dostavim.com.ua отзывы

dostavim.com.ua
Отзывы с пометкой "Проблема решена" не учитываются

Алексей Алексей 2 сек назад
Постійно купую тут вітаміни та інше спортивне харчування. Порадив багатьом друзям і знайомим. Вибір тут хороший і ціни досить прілічние.Всем рекомендую замовляти тут!

Корисно і дешево!

Аліна В. Аліна В. воскресенье, 12 июля
Довго шукала трав'яний засіб від підвищеної роздратованості і недосипання. Провівши довгий час в інтернеті, дізналась про Авену сатіву, а брат порадив замовити цей товар з США, так і натрапила на цей сайт, де мене приємно здивували як і ціна товару(дешево в порівняні із цінами у нас), так і швидкість доставки. Користуюсь вже місяць і дуже задоволена результатом!
Достоинства:
  1. Ціна і швидкість доставки
Недостатки:
  1. -

Хороший і зручний сервіс з доставки продукції.

Олег Смирнов Олег Смирнов суббота, 11 июля
Хороший і зручний сервіс з доставки продукції. Замовляю тут постійно вітаміни з США. Подобається висока якість товару і відчутно низькі ціни. Доставка приходить строго протягом 14 днів, затримки жодного разу не було.

Алексей Алексей суббота, 11 июля

Претензий нет, хороший магазин

Валерий Валерий воскресенье, 5 июля
В основном разное спортивное питание заказываю здесь себе и своим друзьям. Выбор приличный, цены в порядке, с доставкой никаких проблем ни разу не наблюдалось, так что порядок.

Алексей Алексей воскресенье, 5 июля
Нещодавно замовляв вітаміни для організму з цього сайту. Знайомі говорили, що тут варто замовляти. Мене все влаштувало, доставка швидка, прийшло за 10 днів. Заплатив передоплату у розмірі 30%, але за підсумком дуже задоволений!

Гарна шкіра

Соня Соня четверг, 2 июля
Всім привіт, хто піклується про власну шкірі і робить для неї все можливе, щоб вона залишалася свіжою завжди і радувала своїм гідним видом Вас довгі роки Smile Особисто у мене спадковість по цій частині не дуже хороша в плані того, що шкірка схильна до жирності, потовщення і іншим "радощів", ​​тому доводиться її постійно надраювати і очищати-скрабити. Спробувала бади з вашого... Читать отзыв Всім привіт, хто піклується про власну шкірі і робить для неї все можливе, щоб вона залишалася свіжою завжди і радувала своїм гідним видом Вас довгі роки Smile Особисто у мене спадковість по цій частині не дуже хороша в плані того, що шкірка схильна до жирності, потовщення і іншим "радощів", ​​тому доводиться її постійно надраювати і очищати-скрабити. Спробувала бади з вашого сайту і дуже задоволена! Продукція відмінна!

Рекомендую

Влад Рязан Влад Рязан четверг, 2 июля
Заказав джинси Levi`s, оплачував по повній предоплаті. Штани прийшли досить швидко за 15 днів. Доставкою задоволений, буду заказувати надалі, всім рекомендую ознайомитися з сервісом. Доречі прийшов оригінал а не підробка)

Отзыв о витаминах

Екатерина Екатерина понедельник, 29 июня
Заказала витамины Ниацин B3, для укрепления организма. Знакомые посоветовали данный сайт. Нужно было внести или 100%, или 30% предоплату. Так как знакомые не один раз, заказывают здесь, то я внесла 100% оплату. Витамины пришли, срок годности нормальный.Сейчас допиваю курс. Состояние улучшилось. Нервы поспокойней) цена адекватная.

