dostavim.com.ua отзывы

dostavim.com.ua
Отзывы с пометкой "Проблема решена" не учитываются

Круто, буду брати ще!

Ірина Ірина среда, 26 августа
Вже двічі замовляла на сайті омега-3, вітамінки та аскорбінки для малечі. Я дуже задоволена усім, адже замовлення приходили відносно швидко і більшість продукції значно дешевше ніж на інших сайтах. Крім цього, дуже зручно, що є передоплата всього в 30%, тому під час першого замовлення я переконалась, що все добре. А другого разу замовила одразу на 100% передоплату. Тому, рекомендую сайт... Читать отзыв Вже двічі замовляла на сайті омега-3, вітамінки та аскорбінки для малечі. Я дуже задоволена усім, адже замовлення приходили відносно швидко і більшість продукції значно дешевше ніж на інших сайтах. Крім цього, дуже зручно, що є передоплата всього в 30%, тому під час першого замовлення я переконалась, що все добре. А другого разу замовила одразу на 100% передоплату. Тому, рекомендую сайт усім!

Чудовий магазин

Ірина Ірина 25 августа, 2020 год
Час від часу замовляю на цьому сайті дитячий вітамін С для своєї доньки. Хороша якість за адекватною ціною. Завжди мають хороші сроки годность. Ще один з великих плюсів що є можливість пре доплати 30% .

Хороша якість обслуговування

Ігор Ігор 23 августа, 2020 год
Замовляв вітаміни з США на даному сайті. Доставили швидко вже за тиждень, оплачував перед оплату 30%. Хочу зазначити що ціни тут вигідні та хороший термін дії. Сервісом задоволений.

Однозначно рекомендую!

Анастасія Анастасія 21 августа, 2020 год
Близько двох місяців тому почала активно займатись спортом і вирішила спробувати спортивне харчування. Замовила на цьому сайті Kaged Muscle, Hydra Charge зі смаком апельсину та манго і ще деякі вітамінки і була приємно вражена) Доставка приїхала швидко (11 днів), ще й ціна радує око) Сама продукція була досить хорошої якості, за що окреме дякую)
Тому звичайно ж рекомендую всім цей... Читать отзыв
Тому звичайно ж рекомендую всім цей сайт і сама теж буду ще замовляти!

Лично я довольна

Ирина Ирина 17 августа, 2020 год
Радует, что доставка заказов из США здесь не занимает много времени, ненужно месяцам ждать, всё предельно оперативно. Проблем пока что никаких не было, так что буду и дальше через этих ребят заказывать.

Хорошая доставка

Дмитрий Дмитрий 17 августа, 2020 год
Давно користуюся послугами даної доставки. Привозять швидко, надійно. Чи не разу не губилася посилка. У перший раз посилка затрималася, так як на кордоні затримали. Рекомендую даний сервіс

Осталась довольна

Яна Ермакова Яна Ермакова 14 августа, 2020 год
Я очень редко пишу комментарии, но здесь осталась уж очень довольна и не могу не поделиться. Товар отличного качества, а главное оригинальный. Также порадовала и приятно удивила цена, так как качество отличное. Плюс ко всему берут предоплату всего 30%, остальное оплачиваем уже когда посылка у вас на руках. Ну вообщем очень рекомендую.

Хороший сайт

Кристина Кристина 12 августа, 2020 год
Вже не перший раз замовляю на цьому сайті собі вітаміни, тут дуже великий асортимент і ціни адекватні ціни і я точно впевнена що мені не підсунуть підробку, а буде ВМП оригінал. Ще дуже подобається що процентпредоплати вибираєш на свій розсуд. А решту суми при отримання. Я вважаю, що це хороша гарантія доствки.

Дуже задоволена

Ольга Марчук Ольга Марчук 10 августа, 2020 год
Періодично замовляю у вас на сайті корейські шампуні, для себе та друзів. Шампунь оригінальний, хорошої якості. Доставляють швидко, до двох тижнів, і з мінімальною передоплатою 30 відсотків. Дуже задоволена.

Дуже задоволений

Радул Максим Радул Максим 8 августа, 2020 год
Вже вдруге замовляю у вас на сайті спортивне харчування. Дуже зручно, що на одному сайті є всі потрібні вітаміни і мікроелементи, все хорошої якості, доставка досить швидка, протягом двох тижнів. При оформленні замовлення, просять передоплату всього 30 відсотків, решту можна оплатити вже коли посилка прийде. Дуже задоволений

Дуже сподобалося, буду замовляти у вас і надалі.

