництва на те, які люди працюють в мережі. І яке враження залишають по собі.

Обманывают с бонусами

Виктор Отзыв написан 27 декабря, 2018 год
8.12.18 скупилась в аптеке г Полтава на 2700гр. Было начислено больше200 бонусов, 13.12 бонусы еще были. 26.12 хотела купить лекарство за 256гр,фармацевт посмотрела мою бонусную карту,и сказала- Увас тут двес....ой у вас бонусов всего 6.35. На мой вопрос куда делись мои бонусы? Она сдёлала удивленные глаза , может вы забыли ,что вы их уже сняли? Я прекрасно зная про...  Читать отзыв 8.12.18 скупилась в аптеке г Полтава на 2700гр. Было начислено больше200 бонусов, 13.12 бонусы еще были. 26.12 хотела купить лекарство за 256гр,фармацевт посмотрела мою бонусную карту,и сказала- Увас тут двес....ой у вас бонусов всего 6.35. На мой вопрос куда делись мои бонусы? Она сдёлала удивленные глаза , может вы забыли ,что вы их уже сняли? Я прекрасно зная про бонусы пошла за лекарством именно в эту аптеку.Полтава. Соборности 44. Будте бдительны.

Фальсификат в аптеке г. Житомир

Наталия (Украина) Отзыв написан 3 октября, 2018 год
30.09.2018 купили в аптеке Оптовых цен номер 38 на Театральной Egilok 50.Он оказался пустышкой, фальсификатом. Проверяли несколько раз. Давление не сбивал совершенно. Приняла 2 таблетки с интервалом 30 минут. После этого приняла препарат Egilok 25 из старых запасов. Давление снизилось через 15минут.Попробовала еще раз при следующем скачке давления. Результат тот же. 30.09.2018 купили в аптеке Оптовых цен номер 38 на Театральной Egilok 50.Он оказался пустышкой, фальсификатом. Проверяли несколько раз. Давление не сбивал совершенно. Приняла 2 таблетки с интервалом 30 минут. После этого приняла препарат Egilok 25 из старых запасов. Давление снизилось через 15минут.Попробовала еще раз при следующем скачке давления. Результат тот же.

Адрес: Харьков, въезд Белостоцкий, д. 3

Аптеки