Компания "Домова Служба в Тернополі" отзывы

Отзывы покупателей и клиентов
1 отзыв / 256 просмотров

Відгук про ремонт котла

Отзыв написан 22 апреля, 2019 год
Вперше пишу відгук, бо дуже вражена результатом. У моїх старших батьків виникла проблема із котлом (зупинився і не включався). а на дворі уже вечоріло і потрібно було терміново запустити опалення. Я на цьому сайті знайшла службу, яка в Тернополі надає такого виду послуги і звернувшись до них, вони оперативно направили спеціаліста до батьків. Майстер Євген швидко впорався з проблемою. Він...  Читать отзыв Вперше пишу відгук, бо дуже вражена результатом. У моїх старших батьків виникла проблема із котлом (зупинився і не включався). а на дворі уже вечоріло і потрібно було терміново запустити опалення. Я на цьому сайті знайшла службу, яка в Тернополі надає такого виду послуги і звернувшись до них, вони оперативно направили спеціаліста до батьків. Майстер Євген швидко впорався з проблемою. Він не лише професійно виконав роботу, а й виписав акт виконаних робіт , надав гарантію на роботу і видав картку на подальшу 10% знижку на усі інші види послуг Домової служби. Я дуже вдячна Євгену і фірмі в цілому за оперативну роботу і рада, що у Тернополі є куди звернутись при будь-якій побутовій проблемі.

Рейтинг 5 из 5 на основании 1 отзыва

Бытовые услуги