Аптека оптовых цен отзывы

Харьков, въезд Белостоцкий, д. 3
17 отзывов / 10082 просмотра

Не квалифицированный персонал

Гость Гость 47 сек назад
Так о каком совете можно просить, если у них 80% персонала медсестры, акушеры и фельдшера, а не профильные специалисты. Пожалуйста вам пример, недавно проходила собеседование на работу (опыт работы в другой аптеке 10 лет), сказали, что ничего не знаю. Завалили. Им нужны не профильные специальности, чтобы платить меньшую зарплату.

Коростишів, Аптека оптових цін

Аліна Аліна 13 июля, 2020 год
В аптеці Коростишева працюють непрофесійно. Вчора, 12.07.20. я звернулась до фармацевта Дар'ї за порадою стосовно болі у шлунку, вона мало того що нічого конкретного не порадила, якийсь поток води, то ще й почала пропонувати ліки сумнівної якості і виробництва. Роботодавці! Перевіряйте персонал на професійні якості! Дар'я не знала різниці між панкреатином і креоном, не поцікавилась моїми симптомами, це не... Читать отзыв В аптеці Коростишева працюють непрофесійно. Вчора, 12.07.20. я звернулась до фармацевта Дар'ї за порадою стосовно болі у шлунку, вона мало того що нічого конкретного не порадила, якийсь поток води, то ще й почала пропонувати ліки сумнівної якості і виробництва. Роботодавці! Перевіряйте персонал на професійні якості! Дар'я не знала різниці між панкреатином і креоном, не поцікавилась моїми симптомами, це не спеціаліст, може краще морозивом торгувати?
Достоинства:
  1. Ніяких
Недостатки:
  1. Непрофесійність персоналу

Аптека найдорожчих цін

Вероніка Вероніка 4 июля, 2020 год
Після того як сервіс tabletki.ua припинив співпрацю з цією мережею аптек ціни на ліки у них стали найдорожчими в місті. Тепер їх назва виглядає як відверте знущання над покупцями або недобросовісна реклама, адже їх ціни не те що оптовими, навіть роздрібними важко назвати, справжнє здирництво. Нікому не рекомендую до них звертатися, хіба що в крайньому випадку.
Достоинства:
  1. Немає
Недостатки:
  1. Невиправдано високі ціни.

Г.Кривой Рог,Ингулец,пр.Победы,Коопмаркет

Гость Гость 1 июля, 2020 год
Аптека новая,расположена по пр.Победы,в здании Коопмаркета,только открылась, так как учасник ликвидации аварии на ЧАЭС,то походы за лекарством регулярные,могу судить сам об аптеке,приятно порадовали фармацевты,вежливые ,компетентные в плане професиализма,девочки Лена и Юлия,помогли в подборе аналогов лекарства,это не какая-то аптека ДИКСИ,где даже не знают,что ДЕПОС имеет три аналога в Украине,цены тоже порадовали,есть бонусная карта,хорошая ценовая политика фирмы,ТОНОРМА,НОРМАТЕНС,обслуживание вежливое,порадовало ,что соблюдают нормы... Читать отзыв Аптека новая,расположена по пр.Победы,в здании Коопмаркета,только открылась, так как учасник ликвидации аварии на ЧАЭС,то походы за лекарством регулярные,могу судить сам об аптеке,приятно порадовали фармацевты,вежливые ,компетентные в плане професиализма,девочки Лена и Юлия,помогли в подборе аналогов лекарства,это не какая-то аптека ДИКСИ,где даже не знают,что ДЕПОС имеет три аналога в Украине,цены тоже порадовали,есть бонусная карта,хорошая ценовая политика фирмы,ТОНОРМА,НОРМАТЕНС,обслуживание вежливое,порадовало ,что соблюдают нормы безопасности от короновируса,все в повязках,в рукавичках.Советую эту аптеку всем,кто вынужден по жизни часто обращаться к помощи лекарств.
Виктор.
Достоинства:
  1. для меня в аптеке оптовых цен одни плюсы