Відмінна робота

Олександр Олександр воскресенье, 28 июня
Замовляли для всієї родини взуття. Собі и Nike Air Monarch. Жінці Puma Suede. Якщо б брали такі в офіційному магазині не вистачило заробітної плати навіть на одні. А так дуже велика знижка. Та ще й замовлення пришло дуже швидко. Тепер жінка щодня заходить на сайт в пошуках чогось нового. Ще не взута наша дівчинка. Впевнений, що скоро знайдеться і для... Читать отзыв Замовляли для всієї родини взуття. Собі и Nike Air Monarch. Жінці Puma Suede. Якщо б брали такі в офіційному магазині не вистачило заробітної плати навіть на одні. А так дуже велика знижка. Та ще й замовлення пришло дуже швидко. Тепер жінка щодня заходить на сайт в пошуках чогось нового. Ще не взута наша дівчинка. Впевнений, що скоро знайдеться і для неї там взуття.

Якісний товар з самої Америки

Олексій Коваленко Олексій Коваленко пятница, 26 июня
Вирішив скористатися можливістю замовити спортивне харчування з самої Америки, та ще й так дешево. Дуже вдячний сайту за можливість споживати по-справжньому якісний товар, який можна довго зберігати на відміну від китайських підробок, які заполонили нашу країну.

Гарна компанія

Оля Оля четверг, 25 июня
Замовляла вітаміни Ніацин через цей сайт тому, що це набагато дешевше. Оскільки трохи боялася, взяла передоплату 30%. Замовлення прийшло через 14 днів, все було гарно запаковано, не пожалкувала. Буду замовляти ще.

Отличная цена и качество

Виктория Виктория четверг, 25 июня
Постоянно пользуюсь услугами данного сайта для доставки спортивного питания из США. Здесь выбор очень большой и качество на высоте, да и цены очень радуют. Да и доставка быстрая, в течении 14 дней я уже получаю свои посылочки.
Достоинства:
  1. выбор большой, качество, быстрая доставка
Недостатки:
  1. -

Оптимальна ціна!

Юля Юля суббота, 20 июня
Замовляла недавно дитячий одяг з США. Посилка прийшла швидко. Якість одягу на висоті. Ціна в порівнянні з ринковими, виявилася навіть нижче. Розмір відповідає.

Алексей Алексей пятница, 19 июня
Решил заказать футболки на этом сайте. Хочется отметить что доставка довольно быстрая, учитывая что товар едет из сша. Так-же порадовало качество футболок. Весьма качественный сайт, буду им в дальнейшем пользоваться!

Гость Гость пятница, 19 июня
Решил заказать футболки на этом сайте. Хочется отметить что доставка довольно быстрая, учитывая что товар едет из сша. Так-же порадовало качество футболок. Очень качественный сайт, буду им в дальнейшем пользоваться!

неплохо, очень удивлен

dartmaster dartmaster четверг, 18 июня
Были проблемы с организмом,и еще плюс к этому слабый иммунитет, посоветовали друзья этот сайт, решил попробовать,эффект приятно порадовал! Очень порадовала цена). Доставили на удивление быстро. Рекомендую, не пожалеете! =)

Приємно вражений ціною

Марко Марко 30 мая, 2020 год
Два тижні тому замовив для себе із США Куртку і декілька цікавих футболок. Вчора забрав і дуже задоволений якістю товару. Втішило те, що співпали розміра) Ризикнув замовити тут, так як ціна виходила значно дешевша (якраз на різницю між магазинною і тутешньою ціною і купив декілька футболок). Всім рекомендую!

Дякую за сервic

Виктория Виктория 29 мая, 2020 год
Терміново потрібні були вітаміни для дитини, порадили цей сайт.Дуже задоволена роботою менеджерів, швидке обслуговування, своєчасна доставка.Термін гарантії сподобався, якість зрошення.Дякую.

Гарна якість

наталія наталія 28 мая, 2020 год
На сайті замовляла для себе куртку, якість гарна, без браку, без запаху, нитки не торчать, розмір підійшов, приємна ціна (набагато дешевше ніж на інших сайтах). Порадувала доставка (Англія) лише за 9 днів. Буду замовляти ще)))

Буду ще замовляти.Дякую.