Алена Кузьменко Алена Кузьменко 7 августа, 2020 год
В мене досить проблемне, сухе і ламке волосся, мені порекомендували риб'ячий жир для вирішення цієї проблеми. Купила в аптеці препарат українського виробництва, але він виявився підробкою і не приніс жодного результату. Мені порекомендували ваш сайт. До мене оперативно зателефонували для підтвердження замовлення, і після 30 відсоткової передоплати оформили замовлення. Прийшло через 10 днів, хоча обіцяли дещо пізніше. Товар виявився оригінальним,... Читать отзыв В мене досить проблемне, сухе і ламке волосся, мені порекомендували риб'ячий жир для вирішення цієї проблеми. Купила в аптеці препарат українського виробництва, але він виявився підробкою і не приніс жодного результату. Мені порекомендували ваш сайт. До мене оперативно зателефонували для підтвердження замовлення, і після 30 відсоткової передоплати оформили замовлення. Прийшло через 10 днів, хоча обіцяли дещо пізніше. Товар виявився оригінальним, хорошої якості і в практичному упакуванні. Результат з'явився вже після тижня приймання препарату. Дуже сподобалося, буду замовляти у вас і надалі.

самий кращий сайт

Виктория Виктория 2 августа, 2020 год
Вже не перший раз замовляю спортивне харчування і вітаміни для себе тут. Як на мене це самий кращий сайт по асортименту спортивного харчування і вітамінів, ціни адекватні і доставка швидка,протягом 14 днів . Тим більше зручно, що можна залишити передоплату лише в 30% і тільки після того як товар буде у тебе, заплатити решту.

Быстрая доставка.Хорошее качество

Анна Анна 31 июля, 2020 год
Почали сильно сипатися волосся і шкіра стала дуже сухой.Порадили пропити риб'ячий жір.Брала наш український не підійшов, почалася аллергія.Подружка порадила взяти з США.В інтернеті знайшла цей сайт ціна приємно здивувала, передоплату заплатила 30% .І через два тижні вже отримала свої вітаміни.Рекомендую.

Якість на високому рівні

Егор Егор 29 июля, 2020 год
Хороший зручний сервіс. Регулярно закуповую спортивне харчування. Товар, за словами мого тренера якісний, корисний. Доставка згідно з термінами, зазначеними в договорах

Доволен результатом

Сергей Сергей 27 июля, 2020 год
Регулярно заказываю здесь продукты спортивного питания для повышения эффективности своих тренировок в тренажерном зале. Продукция только оригинальная, по низким ценам. Доставка своевременная.

Відмінно , раджу

Ирина Ирина 26 июля, 2020 год
Після вагітності дуже почало випадати волосся. Лікар порекомендував вітаміни та амінокислоти. Через те, що з малою дитиною не зручно їздити містом у пошуку потрібних, почала шукати в інтернеті. Натрапила на цей сайт, ціни дуже гарні, умови практично як і на інших сайтах. Тому вирішила замовити. На моє здивування моя посилка прибула через 10 днів, хоча раніше 14-ти я не очікувала.... Читать отзыв Після вагітності дуже почало випадати волосся. Лікар порекомендував вітаміни та амінокислоти. Через те, що з малою дитиною не зручно їздити містом у пошуку потрібних, почала шукати в інтернеті. Натрапила на цей сайт, ціни дуже гарні, умови практично як і на інших сайтах. Тому вирішила замовити. На моє здивування моя посилка прибула через 10 днів, хоча раніше 14-ти я не очікувала. Все гарно запаковане, сроки у нормі. До речі замовлення робила по 100% передоплаті. Вважаю що сайт має повне право на вашу увагу.

Алексей Алексей 24 июля, 2020 год
Багато разів замовляв тут шампунь і вітаміни. Досить дешево за ціною, порадив друзям. Доставка швидка, Приходило все не пізніше ніж через 14 днів. Так-же у продуктів хороший термін придатності, якість явно на висоті!

Алексей Алексей 21 июля, 2020 год
Багато разів замовляв тут шампунь і вітаміни. Досить дешево за ціною, порадив друзям. Доставка швидка, Приходило все не пізніше ніж через 14 днів. Так-же у продуктів хороший термін придатності, якість явно на висоті.