ул. Соборная, 15 г. Ромны

Лариса Лариса 19 мая, 2020 год
Посетила аптеку с целью купить защитные маски. Сотрудник Виктория без перчаток взяла коробку с масками.На мое замечание пояснила, что прикасаться руками к маскам она не будет и возьмет их кулечком(!!!).Конечно же виртуозно владеть кулечком у Виктории не получилось. Этот процесс Виктория попыталась осуществить в два этапа, во втором все же пришлось исправлять ситуацию рукой без кулечка. На мой вопрос об... Читать отзыв Посетила аптеку с целью купить защитные маски. Сотрудник Виктория без перчаток взяла коробку с масками.На мое замечание пояснила, что прикасаться руками к маскам она не будет и возьмет их кулечком(!!!).Конечно же виртуозно владеть кулечком у Виктории не получилось. Этот процесс Виктория попыталась осуществить в два этапа, во втором все же пришлось исправлять ситуацию рукой без кулечка. На мой вопрос об обязательной работе фармацевта в перчатках Виктория пояснила, что она имеет перчатки и они только что были ею сняты и положены в карман. После моего настоятельного требования работать в перчатках Виктория все же их одела. Перчатки выглядели крайне неприглядно (темно-желтые пятна были на всех пальцах), очевидно, что эта пара перчаток использовалась давно и также давно подлежала утилизации. Виктория не сдавалась и пояснила, что на день ей выдается одна пара перчаток. На мое замечание о необходимости их обработки дезинфицирующим средством не отреагировала, назвать свою фамилию категорически отказалась и начала куда то нервно звонить и уточнять, что ей делать с якобы конфликтным клиентом. Ждать и наблюдать за недоумевающим лицом фармацевта, которая явно не знакома с противоэпидемиологическими правилами организации работы аптек во время карантина да и просто с элементарными правилами гигиены не было желания! Я ушла без покупки и с четким пониманием, что эту АПТЕКУ Я НИКОГДА НИКОМУ РЕКОМЕНДОВАТЬ НЕ БУДУ!!! Да, и о ценах - цена одной маски по состоянию на 19 мая 2020 г. - 20 грн.! Судите сами)

Аптека оптових цен Соборності 44 м.Полтава

Тетяна Тетяна 3 апреля, 2020 год
В аптеці за цєю адесою я постійно придбаваю ліки для своєї родини та близьких мені людей і є постійним її клієнтом.І сьогодні 03 квітня 2020 року зранку я звернулась до аптеки з необхідністю придбати ліки від високого тиску для рідних похилого віку.Фармацепт Анна, яка розпочала роботу аптеки при відкритті, продемонструвала свое негативне відношення і свій поганий настрій.Вона не вислухавши... Читать отзыв В аптеці за цєю адесою я постійно придбаваю ліки для своєї родини та близьких мені людей і є постійним її клієнтом.І сьогодні 03 квітня 2020 року зранку я звернулась до аптеки з необхідністю придбати ліки від високого тиску для рідних похилого віку.Фармацепт Анна, яка розпочала роботу аптеки при відкритті, продемонструвала свое негативне відношення і свій поганий настрій.Вона не вислухавши мене щодо номера інтернет-замовлення, перебила, і на повишених тонах сповістила мене що я все плутаю і такого номеру замовлення нема.Я їй зробила зауваження, щоб вона врешті дослухала увесь номер замовлення.У відповідь вона огризнулася та обізвала мене, але номер як з'ясувалось, я їй повідомила правильно. І це був тільки ранок, а я перший клієнт.Фармацевт Анна принесла ліки і з великою дозою негативу розрахувала мене.Потім було моє друге замовлення, за яке я розрахувалась в ще гіршій атмосфері і була вимушена придбати одні й тіж ліки (3 пластини Діокор) вдруге, бо ті що вона відпустила мені були в іншому складі, і не дала мені можливості їх узгодити.Я заплатила за потрібні ліки два рази!та ще отримати левову порцію негативу від обслуговування.
Прошу керівництво аптеки довести до фармацевта Анни (що працювала зранку 03 квітня)про елементарні норми людського спілкування та взаємоповаги.
Недостатки:
  1. Обслуговування та демонстрація неповаги до клієнтів