Светлана Светлана 28 мая, 2020 год
У мене слабкий імунітет, подруга порадила цей магазин.Сервіс працює відмінно, замовлення приймають і доставляють своєчасно, без пошкоджень.Товар якісний, термін придатності сподобався, ціна доступна.Буду ще замовляти.Дякую.

Буду заказывать еще

Яна Солнечная Яна Солнечная 27 мая, 2020 год
Неоднократно заказывала одежду на этом сайте и осталась очень довольна. Радует, что цены значительно ниже, чем в любых магазинах. Заказывала кроссовки из США, заказ должен был прийти через 14 дней, пришло все вовремя. Незначительным минусом для меня стало, что за доставку товара пришлось заплатить отдельно, но учитывая качество вещей, это не страшно.

Тепер я найстильніша у своїй компанії!

Іванка Іванка 26 мая, 2020 год
Дуже люблю гарно та оригінально вдягатися, а dostavim.com.ua став для мене помічником у цьому. Ніколи б не подумала, що можливість замовляти брендові речі буде настільки доступною для мене. Цінами та якістю товару задоволена, а приємною несподіванкою для мене стала можливість зробити передплату всього у 30 відсотків.

цей сайт мене просто вразив!!

Дарина Дарина 25 мая, 2020 год
Я дуже люблю шопінг в інтернеті, тому що можна знайти одяг за дешевою ціною. Але dostavim.com.ua цей сайт мене просто вразив! Ціни дешевше ніж на інших сайтах з одягом, а в офлайні вже тим більше. Тепер я замовляю тільки звідси, адже і якість не підводить і досить швидко приходить. Шалено рада що ознайомилася з даними сайтом.

Оптимальна ціна!

Максим Максим 24 мая, 2020 год
Замовив собі комплект стильних футболок із США. Замовляв тут, бо у нас таких не знайти. Доставили все вчасно, повністю задоволений покупкою. Навіть враховуючи ціну доставки, вийшло досить не дорого.

Покупкой довольна

Виктория Виктория 24 мая, 2020 год
Так как весной часто страдаю от авитаминоза, приходится периодически принимать витамины. Много слышала, что США выпускает более качественную продукцию, поэтому решила попробовать, заказала в этом магазине. Честно, цена очень удивила - не думала, что выйдет так дёшево, зарубежный продукт как-никак. А качество и правда на высоте.

Доволен доставкой

Алексей Алексей 24 мая, 2020 год
Заказываю одежду и обувь практически регулярно для себя и своей семьи. Очень радует доставка и цена на сайте. Приходит практически всегда во время, очень редко доставка задерживается на пару дней, учитывая, что доставка из других стран, не думаю, что это большая проблема. Здесь заказывать экономнее, чем покупать в украинских магазинах. В качестве уверен.

Хороший сайт

Максим Максим 24 мая, 2020 год
Недавно захотел обновить свою заношенную обувь и наткнулся на этот сайт. К плюсам отнесу лояльные цены,которые не кусаются,тем,кто знает свой размер выгоднее заказывать здесь ,чем топтаться в магазинах.Одежда брендовая с запада,а это значит качественная.Из недостатков только запоздали на 3 дня,но я в целом доволен . Картинка соответствует приобретенному товару на сайте.

Отличный интернет-магазин!

Оксана Оксана 24 мая, 2020 год
заказала первый раз вообще в интернете, подруга посоветовала ваш сайт! В итоге осталась очень довольна качеством одежды и мои размеры совпали полностью, доставка была в срок и относительно цены, то есть, как дорогие, так и вполне адекватные, но главное качество товара, оно отличное!

Отличный сайт

Светлана Светлана 23 мая, 2020 год
Открыла для себя сервис доставки брендовой одежды из штатов. Это замечательная возможность купить брендовый товар. Цена выходит иногда ниже, чем в украинских магазинах. Качество при этом отличное и ассортимент огромный. У меня стандартная фигура, свой размер я знаю. Все, что приходит - всегда по моему размеру. Это замечательно, так как товар вернуть невозможно.

Сеть магазинов MOYO
Сеть магазинов MOYO