Все дуже добре

Тетяна Тетяна 20 июля, 2020 год
Вже друге замовляю вітаміни. Перше замовлення зробила 4 місяці тому, боялась через те, що просили передоплату 30%, поміркувавши вирішила що передоплата виходить не такою великою тому і замовила. Посилка прийшла за 12 днів, що дуже здивувало. Тому замовляючи вдруге не страшно було робити повну оплату. Товар прийшов за 14 днів. Якість вітамінів хороша, ціна краща, сроки доставлення швидкі.

Швидка доставка

Конофольская Оксана Конофольская Оксана 18 июля, 2020 год
Лише в цьому магазині мені змогли доставити Алоє вера від Herbal Answers у великій пляшечці,за розумною ціною, навіть, якщо враховувати доставку. Гарний магазин, жодного разу не підводив.

Приятно удивлена

Надежда Надежда 17 июля, 2020 год
Искала корейский шампунь, бренд уже ушел с рынка Украины, и нигде такого шампуня уже нет. Интернет вывел меня на этот сервис. По началу сомневалась, но решила рискнуть, сделав 30% предоплату. Ровно через 2 недели шампунь пришел на указанный мной адрес Новой Почты. Сервисом осталась довольна.

Быстрая доставка

Мария Мария 17 июля, 2020 год
Не первый мой заказ на сайте. Покупала Dітамін D-3. Заказала, внесла предоплату 30% и через 2 недели уже держала в руках свою порцию витамина) Я считаю, доставка быстрая, качество отменное.

Алексей Алексей 14 июля, 2020 год
Постійно купую тут вітаміни та інше спортивне харчування. Порадив багатьом друзям і знайомим. Вибір тут хороший і ціни досить прілічние.Всем рекомендую замовляти тут!

Корисно і дешево!

Аліна В. Аліна В. 12 июля, 2020 год
Довго шукала трав'яний засіб від підвищеної роздратованості і недосипання. Провівши довгий час в інтернеті, дізналась про Авену сатіву, а брат порадив замовити цей товар з США, так і натрапила на цей сайт, де мене приємно здивували як і ціна товару(дешево в порівняні із цінами у нас), так і швидкість доставки. Користуюсь вже місяць і дуже задоволена результатом!
Достоинства:
  1. Ціна і швидкість доставки
Недостатки:
  1. -

Хороший і зручний сервіс з доставки продукції.

Олег Смирнов Олег Смирнов 11 июля, 2020 год
Хороший і зручний сервіс з доставки продукції. Замовляю тут постійно вітаміни з США. Подобається висока якість товару і відчутно низькі ціни. Доставка приходить строго протягом 14 днів, затримки жодного разу не було.

Алексей Алексей 11 июля, 2020 год

Претензий нет, хороший магазин

Валерий Валерий 5 июля, 2020 год
В основном разное спортивное питание заказываю здесь себе и своим друзьям. Выбор приличный, цены в порядке, с доставкой никаких проблем ни разу не наблюдалось, так что порядок.

Алексей Алексей 5 июля, 2020 год
Нещодавно замовляв вітаміни для організму з цього сайту. Знайомі говорили, що тут варто замовляти. Мене все влаштувало, доставка швидка, прийшло за 10 днів. Заплатив передоплату у розмірі 30%, але за підсумком дуже задоволений!

Гарна шкіра

Соня Соня 2 июля, 2020 год
Всім привіт, хто піклується про власну шкірі і робить для неї все можливе, щоб вона залишалася свіжою завжди і радувала своїм гідним видом Вас довгі роки Smile Особисто у мене спадковість по цій частині не дуже хороша в плані того, що шкірка схильна до жирності, потовщення і іншим "радощів", ​​тому доводиться її постійно надраювати і очищати-скрабити. Спробувала бади з вашого... Читать отзыв Всім привіт, хто піклується про власну шкірі і робить для неї все можливе, щоб вона залишалася свіжою завжди і радувала своїм гідним видом Вас довгі роки Smile Особисто у мене спадковість по цій частині не дуже хороша в плані того, що шкірка схильна до жирності, потовщення і іншим "радощів", ​​тому доводиться її постійно надраювати і очищати-скрабити. Спробувала бади з вашого сайту і дуже задоволена! Продукція відмінна!

Рекомендую

Влад Рязан Влад Рязан 2 июля, 2020 год
Заказав джинси Levi`s, оплачував по повній предоплаті. Штани прийшли досить швидко за 15 днів. Доставкою задоволений, буду заказувати надалі, всім рекомендую ознайомитися з сервісом. Доречі прийшов оригінал а не підробка)

Интернет-магазин vcene.com.ua
Интернет-магазин vcene.com.ua