АПТЕКА ОПТОВЫХ ЦЕН АЛМАТИНСКАЯ 99/2

Александр Александр 25 января, 2020 год
1. Препараты отпускают без рецептов. 2. Фармацевты не компетентные, можно было просто кассы самообслуживания поставить и с таким же успехом продавать лекарства. Вместо того, чтобы уточнить для кого лекарство - посоветовать, внести поправку профессионала, они просто продают лекарства, огрызаются и доказывают, что клиент должен быть сам себе фармацевт. Как результат - продаются дорогие препараты под одним названием но предназначенные для... Читать отзыв 1. Препараты отпускают без рецептов. 2. Фармацевты не компетентные, можно было просто кассы самообслуживания поставить и с таким же успехом продавать лекарства. Вместо того, чтобы уточнить для кого лекарство - посоветовать, внести поправку профессионала, они просто продают лекарства, огрызаются и доказывают, что клиент должен быть сам себе фармацевт. Как результат - продаются дорогие препараты под одним названием но предназначенные для женщины, в то время когда нужен мужской вариант. Обменять одно на другое не отходя от кассы, даже при наличии чека - невозможно. Ссылаются на закон кабинета Министров Украины. А то что есть закон и свод правил продажи лекарственных препаратов, тем более продажа лекарственных препаратов требующих наличия рецепта - но отпуская без него - это не допустимо. Оператор поддержки Кирилл отказался пойти на встречу по обмену, отказался разобраться в ситуации и вместо этого посоветовал разбираться самому, прежде чем забронировать лекарство по интернету. А то что названия препаратов на интернет площадках вводят в заблуждения, отсутствие виртуального фармацевта, это не их вина? Законы Украины относительно деятельности фармацевтических компаний распространяются не только на Аптеки, а и на деятельность аптечных интернет сайтов и площадок где бронируются и продаются лекарственные препараты - а значить информация должна быть предоставлена исчерпывающая, без каких либо исключений, а не так как есть.
Достоинства:
  1. Цены.
Недостатки:
  1. Все препараты отпускаются без рецептов, отсутствие консультации Фармацевтов, некомпетентность службы поддержки
1 не согласен

Осталось ужасное впечатление после визита в аптеку

Надежда Надежда 7 января, 2020 год
Осталось ужасное впечатление после визита в аптеку на Сверстюка, 1В.
На сайте компании партнера и по поиску в интернете указывается что в наличии в этой аптеке есть Аквадетрим за 127 грн.
Прихожу в аптеку что бы купить товар - оказывается что цена Аквадетрима - 158грн.
Осталось ужасное впечатление после визита в аптеку на Сверстюка, 1В.
Уточняю почему такая разница в цене, оказывается надо было бронировать, что бы получить именно такую цену на лекарство. Но об этом вообще нигде не сказано. Впечатления потрясающие - по холоду, зимой, идти 15 минут с маленьким ребенком, что бы узнать, что лекарство просто на 30 грн дороже, чем я рассчитывала.
Большое спасибо, за незабываемый опыт общения с вашей сетью аптек. Больше не буду обращаться в Вашу сеть.

Куратор полтавського регіону

Гость Гость 3 января, 2020 год
Куратор Полтавського регіону Світлана Муртизаївна це не керівник, а теран. Відношення до працівників аптеки на рівні: "я цар, ви ніхто". Звертається до них в жахливій нецензурній формі з криком на всю аптеку. Я особисто не один раз чув, бувши клієнтом аптеки, мені здається це не є нормою. Доводить дівчат фармацевтів до істерик! Зі словами: "я вас унечтожу, да вы все... Читать отзыв Куратор Полтавського регіону Світлана Муртизаївна це не керівник, а теран. Відношення до працівників аптеки на рівні: "я цар, ви ніхто". Звертається до них в жахливій нецензурній формі з криком на всю аптеку. Я особисто не один раз чув, бувши клієнтом аптеки, мені здається це не є нормою. Доводить дівчат фармацевтів до істерик! Зі словами: "я вас унечтожу, да вы все ё переё" і таке подібне. Це не керівник!

