Egersund Seafood (Егерсунд) отзывы сотрудников

Egersund Seafood (Егерсунд) отзывы сотрудников о работе в Egersund Seafood (Егерсунд), отзывы о работодателе. Зарплата, условия труда, карьерный рост
Egersund Seafood (Егерсунд)
1.0 5
15 отзывов / 9342 просмотра

Egersund більше ніколи ...

Працівник (Украина) Отзыв написан 25 ноября, 2018 год
Взагалі хто хоче одягти на себе ярмо і працювати ніби раб. То без питань вам туди дорога. Особистого життя у вас не буде . Перепрацювання на 20 відсотків від законних норм, на роботу виходиш коли заманеться керівництву " доречі директор який керую рідкісне гівно " . Економія на усьому.. форма, що бомжі ходять всі, плюс на прибиранні теж економія.. виганяють...  Читать отзыв Взагалі хто хоче одягти на себе ярмо і працювати ніби раб. То без питань вам туди дорога. Особистого життя у вас не буде . Перепрацювання на 20 відсотків від законних норм, на роботу виходиш коли заманеться керівництву " доречі директор який керую рідкісне гівно " . Економія на усьому.. форма, що бомжі ходять всі, плюс на прибиранні теж економія.. виганяють весь персонал по понеділках в свій законний вихідний. По зп.. це інша питання, як повезе ЗП приходить на карту, але так як хоче керівник , відслідкувати відсоток ( доречі там тільки відсотковий бонус) не реально , це тайна .. і якщо приходить менше.. то кожен раз йдеш до недодеректора "вибивати " свої кошти. Якщо ви хочете працювати в колективі, де люблять стукачів і пацюків це вам туди.. тому що директор дуже любить таких і виховує ці риси "гнилі" у колективі . Плюс будуть вам обіцяти золоті гори, але для організації ви як просто гарматне м'ясо , яке вас перепрацюю і викинуть , 14 часовий робочий день , але оплата йде тільки за 12, умови для роботи кухня 2 на 3 метране більше на 70 чоловік персоналу , плюс переодягальня не більша по розміру.. антисанітарія просто жахлива як в цеху по чистій так і самому магазині. Так картинка хороша але в середині п#здець. Самих покупців, обманюють , наприклад беруть морожену рибу "тріска чорна " кладуть в розморозку і потім вже як свіжу рибу продають в тричі дорожче . На самій вітрині з рибою є грибок який цвіте. І таких нюансів дуже багато.
Достоинства:
  1. Те що можеш потім зрозуміти і цінити життя, коли звільняєшся з магазину ! Воля
Недостатки:
  1. Та все мінуси.. керівництво це просто піз@аболи, які весь час лякають штрафами, але по суті ссикуни коли діло доходить до реальної справи .сама риба так само все знаходиться в антисанітарії, як в усіх рядових магазинах , єдина відмінність це ціна. Тут вона просто космос.
5 согласныEgersund Seafood (Егерсунд)

Egersund Seafood (Магазин Егерсунд) – норвежский магазин морепродуктов, официальное открытие которого 18 ноября 2014 года.
С мая 2014 года магазин работал в тестовом режиме, а его официальное открытие приурочено к визиту...

Рыбные магазины

Raker store
Raker store

Рейтинг: 2.3
6 отзывов
Profishing интернет-магазин
Profishing интернет-магазин

Рейтинг: 5
1 отзыв
Океания. Рыбный мир
Океания. Рыбный мир

Рейтинг: 2.9
134 отзыва
Интернет-магазин raki-club.com.ua
Интернет-магазин raki-club.com.ua

Рейтинг: 5
1 отзыв
Глобал Фиш
Глобал Фиш

Рейтинг: 3.4
31 отзыв
Рыбная ЭкоЛавка "Черноморка"
Рыбная ЭкоЛавка "Черноморка"

Рейтинг: 3.6
7 отзывовВам необходимо войти или зарегистрироваться
fullscreen
close