Компания АвтоЭкспресс отзывы клиентов

Компания АвтоЭкспресс отзывы клиентов

Безвідповідальність......

Гость (Украина) Отзыв написан 2 сентября, 2018 год
1.09.2018 р о 21 год.з Києва мої діти 16 і 17років сіли в автобус перевезенням Київ-Львів(АВТОЕКСПРЕС)Їхали до Дубно.Водій не уточнив де саме висадка буде,у центрі чи по об'їздній.По прибуття в Дубно о 02-20 зупинився на перекур ...Діти мої дрімали звісно....ніхто з водіїв не переймався,чи усі пасажири вийшли на своїй зупинці.Уже коли автобус почав рух і діти побачили населенний...  Читать отзыв 1.09.2018 р о 21 год.з Києва мої діти 16 і 17років сіли в автобус перевезенням Київ-Львів(АВТОЕКСПРЕС)Їхали до Дубно.Водій не уточнив де саме висадка буде,у центрі чи по об'їздній.По прибуття в Дубно о 02-20 зупинився на перекур ...Діти мої дрімали звісно....ніхто з водіїв не переймався,чи усі пасажири вийшли на своїй зупинці.Уже коли автобус почав рух і діти побачили населенний пункт Тараканів,почали йти до водія і говорити,що їм потрібно було вийти у Дубно.ВОДІЙ ПРОДОВЖУЮЧИ РУХ ПОЧАВ ДО НИХ СВАРИТИСЯ (мов він не проєздом а прольотом ) Висадив двох дітей у Підлужжі за 10 км.від Дубно біля джерела о 02-40 і спокійно поїхав далі.Тепер питання і до водія,і до власниці цих перевезень.Ви людей перевозите,чи товар ????

Пассажирские перевозки

Автолюкс (AUTOLUX)
Автолюкс (AUTOLUX)

Каса Люкс-Рейзен (Каса Lux-Reisen)
Каса Люкс-Рейзен (Каса Lux-Reisen)

Перевозчик OPENLINE
Перевозчик OPENLINE