Аптека оптовых цен Киевская область Березань Привокзальная 3А

Гость Гость 15 декабря, 2019 год
Был в этой аптеке 14.12.19,в 18.15,ранее заказал 3 препарата.Отпускала молодая миловидная женщина.2 препарата получил без проблем,третий Диокор80 она долго искала,принесла со словами Вам повезло -последний,я убежал-спешил на электричку.Приехал домой в пачке вместо трёх,одна пластина.Я в не в обиде, 70грн.не разорят,но сам факт.Пишу для читающих проверяйте упаковку.

Не професійність

Гость Гость 1 декабря, 2019 год
М.Українка аптека працівник Іванна грубить та не чує прохання клієнтів. Таким на базарі салом торгувати, а не рекомендувати ліки в аптеці. Які зовсім не відповідають проханням покупців. Напарюють стареньким не зрозуміло що, потім та старенька плаче на вулиці що їй відпустили не те і не міняють, а грошей на інші ліки вона немає. Розберіться з персоналом!

Відгук мережу 911, місто Рівне

Фармацевт Фармацевт 4 ноября, 2019 год
Керівництво жахливе, тому що коли колектив каже, що завідуюча матами до всіх відноситься дівчат в колективі ніби ти лайно, то керівництво закриває очі на скарги і колективну скаргу навіть не розглядає, тому в аптеці за 1 рік може звільнитись 4 людині. Графік жахливий можуть заставити виходити по 4,5 робочих днів по 13 годин, тому що нема кому робити, може бути... Читать отзыв Керівництво жахливе, тому що коли колектив каже, що завідуюча матами до всіх відноситься дівчат в колективі ніби ти лайно, то керівництво закриває очі на скарги і колективну скаргу навіть не розглядає, тому в аптеці за 1 рік може звільнитись 4 людині. Графік жахливий можуть заставити виходити по 4,5 робочих днів по 13 годин, тому що нема кому робити, може бути що одна людина на сесії, інша захворіла, а третя у відпустці і це продовжується цілий рік, тому що в колективі 10 людей, 2/2 графіка який обіцяли можете про це забути. Керівництво не цінує своїх співробітників їм абсолютно все одно на тебе. Штрафують за будь яку дрібницю, але коли ти вже працюєш як робот і завідуюча навіть присісти не дозволяє поки немає людей, тоді штрафів не буде в тебе. Постійно в плани продажів ставлять різні БАДИ їхнього виробництва абсолютно не понятної якості, і ти мусиш людям впарювати щоб заробити собі гроші.Керівництву я можу тільки побажати щоб вони не тільки при відборі персоналу дивились на професійні якості а ще на людяність ! Тому що наберуть старих маразматиків, аферисток які крадуть зі своєї ж аптеки, а нормальні молоді дівчата перстпективні мусять звільнятись через таких завідуючих які можуть руку підняти на тебе, принизити, кричати на тебе. Тому в першу чергу я вам бажаю якщо ви поставити той відеонагляд то не тільки звертайте увагу на те що пакет не запропонувала, але на те яка у колективі погана і нецензурна лексика.

Развод на 100 грн

Гость Гость 7 июня, 2019 год
Вчора зі мною сталася неприємна ситуація. Вважаю, що про це мають знати якомога більше людей.
Я прийшла купувати ліки в аптеку «оптових цін», перед тим подивившись на сайті їх вартість. На сайті була ціна 264 грн з копійками. Я поклала 500 грн та назвала ліки, мені дали чек на суму 361 грн И решту. А на моє питання «з якого дива» мені відповіди, що та ціна тільки для сайта, а для звичайних смертних (особливо бабусь, я так розумію, які не вміють користуватись інтернетом) ціна ось така. А це 30% різниця. 30%(!!!). На прохання повернути мені гроші вони відмовили тим, що ліки не повертаються. А в кол центрі мене запевнили, що чітко чули, як продавець озвучив ціну, й до них по типу немає претензій. Звісно зо я перепитала, чому ж тоді вони не побачили на камері моє чітке здивування рештою і чеком й моє питання про «якого біса так дорого»? На зо я отримала відповідь «ну тож було вже після чеку, тому нічим не можемо допомогти.
Отакий собі розвод на 100 гривень на рівному місці. Аптека оптовых цен - Развод на 100 грн Аптека оптовых цен - Развод на 100 грн

Обман с ценами

Сєвєродонецьк Сєвєродонецьк 17 мая, 2019 год
Цены не соответствуют выложенным в интернете. Цена с предзаказом (со скидкой, якобы) в реале выше, чем просто купить. Не ведитесь на "оптовые цены"!

Зухвальство фармацевтів

Наталія Наталія 1 апреля, 2019 год
31.03.2019р. Придбала ліки в аптеці по вул. Пасічній 70 м. Львова. Звернулась до фармацевта Ольги за порадою, щодо попередньо придбаного медичного приладу. Не вислухавши суті питання з криком та образливою мовою (нецензурно " ви мене вже за ....., я ні чого не знаю, що ви всі від мене хочете" (на той час в Аптеці з покупців була я одна)), направила... Читать отзыв 31.03.2019р. Придбала ліки в аптеці по вул. Пасічній 70 м. Львова. Звернулась до фармацевта Ольги за порадою, щодо попередньо придбаного медичного приладу. Не вислухавши суті питання з криком та образливою мовою (нецензурно " ви мене вже за ....., я ні чого не знаю, що ви всі від мене хочете" (на той час в Аптеці з покупців була я одна)), направила мене в сервісний центр. Насправді, як виявилось похибка у даному приладі допускається, та от на жаль п. Ольга про продукт, який відпускає в аптеці не знає , а от лайкою володіє добре. Сумним є те, що в зухвальстві її підтримала фармацевт Марта. Я не знала кого слухати, говорили паралельно, як на ринку. Я в перше стикнулась з ситуацією, що в закладі де завжди тихо, де повинні надавати кваліфіковану консультацію та пораду, так зухвало себе поводять.
Очевидно п.Ольга та п. Марта забули, що працюють в сфері обслуговування та надання допомоги. Окрім цього професія фармацевта потребує не тільки спеціальних знань і навичок, але й високих моральних якостей, чутливості, прагнення допомогти. Повірити важко, та це факт. Прошу звернути увагу керівництва на те, які люди працюють в мережі. І яке враження залишають по собі.
1 не согласен Показать 1 ответ

Обманывают с бонусами

Виктор Виктор 27 декабря, 2018 год
8.12.18 скупилась в аптеке г Полтава на 2700гр. Было начислено больше200 бонусов, 13.12 бонусы еще были. 26.12 хотела купить лекарство за 256гр,фармацевт посмотрела мою бонусную карту,и сказала- Увас тут двес....ой у вас бонусов всего 6.35. На мой вопрос куда делись мои бонусы? Она сдёлала удивленные глаза , может вы забыли ,что вы их уже сняли? Я прекрасно зная про... Читать отзыв 8.12.18 скупилась в аптеке г Полтава на 2700гр. Было начислено больше200 бонусов, 13.12 бонусы еще были. 26.12 хотела купить лекарство за 256гр,фармацевт посмотрела мою бонусную карту,и сказала- Увас тут двес....ой у вас бонусов всего 6.35. На мой вопрос куда делись мои бонусы? Она сдёлала удивленные глаза , может вы забыли ,что вы их уже сняли? Я прекрасно зная про бонусы пошла за лекарством именно в эту аптеку.Полтава. Соборности 44. Будте бдительны.

Фальсификат в аптеке г. Житомир

Наталия Наталия (Украина) 3 октября, 2018 год
30.09.2018 купили в аптеке Оптовых цен номер 38 на Театральной Egilok 50.Он оказался пустышкой, фальсификатом. Проверяли несколько раз. Давление не сбивал совершенно. Приняла 2 таблетки с интервалом 30 минут. После этого приняла препарат Egilok 25 из старых запасов. Давление снизилось через 15минут.Попробовала еще раз при следующем скачке давления. Результат тот же.
Адрес: Харьков, въезд Белостоцкий, д. 3

Аптеки